2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: eylül_üm - 08 Ağustos , 2011, 20:39:03
gelmiştir ama iftar ya .. belki kaynansında filandır  :icon_scratch:

yok canım birkaç gündür rahatım, yayladaki evlerine gittiler kayınvalidemler :k06: :k06: :k06:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 08 Ağustos , 2011, 22:15:56
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 08 Ağustos , 2011, 20:34:22
betty daha gelmedin mi dr.dan  :dontknow:

canım biraz geç geldik, eşimle gitmiştik dönüşte markete falan uğradık, yemek yedik topladım falan anca oldu, yoruldummm  :honk:

ama kızımızı gördük çok şükür iyiydi maşallah ama bugün bize hep totosunu döndü durdu  :love9: :love9:
dr. da çok rahatsız etmeyelim dedi, çok kısa gösterdi oyüzden doyamadıkk  :love9: :love9: :love9:
hımm iyi canım sevindim iyi olmasına.masallah ona.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

demetim bak bakalım ultrason kağıdına bebeğinin boyunu filan yaz bana özelden :love9: :ehi: :ehi:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 08 Ağustos , 2011, 22:26:47
demetim bak bakalım ultrason kağıdına bebeğinin boyunu filan yaz bana özelden :love9: :ehi: :ehi:

tatlım şimdi sana o konuyla ilgili mesaj attım özelden, sabırsız senii  :ehi: :ehi: :ehi:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 08 Ağustos , 2011, 22:32:15
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 08 Ağustos , 2011, 22:26:47

tatlım şimdi sana o konuyla ilgili mesaj attım özelden, sabırsız senii  :ehi: :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: :opucuk:

sellini

Kızlarrr nerdesinizzzz?  :director:  :director: Ben geldim yine kimsecikler yokk  :( Kasriciğim bebişinin cinsiyeti belli olmuş canım. Hayırlı oğluş olsun annesine inşallah  :amin:  :amin: Hamişler hamilelik nasıl geçiyor? Bugün sabah kalktığımda benim karnımda ağrı vardı. Hala da var geçmedi bir türlü  :y25: akıntım da arttı  :honk: Neden acaba? Dün dr.a gittim bu arada ultrasona girdim. Miniklerim kafa kafaya vermişler, birbirlerine sokulmuşlar bize bakıyorlardı.  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10: Çok komiklerdi bir görseniz  :ehi: Dr bile güle güle baktı  :ehi:  :ehi: İdrar yolları enfeksiyonu için tekrar tahlil verdim. Ama sonucu almadım daha. İnşallah geçmiştirr  :BangHead:  :BangHead:  :BangHead:

[url=http://www

KasrıCinan

Alıntı yapılan: sellini - 09 Ağustos , 2011, 10:34:49
Kızlarrr nerdesinizzzz?  :director:  :director: Ben geldim yine kimsecikler yokk  :( Kasriciğim bebişinin cinsiyeti belli olmuş canım. Hayırlı oğluş olsun annesine inşallah  :amin:  :amin: Hamişler hamilelik nasıl geçiyor? Bugün sabah kalktığımda benim karnımda ağrı vardı. Hala da var geçmedi bir türlü  :y25: akıntım da arttı  :honk: Neden acaba? Dün dr.a gittim bu arada ultrasona girdim. Miniklerim kafa kafaya vermişler, birbirlerine sokulmuşlar bize bakıyorlardı.  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10: Çok komiklerdi bir görseniz  :ehi: Dr bile güle güle baktı  :ehi:  :ehi: İdrar yolları enfeksiyonu için tekrar tahlil verdim. Ama sonucu almadım daha. İnşallah geçmiştirr  :BangHead:  :BangHead:  :BangHead:
sağol canım benim.bizim sayfada sabahları pek kimse olmuyor canım genelde.öğleye doğru :ehi: :ehi: hamislik güzel geçiyor sayılır benimde kalktığımda karnımda kasığımda hep ağrı oluyor ama geçiyor canım.acaba ilaclar iltihabı söküyor da o yüzden mi akıntın oluyor insallah geçmistir canım.ayyy canım yaa içim gitti benimde ikizlerim olsaydı keske.masallah onlara.kardes dayanısması simdiden baslamıs bak anlasıyorlar ne güzeel massallah barekallah.güler tabi doktor onunda çok hosuna gitmis anlasılan. :love9: :love9:

<<<betty>>>

sümeyrammm, tatlım nasılsın? paşamız nasıl bugün?

olvido

sümeyra PROFİL RESMİN BİZİM PAŞA MI YOKSA İNTERNETTEN Mİ?

KasrıCinan

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 09 Ağustos , 2011, 12:20:02
iyiyiz teyzesi.mukabalada kımıldıyoruz genelde.ama hemen kacıyoruz.ben elimi koyayım kımıldamıyor yaramaz ya.sabah eşimle birsey konusuyoruz baktığım erkek bebek onu hatırladık söyleydi böyleydi ayy namaz kılarkan önüme otururdu diye.bizimki basladı kımıldamaya :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :love9: :love9:

KasrıCinan

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 09 Ağustos , 2011, 12:27:37
iyiyiz teyzesi.mukabalada kımıldıyoruz genelde.ama hemen kacıyoruz.ben elimi koyayım kımıldamıyor yaramaz ya.sabah eşimle birsey konusuyoruz baktığım erkek bebek onu hatırladık söyleydi böyleydi ayy namaz kılarkan önüme otururdu diye.bizimki basladı kımıldamaya :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :love9: :love9:

oooo kıskandı demekki, ben burdayım dedi yani  :love9: yerim ben oınu yaa, hisleri kuvvetli olucak demekki paşamızın  :love9: :love9:

<<<betty>>>

oy oy oyyy , seni yaradana kurban olayım benn  :love9:
yavrum benim, esniyormuydu ki acaba?? yerim ben onun ağzını burnunu  :hungry: :hungry:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 09 Ağustos , 2011, 12:30:31
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 09 Ağustos , 2011, 12:27:37

oooo kıskandı demekki, ben burdayım dedi yani  :love9: yerim ben oınu yaa, hisleri kuvvetli olucak demekki paşamızın  :love9: :love9:
galiba canım ama var ya birden basladı böyle tamam oğlum kıskanma dedim :ehi: :ehi: ben iyice alıstım oğlana.ayy çok seviyorum muhammedimi ben bi doğsa.bana gülücük atsa.sonra kızlara göz kırpsak :love9: :k06: :k06: