2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 20 Temmuz , 2011, 14:55:20
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 20 Temmuz , 2011, 14:51:03
25 TANE ZEYTİN YEMİSİM SAYDIM DA.DAHA UTANMASAM YİYECEKTİM BUGÜN :toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

yeşil zeytin miydi ? ben de kaptırmışım annemlerde yedikçe yemişim çerez gibi yeşil zeytini limonlu limonlu, bi kendime geldim anne dedim neden uyarmadın bitirmişim ya koca kaseyi dedim, iyi iyi ye dedi, zeytin gözlü olur dedi  :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
SİYAH ZEYTİN.AAA SAYİİ ZEYTİH GÖZLÜ OLUR ÖYLE DERLERRR.ANAMM KESİN ÖYLE OLUR BENİMKİİ O ZAMAN.ESİMİN EBESİ DE ÖYLE DUA EDER KARA GÖZLÜ BEBEK OLSUN DİYE :toothy10: :toothy10: :toothy10:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 20 Temmuz , 2011, 14:56:01
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 20 Temmuz , 2011, 14:53:10
ayyy aynen canım yaa, yetti dedim nazın geçen sabah, suratını büktü, yine kıyamadım sıpaya  :love3:
baktım arkamdan gelmiş yardım edeyim diye uğraşıyorr, yavrumm benim yaa  :love3: :love9:
ÖYLE SONRADAN DA KIYAMIYORLAR.ÇOK SANSLIYIZKİ ESLERİMİZ ÇOK SEVİYOR BİZİ :love9: :nazar: :nazar:

maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: Allah hiçbirimizin ağzının tadını bozmasın  :amin: :amin: :amin:
bebişlerle de mutluluğumuz kat kat artsın , huzurumuz hep bizimle olsun inşallah  :amin:
Rabbim onları bizden, bizi onlardan ayırmasınn  :amin: :amin:

KasrıCinan

AMİN TATLIM AMİNN.BEN YİNE ÇOK ACIKTIM YA.SÜTÜMÜ DE İÇTİM BUGÜN.ESİM GÖZÜMÜN ÖNÜNE KOYUYOR SÜTÜ GÖRDÜKÇE VİCDAN AZABI ÇEKİYORUM İÇTİM BUGÜN BAKALIM :k06: :k06:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 20 Temmuz , 2011, 15:00:58
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 20 Temmuz , 2011, 14:56:01
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 20 Temmuz , 2011, 14:53:10
ayyy aynen canım yaa, yetti dedim nazın geçen sabah, suratını büktü, yine kıyamadım sıpaya  :love3:
baktım arkamdan gelmiş yardım edeyim diye uğraşıyorr, yavrumm benim yaa  :love3: :love9:
ÖYLE SONRADAN DA KIYAMIYORLAR.ÇOK SANSLIYIZKİ ESLERİMİZ ÇOK SEVİYOR BİZİ :love9: :nazar: :nazar:

maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: Allah hiçbirimizin ağzının tadını bozmasın  :amin: :amin: :amin:
bebişlerle de mutluluğumuz kat kat artsın , huzurumuz hep bizimle olsun inşallah  :amin:
Rabbim onları bizden, bizi onlardan ayırmasınn  :amin: :amin:
aminnnnn  :amin: :amin: gerçekten çok şanslıyız  :nazar: :nazar:

KasrıCinan

KIZLAR NAMAZ KILMAM LAZIM BEN ÇIKIYORUM.BEBEKLERİNİZİ VE SİZİ ÖPÜYORUM. :love9: :opucuk: :-* :opucuk: :-* :wave: :wave:

xxcansuxx

BENDE MERYEM SÜRESİ OKUYACAĞIM TUANA İÇİN... BİRDE YEMEK YAPIM BEBİŞİME GELİRİM  :opucuk: allaha emanetsiniz bayanlar aaa elektriklerde gitti  :honk:  :wave: :wave:

aydinays

canım ben buraya geldim kızın sayfasını işgal etmeyelim. Efet o zaman zaten çok güzel oluyor. Benim geçen hafta 2 gün oğlum hiç kıpırdamadı korktum bu hafta maşallahı var. Pazartesi sabahı öyle yatarken bir baktım atletimin üzerinden karnım içine girdi çıktı.  :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

KasrıCinan

bende sizi takip ediyordum.yazacak oldum kızın sayfasını isgal etmeyim diye bide ben yazmayım dedim.buraya geldiğiniz iyi oldu canım

KasrıCinan

Alıntı yapılan: aydinays - 20 Temmuz , 2011, 19:47:50
canım ben buraya geldim kızın sayfasını işgal etmeyelim. Efet o zaman zaten çok güzel oluyor. Benim geçen hafta 2 gün oğlum hiç kıpırdamadı korktum bu hafta maşallahı var. Pazartesi sabahı öyle yatarken bir baktım atletimin üzerinden karnım içine girdi çıktı.  :k06: :k06: :k06:
:nazar: :nazar: :nazar: ayy insan bi garip olur.içi içine sığmaz

<<<betty>>>

hayırlı akşamlar hanımlar  :hello:
nasılsınız? kocişleriniz gelmedi mi?

xxcansuxx

BENİMDE AKLIMA GELDİ  :k06: :k06: SAYFA KATİLİ DİYE ADIM ÇIKACAK YAKINDA ZATEN SİTEDE  :toothy10: :toothy10:
BENİM İÇİM İÇİME SIĞMAZ SANIRIM ÖYLE HİSSETSEM BEBİŞİM ONDAN AĞIRDAN ALIYOR TEYZELERİ ŞOK OLMASIN ANNESİ DİYE  :k06:

aydinays

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 20 Temmuz , 2011, 19:50:49
bende sizi takip ediyordum.yazacak oldum kızın sayfasını isgal etmeyim diye bide ben yazmayım dedim.buraya geldiğiniz iyi oldu canım

Canım nasılsın? Nasıl gidiyor mide bulantıları bugün işyerinde işler çok yoğun değil takılıyorum. Sorma canım o kadar tuhaf ki inşallah sizde yakında bu duyguları yaşayacaksınız. Çok farklı oluyor pazartesiden beri durmadan sola dönerek yatıyorum oğlum kıpırdar diye. :k06: :k06: :k06: :k06: Eşimde soruyor korkmuyor musun diye. bende diyorum ki içime İ.T. girdi. (Küçükken uzaylı film vardı. )  :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 20 Temmuz , 2011, 19:54:41
hayırlı akşamlar hanımlar  :hello:
nasılsınız? kocişleriniz gelmedi mi?
KOCİŞ Mİ O KİM  :dontknow: :dontknow:
ŞAKA ŞAKA BENİM KOCİŞ 22.30DA GELİR HEP  :k06: ŞİMDİYE KADAR BU SAATLERDE BAŞIM ÇOK AĞRIR UYURDUM GİRMEZDİM BUGÜN AĞRIMIYOR  :muzz: :muzz: :nazar:

aydinays

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Temmuz , 2011, 19:54:58
BENİMDE AKLIMA GELDİ  :k06: :k06: SAYFA KATİLİ DİYE ADIM ÇIKACAK YAKINDA ZATEN SİTEDE  :toothy10: :toothy10:
BENİM İÇİM İÇİME SIĞMAZ SANIRIM ÖYLE HİSSETSEM BEBİŞİM ONDAN AĞIRDAN ALIYOR TEYZELERİ ŞOK OLMASIN ANNESİ DİYE  :k06:

Benimde içim içime sığmıyor. Oğlumla konuşuyorum durmadan oda pıt pıt atıyor. Çok mükemmel bir duygu

Betty hoş geldin canm.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: aydinays - 20 Temmuz , 2011, 19:55:49
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 20 Temmuz , 2011, 19:50:49

Canım nasılsın? Nasıl gidiyor mide bulantıları bugün işyerinde işler çok yoğun değil takılıyorum. Sorma canım o kadar tuhaf ki inşallah sizde yakında bu duyguları yaşayacaksınız. Çok farklı oluyor pazartesiden beri durmadan sola dönerek yatıyorum oğlum kıpırdar diye. :k06: :k06: :k06: :k06: Eşimde soruyor korkmuyor musun diye. bende diyorum ki içime İ.T. girdi. (Küçükken uzaylı film vardı. )  :k06: :k06: :k06:
iyyim canım eskisi gibi değil sükür normale döndüm sayılır.bas ağrıs çok oluyor artık.insallah canmı eminim bitanem ondan.allahım bebeslerimizi bize bağıslasın :amin: :nazar: :nazar: