2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

aydinays

Canım allah kimseyi evladıyla sınamasın. Şu 25 haftada ben bunu öğrendim. Hiç kolay değil. Ama bizim bir tanıdığımızın kan testi oluyor ya kalp atışını duyduktan sonra torchlarını bakıyorlar. Kızamıkçık virüsü çıktı kanında. Bebek sakat doğar falan bir sürü şey söyledi doktorlar. Ama maşallah şuan çok sağlıklı bir kız çocuğu doğurdu. Bunların doğruluk payı olduğu kadar yanılma payıda var. Sağlam denilen bebeklerde bile hastalık olabiliyor. Allah yardımcıları olsun. Bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine yaradanım yüzlerine gülsün.

Cansucum benimde içimden kız geçiyor kasri için. Bu arada nazlıya (yağmur nisaya ) çok sevindim. Maşallah güzel haberler alıyoruz. Yolu seninle açtık. gül, nil, şimdide nazlı alalh nazarlardan saklasın hamişlerimiz artsın çoğalsın  :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 02 Ağustos , 2011, 19:06:02
aydınays senin için listeyi güncelledim bak biim kış bebeklerimizde kızlar çoğunlukta  :muzz: :muzz:
kasriden de kız gelecek hayırlısıyla benim tahminim :muzz: :muzz:
:love9: :love9: :love9: ayy beni heyecan sarıyor mınışlımı pipilimi acep.ay ikisinide düsününce heyecanlanıyorum.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

aydinays

Kızlar kıymık semadan haber var mı? Onun bebeği nasıl???
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: aydinays - 02 Ağustos , 2011, 19:07:46
Canım allah kimseyi evladıyla sınamasın. Şu 25 haftada ben bunu öğrendim. Hiç kolay değil. Ama bizim bir tanıdığımızın kan testi oluyor ya kalp atışını duyduktan sonra torchlarını bakıyorlar. Kızamıkçık virüsü çıktı kanında. Bebek sakat doğar falan bir sürü şey söyledi doktorlar. Ama maşallah şuan çok sağlıklı bir kız çocuğu doğurdu. Bunların doğruluk payı olduğu kadar yanılma payıda var. Sağlam denilen bebeklerde bile hastalık olabiliyor. Allah yardımcıları olsun. Bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine yaradanım yüzlerine gülsün.

Cansucum benimde içimden kız geçiyor kasri için. Bu arada nazlıya (yağmur nisaya ) çok sevindim. Maşallah güzel haberler alıyoruz. Yolu seninle açtık. gül, nil, şimdide nazlı alalh nazarlardan saklasın hamişlerimiz artsın çoğalsın  :amin: :amin: :amin:
amin canım benim amin.insallah yarın bi olsa da sonucu öğrensek.ayy hadii sendemi kız geçiriyorsun.ayy oğlan özlemi çöktü bana sanki kız olacakta oğlan da olsa demeye basladım.evlat çok tatlı demekki :love9: :love9: :love9: yağmur beni aradı hamileyim diye ağladım ben sevinçten uzun süre bekleyip olanlar oldumu dünya bnim oluyor.ne güzel artık sırayla geliyorlar.canan aysen vs...hemen arkalarından gelir insallah

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

aydinays

İnşallah canım. Bende çok seviniyorum uzun süre bekleyenlerin bu mucizeye tanık olmalarına. Bana da kız gibi geliyor içinden ne geçiyor canım. Sen bebeğini severken kızım mı diyesin geliyor oğlum mu? Bana kızın olacak dediler durdular. Ben hep oğlum olacak diye içimden geçmişti. Babası kızım diyordu ben kızım diye seviyordum sonra oğlum çıkıyordu ağzımdan hep. :k06: :k06: :k06:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 02 Ağustos , 2011, 19:13:31
neee yağmur nisa hamiş mi durun ya ben görmedim  :muzz: :muzz:
daha dün konustuk ya o zaman hamileydi ama bugün kalp atısını duyacaktı tatlım o yüzden sölemedi.çok sükür yaa

KasrıCinan

Alıntı yapılan: aydinays - 02 Ağustos , 2011, 19:16:46
İnşallah canım. Bende çok seviniyorum uzun süre bekleyenlerin bu mucizeye tanık olmalarına. Bana da kız gibi geliyor içinden ne geçiyor canım. Sen bebeğini severken kızım mı diyesin geliyor oğlum mu? Bana kızın olacak dediler durdular. Ben hep oğlum olacak diye içimden geçmişti. Babası kızım diyordu ben kızım diye seviyordum sonra oğlum çıkıyordu ağzımdan hep. :k06: :k06: :k06:
canım kızım çıkıyor ağzımdan ilkten farkatmaz dedim oğlan çıkıyordu ama son 1 aydır kız diyorum kızım diyorum

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 02 Ağustos , 2011, 19:17:33
daha dün konustuk ya o zaman hamileydi ama bugün kalp atısını duyacaktı tatlım o yüzden sölemedi.çok sükür yaa
şimdi okudum hepsini çok sevindim  :binkybaby: :muzz: :muzz:
eee o ne bahar annesi mi olacak

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 02 Ağustos , 2011, 19:21:06
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 02 Ağustos , 2011, 19:17:33
şimdi okudum hepsini çok sevindim  :binkybaby: :muzz: :muzz:
eee o ne bahar annesi mi olacak
iste dün deyip duruyordu ya ben ne annesi olacağım filan diye.ama bizim sayfada olmayacak.

aydinays

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 02 Ağustos , 2011, 19:18:33
canım kızım çıkıyor ağzımdan ilkten farkatmaz dedim oğlan çıkıyordu ama son 1 aydır kız diyorum kızım diyorum

hadi bakalım canım hayırlısı olsun. Vallahi evlat fark etmiyor kız erkek. Uçuyorum benim canımdan bir can diye var oluyor diye.  :k06: :k06: :k06:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: aydinays - 02 Ağustos , 2011, 19:24:55
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 02 Ağustos , 2011, 19:18:33

hadi bakalım canım hayırlısı olsun. Vallahi evlat fark etmiyor kız erkek. Uçuyorum benim canımdan bir can diye var oluyor diye.  :k06: :k06: :k06:
öyle tatlım öyle.bak bak doyamayız doğunca :nazar: :amin:

xxcansuxx

bebek olunca bu günlere özlemimiz olcak mı acaba  :k06: :k06:
gelinimiz abla bugünlerin kıymetini bil sürekli uyu doğunca bebe uyuyamıyorsun diyor gece hiç uyumuyormuş ama ağlamıyormuş da... öyle ce biri yanında otursun sürekli emeyim diyormuş  :k06: :k06: :k06:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 02 Ağustos , 2011, 19:32:44
gelinimiz abla bugünlerin kıymetini bil sürekli uyu doğunca bebe uyuyamıyorsun diyor gece hiç uyumuyormuş ama ağlamıyormuş da... öyle ce biri yanında otursun sürekli emeyim diyormuş  :k06: :k06: :k06:
oyy yerim ben onu.ayy doğru demis çok zor ya.ben 2 yasında çoçuk baktım da ay nasıl zor sırtım kopuyordu.ama kendi çoçuğum gibi seviyordum..canan ben foto koydum hadi sende koy bakayım.ben kendim çekiyorum bak :ehi: :ehi:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 02 Ağustos , 2011, 19:34:39
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 02 Ağustos , 2011, 19:32:44
oyy yerim ben onu.ayy doğru demis çok zor ya.ben 2 yasında çoçuk baktım da ay nasıl zor sırtım kopuyordu.ama kendi çoçuğum gibi seviyordum..canan ben foto koydum hadi sende koy bakayım.ben kendim çekiyorum bak :ehi: :ehi:
:k06: :k06: kızıma sordum bugün poz vermek istemiyormuş teyzesi  :k06: :k06:
şu an keyfimiz iyi kıyafetimiz uygun değil kim giyincek  :toothy10: :toothy10: