2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 03 Ağustos , 2011, 13:36:25
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 03 Ağustos , 2011, 13:33:49
hmmm senin oturunca çıkıyor demek ki o kat  :ehi: :ehi: :ehi:
benimki ayakta bile belli oluyor bazen  :ehi:

canım kilo verdim ya ben başlarda, tekrar almaya başlayınca kalçamda olmuş ince ince biraz  :'(
farkedince hemen kullanmaya başladım bi daha olmadı ama demekki vücudum müsait, 4 kilo vermiştim, almaya başlayınca hemen oluşmuş, 13. hafta da farkettim, o hafta da izmirde dr.a gitmiştim o dedi, kullanmaya başla diye  :dontknow:
hımm sen kullan o zaman hep.valla çıkarsa benimde bu ayda çıkar.çünki bebek birden büyürmüs 5,ayda.napalım amaan çatlarsa çatlasın ya.öyle sıkıntı yapacak bi kocam yok sükür :k06: :k06: :k06:

ya canım çok şükür benimki de bişey demez ama kalçadaki falan neyse de, göbekteki ve göğüslerdeki çok kötü gözüküyor, harita gibi  :-\ görümcemin çok kötü mesela, banyoda bile karnıma bakasım gelmiyor diyor...
neyse dediğin gibi çok da önemli değil, bebişler sağlıklı olsunlar da gerisi önemli değil, onlar için katlanamayacağımız şey yok Allahın izniyle  :love9:

KasrıCinan

sen çok zayıf olduğun için öyle olmus.masallah benim göğsümdede karnımda da hiç yok :nazar: :nazar: insallah seninde artmaz artık...ben teliyim belki ondan çok çıkmadı.genelde zayıf olanların çok çıkıyor.arkadasım da öyle.daha 3 4 aylıkken çok çatlamıs .ama takma kafana.benim çatlasa takmam o kadar.çünki hamis olduğumu anlayacağım hiç belirti yok :k06: :k06: :k06: sadece bi göbis.ayy allah korusun çıkmasın tabi.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

tatlım niyetlimisin bugün.ben 2 gündür tutmuyorum.dün ara vermistim.bugünde tutacağım diye bir güzel yedim.sonra ezana 5 dk vardı.bulasıkları makinaya atayım dedim burnuma koku geldi anaaamm ne var ne yok kustumm.zerresi kalmadı midemde bosaldı resmen.öyle olunca tutmadım aç mideyle bebeğe birsey olur çok acıkırım diye.bu gidisle tutmayacağım oruç. :y25:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

hu huuu :director: tatlım nereye gittin.nese balım ben acıktım.sonra aksama esime iftara yemek hazırlamam lazım.çıkayım ben canım.görüsmek üzere allaha emanet ol.öptümmmmm :opucuk: :opucuk: :opucuk:

<<<betty>>>

canım maalesef ben de değilim  :y25:  ben de dün değildim, bugün tutayım dedim ama sahurda yiyemedim çok ama yine de tutmak istiyordum, niyetlenmedim yattım sabah kalktığımda bakarım durumuma dedim ama çok aç kalktım, camiye gittim geldim direndim yemiyeyim diye ama dayanamadım yedim  :y25:
senin de çok kötü olmuş yaa, senin koku hassasiyetin devam ediyor mu canım ya?

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 03 Ağustos , 2011, 13:57:05
canım maalesef ben de değilim  :y25:  ben de dün değildim, bugün tutayım dedim ama sahurda yiyemedim çok ama yine de tutmak istiyordum, niyetlenmedim yattım sabah kalktığımda bakarım durumuma dedim ama çok aç kalktım, camiye gittim geldim direndim yemiyeyim diye ama dayanamadım yedim  :y25:
AY CANIM BENİM YA KIYAMAM BENDE SANA.BENİM KOKU HASSASİYETİM DEVAM EDİYOR CANIM.YANİ ÖNCEDEN KARSI EVEN KOKUSUNU ALIRDIM DEYİM,SİMDİ O KADAR DEĞİL AMA MUTFAK VE BANYO KOKULARINA KARSI HALA ÖYLEYİM.

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 03 Ağustos , 2011, 13:56:53
hu huuu :director: tatlım nereye gittin.nese balım ben acıktım.sonra aksama esime iftara yemek hazırlamam lazım.çıkayım ben canım.görüsmek üzere allaha emanet ol.öptümmmmm :opucuk: :opucuk: :opucuk:

canım tel.im çaldı da ondan kusura bakma, tamam canım kolay gelsi, afiyet olsun şimdiden, eşininde orucunu allah kabul etsin... onlar için daha zor hem çalışıp hem bu sıcaklarda oruçlar, Allah kabul etsin inşallah tüm oruçluların  :amin: :amin: :amin:

KasrıCinan

sellini

Merhaba kızlar nasılsınız?  :flowers: Minik melekleriniz nasıllar bakalım  :love9:  :love9:

[url=http://www

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 03 Ağustos , 2011, 13:59:19
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 03 Ağustos , 2011, 13:57:05
AY CANIM BENİM YA KIYAMAM BENDE SANA.BENİM KOKU HASSASİYETİM DEVAM EDİYOR CANIM.YANİ ÖNCEDEN KARSI EVEN KOKUSUNU ALIRDIM DEYİM,SİMDİ O KADAR DEĞİL AMA MUTFAK VE BANYO KOKULARINA KARSI HALA ÖYLEYİM.

ayy canım inşallah en kısa sürede geçer de sen de rahatlarsın, gerçi çok şükür bu haline de, eskiden daha kötüydün...

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: sellini - 03 Ağustos , 2011, 14:03:57
Merhaba kızlar nasılsınız?  :flowers: Minik melekleriniz nasıllar bakalım  :love9:  :love9:

merhaba canım, biz iyiyz siz nasılsınız? bebişler nasıl?

sellini

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 03 Ağustos , 2011, 14:06:43

Bİz de iyiyiz teyzeleri çok şükür. İdrar yollarımda enfeksiyon çıktı ya canım onla uğraşıyoruz canım işte  :y25: Durduk yerde çıkıverdi  :cildir: aman ihmal etmeyin sakın her ay gittiğinizde mutlaka TİT yaptırın

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: sellini - 03 Ağustos , 2011, 14:10:00
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 03 Ağustos , 2011, 14:06:43

Bİz de iyiyiz teyzeleri çok şükür. İdrar yollarımda enfeksiyon çıktı ya canım onla uğraşıyoruz canım işte  :y25: Durduk yerde çıkıverdi  :cildir: aman ihmal etmeyin sakın her ay gittiğinizde mutlaka TİT yaptırın

aaaa evet canım geçenlerde anlatmışsın, çok geçmiş olsunn...
ya canım benim dr.um şimdiye kadaar hiç idrar tahlili istemedi, senin her ay yaptırdığını öğrenince içime kurt düştü, hatta Kasri arkadaşımızla konuştuk, onunda hiç istememiş dr.u tahlil... ama baksana durduk yere hiç belirti vermeden de çıkabiliyor iltihap, neyse ben de önümüzdeki hafta kontrole gittiğimde söyliycem dr.a...

sellini

Teşekkür ederim canım  :opucuk: Evet hiç bir belirtim de yoktuuuu  :dontknow: Benim dr. her ay hem kan hem de idrar testi yaptı canım. Tam İdrar Tetkikinde anladı zaten. Sonra bir de idrar kültürü yaptır dedi. Onda da hangi bakteri olduğu ortaya çıkınca ona göre ilaç yazdıı  :-\ Çok korktummm. Bugün ilacın yarısı bitti. Mutlaka iç dedi. Ben tereddütte kalmıştım. İçmezsen erken doğum  riskin olur dediii  :crybaby2:  :crybaby2: Hamilelerin büyük bir çoğunluğunda oluyormuş bu. Bu kadar kafana takmana gerek yok dr. Ama ben bebeklerime bişey olmasından korktumm  :sad1:  :sad1: Bir arkadaşım da hamile olduğunu yeni öğrenmiş. 1 aylık yanii. Onda bile çokmışşş  :-ooo O yüzden sakın ihmal etmeyin kızlarrr. Betty sen de mutlaka tahlil iste canım

<<<betty>>>

tamam canım çok sağol, önümüzdeki hafta gidince muhakkak söyliyeceğim bende...
Allah korusun sen de aklına kötü şeyler getirme, sonuçta dr. illaki ilacı kullanman gerektiğini söylemiş,
yapılabilecek çok da fazla birşey kalmıyor sana da...

Ya buarada sellini canım, isim düşünmeye başladınız mı bebişlere? bi de 2 tane olunca işiniz daha da zorlaşıyor  :k06: :k06: :k06: