2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

her mağazada farklı farklı çok gezmek gerekiyor offff ya eşimde gezmeyi sevmez onsuz çıkıp talan etmem gerek mağazaları en son onu götürürüm artık şurda şu var diye  :ehi: :ehi:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 04 Ağustos , 2011, 14:29:49
çok güzel park yataklar var... ama ben beşikleri görünce eriyorum resmenn  :love9: :love9: :love9:
TATLIM BEŞİK İLK ALMAK İSTEDİĞİM SEYY,İLK GEBELİĞİMDEN HEVESİM VAR ÇOOK ALMAK İSTEMİSTİM ALDIRMAMISLARDI.DAHA 2 AYLIK NE OLUR NE OLMAZ DİYE.ALMADIĞIMDA İSABET OLMUS.AMA EŞİMLE ELEKTRİKLİ KENDİ SALLANAN BESİK GÖRMÜSTÜM AYRIYETTEN MAMA YEDİRME KOLTUKLARI VARYA ONUN GİBİ SÜPER BİRSEYDİ.ELEKTRİKLİ NE KADAR İYİ BİLMİYORUM AMA SEYYAR MUTFAGA GÖTÜR KENDİ SALLANSIN UYUSUN SEN İSİNİ YAP

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 04 Ağustos , 2011, 14:30:17
her mağazada farklı farklı çok gezmek gerekiyor offff ya eşimde gezmeyi sevmez onsuz çıkıp talan etmem gerek mağazaları en son onu götürürüm artık şurda şu var diye  :ehi: :ehi:
EN İYİSİ CANIM.ERKEKLER ÇABUK SIKILOYR AMA BUNDA SIKILMIZ BENCE.BENİM EŞİM BENDEN ÖZEN GÖSTERİYOR BU KONUDA.SUAN Bİ TANE BİRSEY ALMIYOR AMA GÜNÜ GELSİN HERSEYİ EN İYİSİ İSTEDİĞİN GİBİ ALIRIZ DEDİ SAĞOLSUN. :love9:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

KIZLAR BEN ÇIKIYORUM İÇİM KIYILMAYA BASLADI BURDA OTURMAKTAN.YATAYIM BİRAZ.DEMETİM ALLAH SİFA VERSİN SANADA.ÖPTÜM AEOUN :wave: :wave: :wave: :wave:

<<<betty>>>

canancım ben de öyle yapıcam, ilk önce bir piyasa araştırması yapıp, ondan sonra babacıkla almaya gidilir diye düşünüyorum, biraz emri vaki olucak ama napalım  :ehi: :ehi: :ehi:

sümayracım görümcemin o elektrikli sallanan beşiklerinden var, ilk çocuğunda almış ikincide de kullandı, gayet memnundu...
ama ben beyaz böyle biraz yerden yüksek cibindirikli tüllü falan birşey hayal ediyorum  :love9:  :love9: :love9:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Ağustos , 2011, 14:38:43
KIZLAR BEN ÇIKIYORUM İÇİM KIYILMAYA BASLADI BURDA OTURMAKTAN.YATAYIM BİRAZ.DEMETİM ALLAH SİFA VERSİN SANADA.ÖPTÜM AEOUN :wave: :wave: :wave: :wave:

Allah razı olsun canım, sizde Allaha emenat olun  :opucuk:
ben de çıkayım, bir duş alayım biraz uyuyayım, çünkü baya uykusuzum, belki biraz kendime gelirim  :hello: :hello:
Allaha emanet olun hanımlar meleklerinizle beraber  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

xxcansuxx

haydi kızlar bende çıkayım o zaman görüşmek üzere A.E.OLUN BETTY GEÇMİŞ OLSUN YATIN DİNLENİN BYE  :wave: :wave:

KasrıCinan

04 Ağustos , 2011, 18:35:44 #2002 Son düzenlenme: 04 Ağustos , 2011, 18:37:59 KasrıCinan
Sibelimm doktora gittin mi nasıl oldun merak ettim seni.insallah hersey yolundadır :amin: :amin: :amin:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

04 Ağustos , 2011, 21:16:58 #2004 Son düzenlenme: 04 Ağustos , 2011, 21:23:28 இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Ağustos , 2011, 18:35:44
Sibelimm doktora gittin mi nasıl oldun merak ettim seni.insallah hersey yolundadır :amin: :amin: :amin:
selamun aleykum arkadaşlar  :opucuk:
sümeyracım  :opucuk:
canancım  :opucuk:
demetcim  :opucuk:
selinicim  :opucuk:
yagmur nısacım  :opucuk:
Gülaycım  :opucuk:
                                   ÇOK TEŞEKKUR EDERIM BENI MERAK ETMIŞSINIZ ALLAH MELEKLERINIZI BAGIŞLASIN  :amin:

SABAH DOKTORUMU ARADADIM OGLEDEN SONRAYA RANDEVU VERDI GELMIŞKEN DETAYLI ULTRASONA DA BAKARIZ DEDİ NEYSE BEN BIRAZ PANIKK OLDUM
DOKTORA GITMEDEN SAG TARAFIMDAKI ŞİDDETLI AGRIDAN ESER KALMADI  :cildir: NEDENSE HEP DOKTORA  GITTIGIMDE IYLEŞIYORUM  :k06:
NEYSE DOKTORUM BUTUN ORGANLARI INCELEDI OZELLIKLE BEYIN VE KALP
ALLAHA SUKUR IYI CIKTI MELEGIM  :amin: DARISI SIZE INSALLAH  :amin: SONRADA BOBREGIME BAKTI BEBEKLE ILGILI BIR DURUM YOK DEDI YA TAŞ DÜŞÜRÜYORSUN YADA KUM  DEDI  :dontknow: BENDE IDRAR KULTURU ISTEDI ONA GORE ILAÇ VERECEK NEYSE BIZ EVE GELDIK GELIR GELEMZ BENIM SANCILAR BASLAMAZ MI  :cildir: HEMEN BANYOYA KOSUYORUM SICAK SUYLA SAG TARAFIMA MASAJ YAPINCA AGRISINI KESIYOR AZCIKDA OLSA

KIZLAR YAZDIKLARINIZI OKUDUM DEMET SANADA GECMIŞ OLSUN CANIM  :amin: SUMEYRA BENDE IKI BUKLUM YURUYORUM OTURDUGUM YERDEN KALAKAMIYORUM  :sad1:
IKI KERER TERAVIHE GITTIM EGILEMEIYORUM ÇOK ZORLANDIM ANNEM YASAKLADI EVDE OTURARRAK KILMAYA CALISIYORUM ZATEN KASIK AGRIM VAR DAHADA DEPREŞTIRIYOR EGILIP KALKINCA 
DOKTORUM DOGUMUM BUYUK IHTIMALLE 20 ARALIK DEDI
TABI SEZARYAN OLURSA IKI HAFTA ONCE OLUYORMUŞ  ::)
BENDEN BU KADAR FAZLA UZATMAYAYIM  :flowers: ;)

aydinays

Geçmiş olsun canım. Maşallah oğlununda detaylı ultrasonu tertemiz çıkmış. Canım teravi biraz uzun oluyor. Bencede gitme. Evde normal namazını kılabilirsin. Ama teravide onu ayarlamak zor cematle bir gitmen gerekli. Canım allah biliyor zaten seni. ilk öncelikli görevin bebeğini korumak annesi. İnşalalh tahlillerin temzi çıkar canım.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: aydinays - 04 Ağustos , 2011, 21:26:56
Geçmiş olsun canım. Maşallah oğlununda detaylı ultrasonu tertemiz çıkmış. Canım teravi biraz uzun oluyor. Bencede gitme. Evde normal namazını kılabilirsin. Ama teravide onu ayarlamak zor cematle bir gitmen gerekli. Canım allah biliyor zaten seni. ilk öncelikli görevin bebeğini korumak annesi. İnşalalh tahlillerin temzi çıkar canım.
sagol canım  :opucuk: :flowers:
cok sukur temız cıktı  :amin: bır tesellım bu oldu zaten  :amin: şu sancılarda gecse nasıl rahatlayacam anlatamam
bırde doktorum dedıkı 28 haftaya geldık mı ohhh dıyecem  :k06: çok onemlıymış bu donemlerımız daha krıtıkmış 2 ayım var  :-\

sen kac haftalık oldun canım

<<<betty>>>

a.s. sibelcim  :opucuk:
canım çok şükür ki ağrılarının bebekle ilgisi yokmuş, inşallah verdiğin tahlillerde de önemli birşey çıkmaz canım  :amin: :amin:

:nazar: :nazar: :nazar: maşallah ayrıntılı ultrason sonuçları da çok güzel çıkmış, çok sevindim canım benim  :hieyt: :hieyt: :hieyt: rabbim bize de kısmet eder inşallah  :amin: :amin:

hee buarada canım sıcak su iyi geliyorsa böbrek olabilir, ben de 2 yıl önce taş düşürmüştüm, sıcak iyi geliyor zannediyordum o an için, sıcak su torbasıyla dolaşıyordum hep, ama sonrasında ağrı yine başlıyordu  :sad1: inşallah taş falan değildir tatlım, çok zor oluyor düşürmesi  :sad1:

sen yine tahlillerin sonuçlanınca yaz tamam mı canım, inşallah hayırlı güzel sonuçlarla gelirsin  :amin:
ben de yarın dr.a gidiyorum, hastaneye... bakalım nolucak, neymiş bu ağrıların sebebi, öğrenebilirim inşallah  :amin: :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

çok gecmış olsun demetcım  :amin:
bende 3 aydan ıtıbaren hep kasık agrısından şikayet ettım  sıstıt oldugumu soyledıler sonra su içmedıgım için bobreklerımın susuz  kaldıgnı falan yanı bu zamna kadar en çok kasık agrsından cektım mıdemı bıle gectı bu agrı ne demek oldugunu çok ıyı bılıyorum  :y25:
ınsallah guzel sonuçlarla gelırsın yaz ayından çok usutuyoruz ondan oluyor canım  :'(
darısı sızede ınsallah meleklerınız olçumlerı  sonuclarınınz guzel cıkar  :amin: :amin: :amin:
senınkı kesın kızdımı demı cınsıyetı 

KasrıCinan

sibelim çok sükürki iyisin çok sevndim.bebeğin de çok sağlıklı annesi bak masallah.insallah bidaha olmaz gülüm bu ağrıların.