2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 04 Ağustos , 2011, 08:24:24
selam arkadaslar  :flowers:
dun geceden berı yatamadım ınanılmaz sancılar cekıyorum sag tarafımdan  :crybaby2: dayanması çok zor  :crybaby2: neden oldu bılemıyorum  cok korkuyorum  :y25: yerımden dogrulamıyorum bıle  :y25: benım hamılelıgım suana dek çok zor gectı tek ıstegım bebegım ıyı olsun ben yıne dayanacam canım acısada  :amin: doktora gıdecem baska care kalmadı  :crybaby2: hepınızden dua ıstıyorum  :amin: :amin: ınsallah hersey yolundadır  :amin: :amin:

canım çok geçmiş olsun, inşallah önemli birşey yoktur... üşütme ya da iltihap olabilir mi acaba? dr. dan geldikten sonra mutlaka haber ver canım, dualarımız seninle... Allah yardımcın olsun, en kısa sürede şüfanı versin inşallah  :amin: :amin: :amin:

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

ben varım canım, yemek sayfalarında takılıyordum, değişik birşeyler varmı diye  :hungry: :hungry: :hungry:
nasılsınız canım? bebişin nasıl?

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 04 Ağustos , 2011, 13:27:40
ben varım canım, yemek sayfalarında takılıyordum, değişik birşeyler varmı diye  :hungry: :hungry: :hungry:
nasılsınız canım? bebişin nasıl?
:hungry: :hungry: AY BENDE BAKACAĞIM AMA CANIM ÇEKİYOR DİYE UZAK DURUYORUM.ESİM DE YOK BUGÜN YEMEĞE GİDECEK İŞ YERİNE.BENDE NİYETLİYİM BUGÜN YANLIZ KALDIM EVDE :sad1: İYİ SAYILIRIZ TATLIM KARNIM ÇOK GERGİN KIMILDAMAK ZOR GELİYOR 2 GÜNDÜR KASIKLARIMI TUTUP GEZİYORUM.2 GÜNDE ÇOK BÜYÜDÜ SANKİ KARNIM.BÖYLE BELİME YASTIK KOYMADN DURAMIYORUM ARTIK.NAMAZ KILARKEN ZORLANIYORUM ARTIK KARNIM ZORLANIYOR SİMDİDEN

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Allah kabul etsin canım  :amin: sen yine ilk günkü hatayı yapıp hemen yüklenme olur mu canım, bak yalnızmışsın da, yavaş yavaş ye  :opucuk: zaman zaman benim de öyle oluyor canım karnım, benim çok çıkmadığından daha rahatsız etmiyor ama senin bebiş büyüyor annesi, zaten bu aylarda birden büyürmüş ya, ne güzel tatlım işte elin karnında gez boşver hamilesin sen belli olsun biraz  :love9: :opucuk:

ben çok kötüyüm sümeyracım yaa  :y25: dün gece hiç uyuyamadım, dünde hafif hafif vardı karnımda ağrılar ama gece okadar kötü oldum ki, karnımın sağ tarafı taş gibiydi, sanki bağırsaklarımı taşla doldurmuşlar gibi  :sad1: sahura kalkalım diyorduk eşimle, hatta kayınperderimle yapacaktık sahuru ama ben zaten hiç uyumadım ki. eşim kalktı hadi dr.a gidelim dedi kıvranıyorsun akşamdan beri dedi, yok dedim dr.a gidip napıcaz  :sad1: ağrı kasıklarıma ve mideme de vuruyor zaten, anlamadım gitti   :icon_scratch: sabahı zor ettim, sonra kahvaltı yapayım dedim, midem ağzımda... sabahtan beri öyle yatıyorum, karnımın sağındaki ağrı tüm karnıma yayıldı  :sad1: patates haşladım, onu yiyorum, midemi bari bastırayım diye  :sad1:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 04 Ağustos , 2011, 13:41:47
Allah kabul etsin canım  :amin: sen yine ilk günkü hatayı yapıp hemen yüklenme olur mu canım, bak yalnızmışsın da, yavaş yavaş ye  :opucuk: zaman zaman benim de öyle oluyor canım karnım, benim çok çıkmadığından daha rahatsız etmiyor ama senin bebiş büyüyor annesi, zaten bu aylarda birden büyürmüş ya, ne güzel tatlım işte elin karnında gez boşver hamilesin sen belli olsun biraz  :love9: :opucuk:

ben çok kötüyüm sümeyracım yaa  :y25: dün gece hiç uyuyamadım, dünde hafif hafif vardı karnımda ağrılar ama gece okadar kötü oldum ki, karnımın sağ tarafı taş gibiydi, sanki bağırsaklarımı taşla doldurmuşlar gibi  :sad1: sahura kalkalım diyorduk eşimle, hatta kayınperderimle yapacaktık sahuru ama ben zaten hiç uyumadım ki. eşim kalktı hadi dr.a gidelim dedi kıvranıyorsun akşamdan beri dedi, yok dedim dr.a gidip napıcaz  :sad1: ağrı kasıklarıma ve mideme de vuruyor zaten, anlamadım gitti   :icon_scratch: sabahı zor ettim, sonra kahvaltı yapayım dedim, midem ağzımda... sabahtan beri öyle yatıyorum, karnımın sağındaki ağrı tüm karnıma yayıldı  :sad1: patates haşladım, onu yiyorum, midemi bari bastırayım diye  :sad1:
AYY canım benim çok geçmis olsun.habi benim hep cektiğim karın ağrısı varya aynı öyle iste.böbreklerime de vuruyor.aka iki büklüm oluyorum karın ağrısındın.hemen bi battaniye al sarın ayaklarına patik giy hemen fayda eder.kıyamma sana ya.hemen hemen her gün benim ağrım var.sabah kalkayım ağrı yatayım ağrı.artık normal li bilmem.bebk büyüdüğü içinmi onuda bilmiyorum :-\ anlamadım gitti.benimde sol tarafım hep ağrıyor.karnım ağrıdımı dediğin gibi taş gibi oluyor.allah sifa versin.üsütme dikkat et.

KasrıCinan

xxcansuxx

kızlar napıyorsunuz betty geçmiş olsun canım ya neden öyle oldu ki  :icon_scratch: 
kasri sen niyetlisin sanırım Allah kabul etsin  :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 04 Ağustos , 2011, 13:54:13
kızlar napıyorsunuz betty geçmiş olsun canım ya neden öyle oldu ki  :icon_scratch: 
HOSGELDİN CANIM.AMİN CANIM NİYETLİYİM.NASILSIN PRENSESİNLE

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Ağustos , 2011, 13:56:07
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 04 Ağustos , 2011, 13:54:13
HOSGELDİN CANIM.AMİN CANIM NİYETLİYİM.NASILSIN PRENSESİNLE
BİZ İYİZ ŞÜKÜR BENİM AĞRIM SIZIM YOK  :nazar: BİRDE KARNIM KÜÇÜLÜYOR SANKİ  :k06: SENİNKİSİNİN MAŞAALLAH VAR NE GÜZEL  :nazar: :nazar: SEN NASILSIN AZ KALDI GÖRÜŞE  :love9: :love9: