2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

balım üşüttüğün için büyük ihtimalle
şimdi ben 1 bardak soğuk su içsem alperen kıvrıla kıvrıla ağlıyor,dondurma yesem ona dokunuyor
sende hassa dönemindesin dikkat et

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 25 Temmuz , 2011, 00:04:43
balım üşüttüğün için büyük ihtimalle
şimdi ben 1 bardak soğuk su içsem alperen kıvrıla kıvrıla ağlıyor,dondurma yesem ona dokunuyor
sende hassa dönemindesin dikkat et

hadı yaa emzırdıgın için anne sutune mı gecıyor yoksa ben mı bılmıyorum yanı yedıgın hersey bebegı etkılıyor mu canım
oyyy kurbanım benım ne tatlı  :opucuk: :nazar:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

evet canım hemen etkileniyor soğuktan kakası yeşil oluyor ondan biliyorum
çok şükür gazı olmuyo ama soğuk bişey yedimmi kıvfranıyor kuzum
sibelim bu yola girdikmi alim allah böyle gidiyo dikkat etmek lazım,taki emzirmeyi bırakana kadar
ama çok şükür nasıl bekledik bu günleri demi

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 25 Temmuz , 2011, 00:19:07
evet canım hemen etkileniyor soğuktan kakası yeşil oluyor ondan biliyorum
çok şükür gazı olmuyo ama soğuk bişey yedimmi kıvfranıyor kuzum
sibelim bu yola girdikmi alim allah böyle gidiyo dikkat etmek lazım,taki emzirmeyi bırakana kadar
ama çok şükür nasıl bekledik bu günleri demi

vallahı bu kadarını bılmıyordum vayyy be tabı bıze dusen gorev neyse yaparız yeterkı kzuzcuklarımız ıyı olsun  gerekırse kaynar su içerım  :k06: ahh sorma ne zor gunler gecırdık ne kadar bekledık bu meleklerı rabbım butun yavrularımıza uzun omur saglık versın ınsallah olmayan herkesede nasıp etsın  :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 24 Temmuz , 2011, 21:03:58
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 23 Temmuz , 2011, 13:31:40
Sibel'im bak benim eltiminde oyle 9 ay surermis adet olacakmis gibi

kasiklarindan cok cekmis, gecmis olsun sibosum  :opucuk:

SAGOL EDACIM  :opucuk:  NEEE 9 AY BOYUNCAMI  :-ooo BENIM O KADAR GUCUM YOKKI DELI OLURUM  :cildir: IKI GUNDUR GECTI INSALLAH BIR DAHA OLMAZ  :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:

KasrıCinan

kızlar nasılsınız bakalım görüsemiyoruz kaç gündür..canan doktora gittinmi cinsiyet öğrendinmi?demet sen ne durumdasın.sibelim insaallah kasık ağrıların geçer o çok normalmis kese yer yapıyor bebek büyüyor o yüzden ağrı yapıyormus.allah hepimize şifa versin

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

banu_fth

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 26 Temmuz , 2011, 16:04:55
kızlar nasılsınız bakalım görüsemiyoruz kaç gündür..canan doktora gittinmi cinsiyet öğrendinmi?demet sen ne durumdasın.sibelim insaallah kasık ağrıların geçer o çok normalmis kese yer yapıyor bebek büyüyor o yüzden ağrı yapıyormus.allah hepimize şifa versin
hoşgeldin canım kaçırmışım seni yaa..

Allah sifa versin hepimize .. bazı günler iyi enerjik oluyorum bazı günler de kafamı kaldıramıom parmağımı oynatasım gelmiyor  :k06: :amin: :amin:

görüşürüz inş. canım .

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:amin: :amin:  MERHABA SÜMEYRACIM  :opucuk:
CANIM ŞİMDILIK IYIYIM INSALLAH BIR DAHA OLMAZDA BENDE BIRAZ RAHAT EDEYIM  :amin:
CANANI GOREMEDIM BELKIDE GITTI MUSAIT OLAMAMISTIR HABER VERMEYE  ::)
CANANIN KIZI OLACAK  İÇİME OYLE DOGDU  :basardim: :k06: HAYIRLISI BAKALIM  :amin:
SEN NASILSIN NE ZAMAN GIDECEKSIN KONTROLE
BENIMDE 15 AGUSTOSDA VAR RENKLI DOPLERE GIRECEM  :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 26 Temmuz , 2011, 18:32:18
  :amin: :amin:  MERHABA SÜMEYRACIM  :opucuk:
CANIM ŞİMDILIK IYIYIM INSALLAH BIR DAHA OLMAZDA BENDE BIRAZ RAHAT EDEYIM  :amin:
CANANI GOREMEDIM BELKIDE GITTI MUSAIT OLAMAMISTIR HABER VERMEYE  ::)
CANANIN KIZI OLACAK  İÇİME OYLE DOGDU  :basardim: :k06: HAYIRLISI BAKALIM  :amin:
SEN NASILSIN NE ZAMAN GIDECEKSIN KONTROLE
BENIMDE 15 AGUSTOSDA VAR RENKLI DOPLERE GIRECEM  :amin:

ay ne guzel sibosum renkli renkli fotolarda eklersin  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

cok gormek istiyorum  :-[

cemmmm

kızlarrrr benim bu bulantılar ne zaman geçecek yaaaa dayanamıyorum sanki hiç geçmeyecek gibi ölüyorum resmen çöp gibi kaldım  :igrenc:  :y25:

aydinays

Alıntı yapılan: cemmmm - 27 Temmuz , 2011, 12:43:41
kızlarrrr benim bu bulantılar ne zaman geçecek yaaaa dayanamıyorum sanki hiç geçmeyecek gibi ölüyorum resmen çöp gibi kaldım  :igrenc:  :y25:

Canım benim daha var bir kaç haftan daha. Az az sık sık yemek yemeğe çalış canım.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

cemmmm

Alıntı yapılan: aydinays - 27 Temmuz , 2011, 12:47:50
Alıntı yapılan: cemmmm - 27 Temmuz , 2011, 12:43:41

Canım benim daha var bir kaç haftan daha. Az az sık sık yemek yemeğe çalış canım.
yiyemiyorum yediğim iki lokmayıda daha mideme inmeden çıkarıyorum zaten offff ne olacak böyle geçecek dimi sanki 9 ay böyle olacak gibi geliyo  :honk:  :crybaby2:

aydinays

Yok canım öyle şartlama benimde öyleydi ilk  8 ile 12 haftam berbattı. Sonrada 12 ila 16 hafta arasında azalarak midem bulandı. 16 dan sonra iyileştim.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

cemmmm

Alıntı yapılan: aydinays - 27 Temmuz , 2011, 12:57:14
Yok canım öyle şartlama benimde öyleydi ilk  8 ile 12 haftam berbattı. Sonrada 12 ila 16 hafta arasında azalarak midem bulandı. 16 dan sonra iyileştim.
inşallah cnm benim inşallah  :amin:

sellini

Arkadaşlar bebeklerimin cinsiyetlerini öğrendimmm   :love9:   Biri kız, biri erkekmiş   :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:   :nazar:  :nazar:  :nazar: 10 gün önce dr biri kız gibi demişti, diğeri ise hiç dönmemişti. Efendiymiş, terbiyeliymiş oğlum benim  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10: Göstermemişti. Ama bugün gösterdi pipisini  :ehi:  :ehi:  :ehi: Ben kız istiyordum, eşim ise erkek istiyordu. Yarabbim ne büyüksün. Gönlümüze göre verdi, binlerce kez şükürler olsunn  :amin:  :amin:  :amin:  Allahım tüm isteyenlere nasip etsin inşallah   :amin:  :amin:  :amin:  Sağlıkla hayırlısıyla benim ve benim gibi tüm hamile arkadaşlarımın da bebeklerini kucaklarında görmeyi nasip etsin inşallah  :amin:  :amin:  :amin:       

[url=http://www