2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: sellini - 03 Ağustos , 2011, 16:04:33
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 03 Ağustos , 2011, 15:57:48
oyy kuzum masallah pek erkenciymissin.ben bi çorap bile almadım daha :k06:

Napiyim canım hafta sonu mutlaka dışarı çıkarız biz. Mağza mağza gezince de duramıyorum  :toothy10:  :toothy10: Herşeyi alasım geliyor  :ehi:   :ehi: Ama bi şiirn şeyler var ki çok tatlılarrr  :love3: Aaaa canım bari bi tane don al da bebişe donansın. Öyle derler yaaa  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10: Çorap bile mi almadınn  ??? Ben bayağı abartmışım o zaman rengarenk aldım  :laughing7:
canım bana çok erken geliyor.ben daha cinsiyetini öğrenemedim ya.o yüzden bosuna lamadım.esimde hiç alma taraftarı değil.hep daha erken diyor. :honk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

sellini

Betty canım ben de tam don olayını yazmıştım. Sen benden önce davranmışsın  :toothy10:   :toothy10: Evet bizde de ilk don alınır ki herşeyi çok olsun. Ben de ilk don ve çorap almıştımm.  :ehi:

[url=http://www

KasrıCinan

Alıntı yapılan: sellini - 03 Ağustos , 2011, 16:06:47
Betty canım ben de tam don olayını yazmıştım. Sen benden önce davranmışsın  :toothy10:   :toothy10: Evet bizde de ilk don alınır ki herşeyi çok olsun. Ben de ilk don ve çorap almıştımm.  :ehi:
eee benimki şimdi donanmayacak mııı :honk: :y25: :crybaby2: ayy hemen cinsiyetini öğrenir öğrenmez don alayım.don dediğiniz pijama alt tulum mu

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 03 Ağustos , 2011, 16:03:42
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 03 Ağustos , 2011, 16:02:11
sümeyraa hoşgeldin canımm  :opucuk:

sellini sen baya bişeyler almışsın maşallah sana, Allah güzel güzel sağlıkla giydirmeyi kullanmayı nasip etsin inşallahh  :amin:
ben de aldım demiştim ama seni duyunca hiçbirşey almamış olduğumu anladım, ben sadece birkaç tulum, kıyafet falan aldım, bi de bizde adet var, ilk don alınır hamilelik öğrenildiğinde... oyüzden ilk don almıştım  :k06: :k06:
hi hi nasıl don ya bende don alayım bu cumartesi kuzucuğumun cinsiyetini öğrenince

canım bizde ilk don alınır, donansın hayatı boyunca diye  :ehi: :ehi: :ehi: batıl inanç tabi ama biz annemle öyle yaptık...
madem sen bişey almadın hala, dr.da çıkınca ilk bi tane alın canım, ondan sonra almak istediğin diğer eşyaları alırsın ...

sellini

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 03 Ağustos , 2011, 16:06:22
Alıntı yapılan: sellini - 03 Ağustos , 2011, 16:04:33
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 03 Ağustos , 2011, 15:57:48
oyy kuzum masallah pek erkenciymissin.ben bi çorap bile almadım daha :k06:

Napiyim canım hafta sonu mutlaka dışarı çıkarız biz. Mağza mağza gezince de duramıyorum  :toothy10:  :toothy10: Herşeyi alasım geliyor  :ehi:   :ehi: Ama bi şiirn şeyler var ki çok tatlılarrr  :love3: Aaaa canım bari bi tane don al da bebişe donansın. Öyle derler yaaa  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10: Çorap bile mi almadınn  ??? Ben bayağı abartmışım o zaman rengarenk aldım  :laughing7:
canım bana çok erken geliyor.ben daha cinsiyetini öğrenemedim ya.o yüzden bosuna lamadım.esimde hiç alma taraftarı değil.hep daha erken diyor. :honk:

Cinsiyetini öğren de alırsın o zamn canım. Erkeklere kalsa hep erken derler  :laughing7: Sonra da elleri ayaklarına dolaşır doğum yaklaşınca  :ehi:  :ehi:  :ehi: Benim aceleci olmamın sebebi hamileliğin ileri dönemlerinde rahatsız olursam dışarı çıkamam diye korkuyorum.  :-ooo O zaman bebeklerime kendi istediğim gibi bişeyler alamam  :( O yüzden şimdi çok şükür sağlığım da yerindeyken yavaş yavaş alıyorum. Bir de erken doğum yapmak beni korkutuyorr  :-ooo İnşallah öyle bişey olmaz da bebeklerim sağlıkla gelirler  :amin:  :amin:  :amin:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 03 Ağustos , 2011, 16:07:52
eee benimki şimdi donanmayacak mııı :honk: :y25: :crybaby2: ayy hemen cinsiyetini öğrenir öğrenmez don alayım.don dediğiniz pijama alt tulum mu

üzülme canım geç değil ki, daha bişey almamışsın zaten... ilk kez don al sen... kilot aldık biz annemle, küçükçükkk  :k06:

sellini

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 03 Ağustos , 2011, 16:07:52

Yok canım külot yanii. Ben cinsiyet bilmediğim için beyaz almıştım  :laughing7: Ama genelde iç çamaşırları da beyaz zaten  :) Sen al miniğine annesi donansın herşeyisi çok çok olsun  :laughing7:

<<<betty>>>

evet canım bizde de öyledir  :ehi: don alınır bebişe  :ehi: :ehi:
Rabbim sağlıkla giydirmemizi nasip etsin hepimize inşallahhh  :amin: :amin: :amin:

KasrıCinan

aa bende kilot alayım o zamann tamam kızlar sağolun.sellini benim kendi annem de kaynanam da erken dediler.cinsiyetten sonra alınır dedi kaynanam.öncesinde almak iyi olmazmıs.batıl ama almadım ben.ilkinde de alacaktım çok heveslendim iyiki almamısım dedim.düsük yapınca iyiki hiç esyası yok dedim

sellini

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 03 Ağustos , 2011, 16:15:20

evet canım bizde de öyledir  :ehi: don alınır bebişe  :ehi: :ehi:
Rabbim sağlıkla giydirmemizi nasip etsin hepimize inşallahhh  :amin: :amin: :amin:

Aminnn tatlım  :amin:  :amin:  :amin: Minik popişlerine şirin şirin giydirirz inşallah  ;D  ;D  ;D

KasrıCinan

ayy ben kızım olursa kırmızı tülot alayım o zaman pembe yada :k06: :k06: :ehi:

sellini

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 03 Ağustos , 2011, 16:16:06
aa bende kilot alayım o zamann tamam kızlar sağolun.sellini benim kendi annem de kaynanam da erken dediler.cinsiyetten sonra alınır dedi kaynanam.öncesinde almak iyi olmazmıs.batıl ama almadım ben.ilkinde de alacaktım çok heveslendim iyiki almamısım dedim.düsük yapınca iyiki hiç esyası yok dedim

Ayy canım kötü şeyler aklına getirme bebişin büyümüş bayağı  :nazar:  :nazar:  :nazar: Allahın izniyle bişey olmaz artık.  :amin:  :amin:  :amin: Sen de haklısın doğru aslında. ama inşallah hepimizin bebekleri de sağlıklı doğarlar. Allah meleklerimizi korusun  :amin:  :amin:  :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: sellini - 03 Ağustos , 2011, 16:19:16

Ayy canım kötü şeyler aklına getirme bebişin büyümüş bayağı  :nazar:  :nazar:  :nazar: Allahın izniyle bişey olmaz artık.  :amin:  :amin:  :amin: Sen de haklısın doğru aslında. ama inşallah hepimizin bebekleri de sağlıklı doğarlar. Allah meleklerimizi korusun  :amin:  :amin:  :amin:
elim varmıyor o yüzden.amin canımm insallah.ama artık alırım yavyuma.yerim ben bu fındıkları

<<<betty>>>

amin canım aminnn...
sümeyra boşver sen artık, dr.dan çıkınca al bişeyler, insan kendini iyi hissediyor, çok mutlu oluyorsunn, hem cinsiyetini de öğrenmiş olacaksın Allahın izniyle, alırsın birşeyler  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

sellini

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 03 Ağustos , 2011, 16:21:34

elim varmıyor o yüzden.amin canımm insallah.ama artık alırım yavyuma.yerim ben bu fındıkları

Doğru canım ben sana hak veriyorum. Benim annemle kayınvalidemle seninkiler gibi dediler  :icon_pale: Ama malesef ben duramadım. Kendime engel olamadım  :dontknow: ablamlar da öyle. Onlar da bi dolu şey almışlar  :love3:  Yataklarını bile aldık. Kurmuştuk, eksik parça falan çıkarsa diye. Sonra ertesi akşam topladık hemen. İyi olmaz diye  :-\ Neyse napalım Allah hepimizin yavrusunu korusun  :amin:  :amin:  :amin: İyi düşünelim iyi olsun  :laughing7:  :laughing7: