2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 31 Temmuz , 2011, 22:28:44
kızlar hepinizin ramazanı mübarek olsun.ramazan geldimi içimi bi sevinç kaplıyor.hatimler okunuyor nur yağıyor yeryüzüne.rabbim hakkıyla dolu dolu geçirebilmk nasip etsin hepimize. :nazar: :amin: :amin: :amin:
sağol canım hepimizin ramazanı mübarek olsun bende aynı duygular içindeyim... bu sene oruç tutamayacak olmanın verdiği bir huzursuzluk var tutmayıda çok istiyordum  :'( aminnn canım inş. dolu dolu geçer bebişime hatim başlamıştım onu bitirmek nasip olur inş. ramazanda  :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 31 Temmuz , 2011, 22:34:38
ALISVERİS konusunda bende hiiç birsey almadım,e haliyle cinsiyeti belli olmayınca alamadımda zaten.ve erken olduğunu düsünüyorum.simdiden alırsam 9.ayı getiremem :love9: :k06: .özlerim bebeğmi.bide allah korusun insan yinede korkuyor birsey almaya.insallah sağ selamet 7.aya bi gelsek yavas yavas alırız.
canancım bende 6 6 buçuk aylık olsun anca o zaman almak niyetim herseyini.tabi nasip kısmet allahım her gününü yasamayı nasip etsin.kucağımızı boş koymasın. :amin: :amin:
canım ya drum bana alışveriş yapma şimdi diğer ay yaparsın dedi o şaşkınlıkla ne alışverişi ki diye düşündüm  :k06: :k06: ben aceleciyimde bu  kadar da değil  :ehi: ama bak sende göreceksin bebişini 3 gündür içim içime sığmıyor hep onu düşünüyorum onunla hayal kuruyorum eşime diyorum içimde bir sevinç var sanki yarın doğum yapacakmışım gibi  :k06: :k06: gözler, kulakları, parmakları oyyyy ya çok tatlıydı hareketleri  :nazar: Allah sağlıkla o günleri de göstersin hepimize alışveriş işi kolay anneler beğenir babalar öder miss gibi :k06:

KasrıCinan

31 Temmuz , 2011, 22:49:11 #1712 Son düzenlenme: 31 Temmuz , 2011, 22:52:16 KasrıCinan
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 31 Temmuz , 2011, 22:38:45
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 31 Temmuz , 2011, 22:28:44
kızlar hepinizin ramazanı mübarek olsun.ramazan geldimi içimi bi sevinç kaplıyor.hatimler okunuyor nur yağıyor yeryüzüne.rabbim hakkıyla dolu dolu geçirebilmk nasip etsin hepimize. :nazar: :amin: :amin: :amin:
sağol canım hepimizin ramazanı mübarek olsun bende aynı duygular içindeyim... bu sene oruç tutamayacak olmanın verdiği bir huzursuzluk var tutmayıda çok istiyordum  :'( aminnn canım inş. dolu dolu geçer bebişime hatim başlamıştım onu bitirmek nasip olur inş. ramazanda  :amin:
AMİN CANIM İNSALLAH.CANIM NAPALIM  ALLAHTAN GELEN BİRSEY BU.BİZ BİLEREK TUTMAMAZLIK YAPMAYACAĞIZ RABBM BİZLERE İZİN VERMİS.GÖNLÜMÜZ RAHAT OLMALI ASLINDA...BENDE MUKABELEYE GİDİYORUM VE AYRIYETTEN HATİM BASLADIM.KADİR GECESİNE YETİSTİRİP ANNEME BABAMA MEKKEDE BAĞISLAMARINI İSTEYECEĞİM.
DÜN ANNEMLER ARADI.KIZIM KABENİN KARSISINDA BEYTULLAHIN KARSISINDAYIZ DEDİ.BURALAR ÇOK GÜZEL KIZIM DEDİ ALA NASIL AĞLIYOR.AĞLAMASINDAN ETTİĞİ DUADAN ANLAYAMADIM SÖYLEDİKLERİNİ.AMA TEKRARLAYIP SÖYLEDİĞİ ŞEY,,YAVRUM ALLAHIM EN KISA SÜREDE SİZE DE BURAYA GELMEYİ NASİP ETSNİ AMİN ANNECİM DİYORUM YİNE ALLAHIM SİZEDE NASİP ETSİN DİYOR. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: HZ HATİCE ANNEMİZİN AİSE VALİDEMİZİN AHLAKINI VERSİN DEDİ DURDU.ANNEM BABAM BİZDEN DE ÇOK SELAM SÖYLEYİN DEDİM İKİSİDE SESLİ Bİ SEKLİDE KENDİN SÖYLE DEDİLER.ESSELAMÜ ALEYKÜM KIZIMIN SELAMI VAR DİYE KAÇ KERE SÖYLEDİLER :crybaby2: :crybaby2:   :y25: .TAMDA MUKABELEDEYDİM.AĞLAMAMAK İÇİN ZOR DURDUM RESMEN GİTTİM MEKKEYE.GÖZÜMÜN ÖNÜNDÜ KONUSUR GİBİ OLDUM.GİTMEYEN ANLAMIYOR HAKKATEN.SİMDİ NE KADAR ÇOK İSTERDİM ORDA OLMAK BAĞISLANMAK.SİMDİ ACTIM DA ARABİSTAN
DA TERAVİH NAMAZI VAR.ALLAHIM BİZLEREDE GİTMEK NASİP ETSİN. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 31 Temmuz , 2011, 22:43:44
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 31 Temmuz , 2011, 22:34:38
ALISVERİS konusunda bende hiiç birsey almadım,e haliyle cinsiyeti belli olmayınca alamadımda zaten.ve erken olduğunu düsünüyorum.simdiden alırsam 9.ayı getiremem :love9: :k06: .özlerim bebeğmi.bide allah korusun insan yinede korkuyor birsey almaya.insallah sağ selamet 7.aya bi gelsek yavas yavas alırız.
canancım bende 6 6 buçuk aylık olsun anca o zaman almak niyetim herseyini.tabi nasip kısmet allahım her gününü yasamayı nasip etsin.kucağımızı boş koymasın. :amin: :amin:
canım ya drum bana alışveriş yapma şimdi diğer ay yaparsın dedi o şaşkınlıkla ne alışverişi ki diye düşündüm  :k06: :k06: ben aceleciyimde bu  kadar da değil  :ehi: ama bak sende göreceksin bebişini 3 gündür içim içime sığmıyor hep onu düşünüyorum onunla hayal kuruyorum eşime diyorum içimde bir sevinç var sanki yarın doğum yapacakmışım gibi  :k06: :k06: gözler, kulakları, parmakları oyyyy ya çok tatlıydı hareketleri  :nazar: Allah sağlıkla o günleri de göstersin hepimize alışveriş işi kolay anneler beğenir babalar öder miss gibi :k06:
AYY CANIM BENİMM ÇOK DUYGULANDIM :love9: :love9: :love9: MASALLAH HEP BÖYLE OLUN BEBEĞİNİZLE MUTLU HUZURLU.BAKALIM BİZİMKİ BÜYÜDÜMÜ NE HALDE.BEN SİMDİ ÇOK DUYGUSALLASTIM VURDU  Bİ TANE BAK. :crybaby2: OYY YERİM BEN BU KUZULARI

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

canım ya kendin yaşamışsın o duygulu anları ailenle bende yaşadım resmen yazdıklarınla :y25: :y25: bende çok isterim oraları görmeyi eşime her seferinde diyorum tatile gideceğimize oralara da gitsek ya iznimizde diye inşaallah rabbim nasip eder :amin: :amin: ama en çokda ailem için istiyorumm hac vazifelerini yapmayı kaç yıldır istiyorlar  :amin: annen ne güzel duada bulunmuş bende hz aişe yi okuyorum. okuduklarım, güzel ahlakı geldi de aklıma ne güzel dua... ararlarsa benden de selam söylesinler unutma  :opucuk: :flowers:

xxcansuxx

canım ya ben o kadar kuvvetli bir şey hissetmiyorum bendeki hala minik kıpırdı yada seğirme halinde... dr 2-3 haftaya kadar hissedersin dedi şimdi bekliyoruz teyzesi vursun diye  :k06: amin canım inş. hep  sağlıklı olur meleklerimiz sende görünce şaşıracaksın büyüdüğünü :love9: :love9:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 31 Temmuz , 2011, 22:55:23
canım ya kendin yaşamışsın o duygulu anları ailenle bende yaşadım resmen yazdıklarınla :y25: :y25: bende çok isterim oraları görmeyi eşime her seferinde diyorum tatile gideceğimize oralara da gitsek ya iznimizde diye inşaallah rabbim nasip eder :amin: :amin: ama en çokda ailem için istiyorumm hac vazifelerini yapmayı kaç yıldır istiyorlar  :amin: annen ne güzel duada bulunmuş bende hz aişe yi okuyorum. okuduklarım, güzel ahlakı geldi de aklıma ne güzel dua... ararlarsa benden de selam söylesinler unutma  :opucuk: :flowers:
:opucuk: TAMAM CANIM BENİM SÖYLERİM.ONLARIN ADINA ÇOK MUTULUYM VE ARADIKLARINDA DEDİĞİM TEK ŞEY ALLAHIM DOLU DOLU YASAMANIZI NASİP ETSİN İBADETLERİNİZİ KABUL ETSİN.Bİ GÜN BELKİ GİDERİZ BE TATLIM.İNANIYORUM VE ESİMLE ÇOK İSTİYORUZ.BEN BEBEĞİMLE GİTMEK ÇOK İSTERİM ASLINDA.İNSALLAH ANNE BABANADA NASİP OLUR.İLK KURADA ÇIKAR İNSALLAH.GÖNÜLDEN İSTERİM GİTMELERİNİ.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 31 Temmuz , 2011, 22:57:24
canım ya ben o kadar kuvvetli bir şey hissetmiyorum bendeki hala minik kıpırdı yada seğirme halinde... dr 2-3 haftaya kadar hissedersin dedi şimdi bekliyoruz teyzesi vursun diye  :k06: amin canım inş. hep  sağlıklı olur meleklerimiz sende görünce şaşıracaksın büyüdüğünü :love9: :love9:
AYY NE BİLEYİM HİÇ HEYECAN YOK İÇİMDE GEÇEN HAFTA GÖRMEK İÇİN CATLIYORDUM.AMA HEYECANIM KAYBOLDU NEDENSE. :sad1: ::) ::) YA ÖYLE SERT VURMA DEĞİL AMA DOKUNUS HİSSEDİYORUM TATLIM.BİRSEY BÖYLE SESSİZCE VURUYOR GİDİYOR ÇIRPINIYOR SANKİ.

KasrıCinan

TATLIM SEN KILDIN MI NAMAZINI.YATSI NAMAZINI KILMADIM BEN MÜSDENLE ÇIKAYIM.EŞİMLEDE MERDİVENLERİ TEMİZLEDİK BENDE AKASINDAN SİLDİM KARNIM KOCAMAN OLDU YORULDUM HEMEN GAZ YAPTI.BİDE BİRSEYLER DİNLEDİM AĞLADIM BİRAZ HEMEN BENİM BEBEĞİM GERİLİYOR YA NEDENSE TAŞ GİBİ OLUYOR

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 31 Temmuz , 2011, 23:00:05
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 31 Temmuz , 2011, 22:57:24
AYY NE BİLEYİM HİÇ HEYECAN YOK İÇİMDE GEÇEN HAFTA GÖRMEK İÇİN CATLIYORDUM.AMA HEYECANIM KAYBOLDU NEDENSE. :sad1: ::) ::) YA ÖYLE SERT VURMA DEĞİL AMA DOKUNUS HİSSEDİYORUM TATLIM.BİRSEY BÖYLE SESSİZCE VURUYOR GİDİYOR ÇIRPINIYOR SANKİ.
maşaallah meleğine  :nazar: :nazar: inşaallah güm güm vurdukları zamanda gelecek  :amin: :k06: bu arada bende de heyecan yoktu hatta o gece korktum acaba bi aksilik var mıdır diye şükür sağlıklıyız... o gece benim bir çiçeğim var büyük yapraklı evin köşesinde onun yeni açan filizi yerinde bir bebek gördüm rüyamda beyaz yüzlü sarı saçlı kız siması vardı 6-7 aylık kadar nasıl cin cin bakıyordu çok sevimliydi sabahda mutlu uyandım hala gözümün önünde o yüz... eşime dedim kızımız olcak diye zaten hissettiğimde buydu  :k06:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 31 Temmuz , 2011, 23:04:17
TATLIM SEN KILDIN MI NAMAZINI.YATSI NAMAZINI KILMADIM BEN MÜSDENLE ÇIKAYIM.EŞİMLEDE MERDİVENLERİ TEMİZLEDİK BENDE AKASINDAN SİLDİM KARNIM KOCAMAN OLDU YORULDUM HEMEN GAZ YAPTI.BİDE BİRSEYLER DİNLEDİM AĞLADIM BİRAZ HEMEN BENİM BEBEĞİM GERİLİYOR YA NEDENSE TAŞ GİBİ OLUYOR
tamam canım bende çıkıyorum Allah a emanet olun hayırlı sahurlar  :wave: :wave:

KasrıCinan

AYY CANIM NE GÜZELL HİSSETMİSSİN BAK.BENDE KIZ HİSSEDİYORUM YA HAYIRLISI BAKALIM.MASALLAH NE GÜZEL RÜYA GÖRMÜSSÜN.TAMAM TATLIM SAĞOL SANADA İYİ GECELER HAYIRLI SAHURLAR :opucuk: :wave:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

allah herkesın evladını bagışlasın kız erkek fark etmez  :amin: yeterkı hayırlı evlat olsun  :amin: bu bebklerı cok bekledık :amin: :amin: bız eşimle severken bıle bebegımıze kıymetlı kafa dıyoruz ogluşuma  :love9: canancım  getrcekten benımde kızm olsa vermezdım kımseye oglumu vermıyorum kaldı kızımı  :ehi: oglum en ıyısı bekar kalsın  :ehi:  canancım mınık prensesımızı opuyorumm saglıkla gelsın  ınsalaahh  :amin:  :opucuk:

sumeyracım senınde bır sonucunu alsaydık merakla beklıyorum canımcım  :hello2: kasık agrın ne oldu gectımı canım  ::)agustosun 6 sanırım kontrolun benımde 15 de renklı dopler olacak bu çok onemlıymış bebegın butun organlarına ve beynıne bakıyorlar ınsallah buda ıyı cıkarsa içim çok rahat edecek  :amin: :amin: :amin:

ılkaycım babalar kızlarına çok duskun oluyor haklı  :k06: bu kadar beklemışız bebışlerımızı kımselare veremeyız  :k06:

sumeyracım alalh annenın babanın umresını kabul etsın :amin:  konustugun zamn aklına gelırsem benden de selam soyle  :opucuk:
annemde hep anlatır ve aglar oraların ne kadar guzel oldugunu  :love9:  bende gıtmeyı çok ıstıyorum bugun bıle annem dua edıyordu ınsallah oglunla beraber gıdersın :amin:  sende buraları gorursun dedı :amin:  bızde uydudan ızledık bıraz teravıhe baktım  :love9:
sonnra annemle camıye gıttık elımden geldıgınce kacırmayacam allah kabul etsın ınsallah  :amin:
bende hatıme baslayacam yarın hem camıde var mukabele hem kendım çıkarayım dıyorum  :amin:
allah hepımızın dularını kabul etsın
hepınızın ramazanını bende kutluyorum seneye bebeeklerımızle beraber kutlarız ınsallah  :amin: :amin:

xxcansuxx

sibel Allah razı olsun güzel temennilerin için... :opucuk:
bu arada kızlar benimde kasıklarım belim ağrıyor, akıntımda vardı ya geçen haftalarda. dr söyledim akıntı için hamilelikte olur normal falan demedi  :dontknow: idrarda yanma vs var mı dedi yok zaten bol su içiyorum dedim tamam devm et su içmeye ama biz önlemimizi alalım dedi ve fitil verdi... bebeğe zararı olmazmış ben daha önce hiç fitil kullanmadım almayacaktım eşim kızdı kullanıyorum şimdi yani herşeyi sorun dr.unuza 2 gündür rahatım şükür...
sibel sanırım diğer ayda bizim ayrıntılı ultrasonumuz var 3lü taramayı istemedi dr yaptırmadık bu arada 20. haftada tetanoz aşısı varmış

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 01 Ağustos , 2011, 08:05:37
sibel Allah razı olsun güzel temennilerin için... :opucuk:
bu arada kızlar benimde kasıklarım belim ağrıyor, akıntımda vardı ya geçen haftalarda. dr söyledim akıntı için hamilelikte olur normal falan demedi  :dontknow: idrarda yanma vs var mı dedi yok zaten bol su içiyorum dedim tamam devm et su içmeye ama biz önlemimizi alalım dedi ve fitil verdi... bebeğe zararı olmazmış ben daha önce hiç fitil kullanmadım almayacaktım eşim kızdı kullanıyorum şimdi yani herşeyi sorun dr.unuza 2 gündür rahatım şükür...
sibel sanırım diğer ayda bizim ayrıntılı ultrasonumuz var 3lü taramayı istemedi dr yaptırmadık bu arada 20. haftada tetanoz aşısı varmış
canım geçmış olsun :flowers: bende arada yıne oluyor kasıgımdakı agrı  :cildir: doktorum bana hıc fııl vermedı zaten hıc ılac kullanmıyorum mıdemın agrısından yakında kanım çekılecek hissedebılıyorum ama yapılacak bısey yok  :y25:
canancım 20.haftada olduguna emın mısın tetenos aşısının  :icon_scratch: