2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

ORNA

Alıntı yapılan: eylül_üm - 19 Temmuz , 2011, 11:37:31
Alıntı yapılan: ORNA - 19 Temmuz , 2011, 11:36:56
bir zamanlar bu sayfa benimde sayfamdı artık inşallah diğer aylara  :amin: :amin: :amin: :amin:

inşallah canım en yakın zamanda sağlıkla inşallah .. amin   :amin: :amin: :amin:  :nazar: :nazar:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

<<<betty>>>

eylülcüm hoşgeldinnn canım  :flowers:
dün ben geldim sen yoktun, bi türlü karşılaşamadık...
evet canım yaa resmen kıtlıktan çıkmışım gibi yiyiyorum, şuan bile  :ehi: :ehi: :ehi:
benim de sonum pek iyi değil aslında ama tutamıyorum ağzımı  :ehi:
kocam bile sıskalığına güveniyorsun ama bak bulantıların geçince haftada 1 kilo almaya başladın yavaşşşşş diyorr  :toothy10:

senin de boyun uzunmuş bak, göstermiyormuşsun da, dert etme canım boşver, hamilesin tabi ki az biraz da olsa kilo alıncak yaniiii  :occasion14: :occasion14:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: ORNA - 19 Temmuz , 2011, 11:40:03
Alıntı yapılan: eylül_üm - 19 Temmuz , 2011, 11:37:31
Alıntı yapılan: ORNA - 19 Temmuz , 2011, 11:36:56
bir zamanlar bu sayfa benimde sayfamdı artık inşallah diğer aylara  :amin: :amin: :amin: :amin:

inşallah canım en yakın zamanda sağlıkla inşallah .. amin   :amin: :amin: :amin:  :nazar: :nazar:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

inşallah en kısa zamanda sen de kavuşursun meleğine  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 19 Temmuz , 2011, 11:29:31
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Temmuz , 2011, 11:24:29
canım sucu geldi galiba ben bi alayım geleyim

canım bu sucu kapıya gelmiyor mu  :icon_scratch: az önce de bir kaçırdım mı 4-5 gün sonra gelir dedin ama ben anlamadım  :icon_scratch: :icon_scratch:
canım ben ilceye tasındım 3 ay oyacak nerdeyse ama ben sordum bi kaç kisiye süt almam zor oldu anlayacağın.burda su salı günü birde cumartesi günleri geliyor.haftasonuda evde olmuyoruz.ben üçünçü katta oturuyorUm bazen geç geliyor sucu inip kendim alıyorum.önceki oturduğum evde kapıcı getiriyordu ama ilceye gelince çöpüde suyuda sana bakıyor.aldım sükür ama baya baktım.adam arabadan damacanayı uzattı ayy ben nasıl alayım onuuu :-ooo ben onu alamam dedim artık yere koydu.komsuda bana bakıyormustu kocasıylan.allahtan sen alma ahmet amcan alsın dedim hiç dokunmadım kapıya kadar çıkardı allah razı olsun

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Temmuz , 2011, 11:46:16

canım bu sucu kapıya gelmiyor mu  :icon_scratch: az önce de bir kaçırdım mı 4-5 gün sonra gelir dedin ama ben anlamadım  :icon_scratch: :icon_scratch:
canım ben ilceye tasındım 3 ay oyacak nerdeyse ama ben sordum bi kaç kisiye süt almam zor oldu anlayacağın.burda su salı günü birde cumartesi günleri geliyor.haftasonuda evde olmuyoruz.ben üçünçü katta oturuyorUm bazen geç geliyor sucu inip kendim alıyorum.önceki oturduğum evde kapıcı getiriyordu ama ilceye gelince çöpüde suyuda sana bakıyor.aldım sükür ama baya baktım.adam arabadan damacanayı uzattı ayy ben nasıl alayım onuuu :-ooo ben onu alamam dedim artık yere koydu.komsuda bana bakıyormustu kocasıylan.allahtan sen alma ahmet amcan alsın dedim hiç dokunmadım kapıya kadar çıkardı allah razı olsun

ayyy yavrumm zormuş öyle yaa, bi de koca damacana yani, ya komşun görmeseydi 3. kata kadar sen nasıl taşıyacaktın koca damacanayı  :-\ Allah razı olsun komşundan  :amin:  :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 19 Temmuz , 2011, 11:22:56
afiyet olsun canancımmm  :opucuk:

sümeyra kız galiba senin de  :nazar:
ya bana mantıksız gelirdi hep ye ekşiyi çıkar ayşeyi falan gibi şeyler ama tutuyor baksana gülüm yaaa  :ehi: :ehi:
ayy  insallah canımm.valla suan erkekte kız da benim için o kadar tatlı geliyorki.ama hafta sonu kaynanamın kız bebek ili ilgili halini görünce dayanamadım.nerden geldiyse uğur böceği gelmis üstüne kız kardesi vardı dediki.hadi bakalım dilek tut.eğer dileğini tutarken uçarsa dileğin kabul olur dedi.onun hep öyle olmus. :ehi: :ehi: :ehi: ana bizimkide sakasına hadi tutayım dedi tabi ben biliyorum ne diyeceğini.ay ondan önce elinde dolandı durdu sonra dilek tuttu uçtu gitti.ayy bizimki bi seviniyorki göreceksin gözleri parlıyordu böyle.benim kızım olacak allahım insallah diye. :ehi: :ehi: :ehi:bende o kadar çok isteyince insallah kız olur diyorum.kendi kızı yok o yüzden acayip kız istiyor.ama bende hep kızmıs gibi hissediyorum artık. :love9: :love9:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

banu_fth

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 19 Temmuz , 2011, 11:44:00
evet canım yaa resmen kıtlıktan çıkmışım gibi yiyiyorum, şuan bile  :ehi: :ehi: :ehi:
kocam bile sıskalığına güveniyorsun ama bak bulantıların geçince haftada 1 kilo almaya başladın yavaşşşşş diyorr  :toothy10:

senin de boyun uzunmuş bak, göstermiyormuşsun da, dert etme canım boşver, hamilesin tabi ki az biraz da olsa kilo alıncak yaniiii  :occasion14: :occasion14:

ay benim eşimde başımın etini yiyodu .. porsiyonlarımız büyük bizim porsiyonlarımız  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
öyle diye diye .. aaaaa diyordum iştahımı kaçırma sus .. yemeyince midem yanıyo .. eskiden bulanıodu şimdi acı acı geniriom  :-[  :-\ ve yanıyor midem ..
evet boy uzun ama eşim dio . .dikkat etmezsen kafanı duvarlara vurcan boyuna güvenme  :ehi: :ehi: :ehi:
dikkat edebiliceğin bir kıvamdasın dikkat et bari dio . .
ayyyyyhh çok sıkıılıyorum bu muhabbetten valla eşimle konuşmaktan .. hem moralim bozuluyor hem stres oluyorum .. hem kendimi tutamıyorum .. dedim en son .. karışma sen ..diyetisyene gitcem ben doğurunca bir seneye kadar da veririm geriye hepsin evelallah ..
aa bi de onu mu çıkardın bak sen yaa diyo  :ehi: :ehi: :ehi: diyetisyene gitcem diyince  :ehi: :ehi:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 19 Temmuz , 2011, 11:49:28
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Temmuz , 2011, 11:46:16

ayyy yavrumm zormuş öyle yaa, bi de koca damacana yani, ya komşun görmeseydi 3. kata kadar sen nasıl taşıyacaktın koca damacanayı  :-\ Allah razı olsun komşundan  :amin:  :amin:
öyle canım ya onu bırak bahce dısında sokağa çıkıp alıyorsun suyu,adam sadece kapı önüne bıraktı.ben onu sadece kapı içerisine alacaktım bahceye.biri almasın diye.eve daha uzak bile kalıyor.sonra sümeyye sen alma kızım dedi olsun zaten hemen suraya cekeceğim suyu dedim.ama adam eve 1.kadar getirdi.yukarı çıkartmadım esim alır sağol diye.ve ilk alıyorum su.bu zamana kadar kacırmıstım da :k06: :k06: :k06:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Temmuz , 2011, 11:50:27

ya bana mantıksız gelirdi hep ye ekşiyi çıkar ayşeyi falan gibi şeyler ama tutuyor baksana gülüm yaaa  :ehi: :ehi:
ayy  insallah canımm.valla suan erkekte kız da benim için o kadar tatlı geliyorki.ama hafta sonu kaynanamın kız bebek ili ilgili halini görünce dayanamadım.nerden geldiyse uğur böceği gelmis üstüne kız kardesi vardı dediki.hadi bakalım dilek tut.eğer dileğini tutarken uçarsa dileğin kabul olur dedi.onun hep öyle olmus. :ehi: :ehi: :ehi: ana bizimkide sakasına hadi tutayım dedi tabi ben biliyorum ne diyeceğini.ay ondan önce elinde dolandı durdu sonra dilek tuttu uçtu gitti.ayy bizimki bi seviniyorki göreceksin gözleri parlıyordu böyle.benim kızım olacak allahım insallah diye. :ehi: :ehi: :ehi:bende o kadar çok isteyince insallah kız olur diyorum.kendi kızı yok o yüzden acayip kız istiyor.ama bende hep kızmıs gibi hissediyorum artık. :love9: :love9:

maşallah kayınvalidene yaa  :nazar: ne güzel bak duygularını açık açık nasıl belli ediyor  :nazar: bizimki kız olduğunu duyunca surat kararttı  :cussing: neyse Rabbim güzel gönlünüze göre versin canımmmm  :amin: Sana da maşallah bu arada  :nazar: :nazar: kayınvalidenin mutluluğu için onun istediğini dilemişsin, inşallah demişsin  :nazar: ne güzel rabbim ağzınızın tadını hiçç bozmasın inşallah  :amin: :amin: :amin:

KasrıCinan

hosgeldin eylülcüm
hosgeldin nagihancım.lütfen öyle söyleme.üzme beni.ona bakarsan benimde nurla aram bir gündü.bende doğum yapmıs ve bebeğimi kucağıma almıs olacaktım simdi.öyle düsünüp üzülme.ben üzüldümde ne oldu.bak rabbim yine verdi sükür

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 19 Temmuz , 2011, 11:55:06
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Temmuz , 2011, 11:50:27

maşallah kayınvalidene yaa  :nazar: ne güzel bak duygularını açık açık nasıl belli ediyor  :nazar: bizimki kız olduğunu duyunca surat kararttı  :cussing: neyse Rabbim güzel gönlünüze göre versin canımmmm  :amin: Sana da maşallah bu arada  :nazar: :nazar: kayınvalidenin mutluluğu için onun istediğini dilemişsin, inşallah demişsin  :nazar: ne güzel rabbim ağzınızın tadını hiçç bozmasın inşallah  :amin: :amin: :amin:
sağol canım.aminn ama halini görsen sende derdin öyle.oğlan olsada çok sever ama ne bileyim.kendi düsük yapmıs kız bebekmisti bide ogünden beri kadının hayali kız torun iste.allahım gönlümüze göre versin.bi kızım olsun isterim yani. :k06:

ORNA

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Temmuz , 2011, 11:55:26
hosgeldin eylülcüm
hosgeldin nagihancım.lütfen öyle söyleme.üzme beni.ona bakarsan benimde nurla aram bir gündü.bende doğum yapmıs ve bebeğimi kucağıma almıs olacaktım simdi.öyle düsünüp üzülme.ben üzüldümde ne oldu.bak rabbim yine verdi sükür

hoşbulduk sümeyracım evet haklsıın canım ama işte insan ister istemez üzülüyor sizin böyle yazdıklarını görünce imreniyor insan çünkü bende o duyguyu yaşadım ama kısa sürdü gerçekten çok güzül bir duyguymuş birden hayatım değişmişti ama allah saglık versin inşallah kısa zamanda saglıkla gelir bebişim  :amin: :amin: :amin: :amin:

banu_fth

uyandık saat 9,30 da işe geldik bi tane muz ile duruyorum hala yaa..
kahvaltılık getirdim ama yiyemedik .. birileri var :( biraz kuru üzüm yedim .
adamlar gitsin de betty cim cıkarıcam şişle yünü  :k06: dün biraz denedim tarifine göre canım .. haroşa 7 sıra yapiimm sora devamını yapiim. . bakalım nolucak  .  :k06:
sorarım sana canım .  :love9:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: eylül_üm - 19 Temmuz , 2011, 11:52:19
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 19 Temmuz , 2011, 11:44:00

ay benim eşimde başımın etini yiyodu .. porsiyonlarımız büyük bizim porsiyonlarımız  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
öyle diye diye .. aaaaa diyordum iştahımı kaçırma sus .. yemeyince midem yanıyo .. eskiden bulanıodu şimdi acı acı geniriom  :-[  :-\ ve yanıyor midem ..
evet boy uzun ama eşim dio . .dikkat etmezsen kafanı duvarlara vurcan boyuna güvenme  :ehi: :ehi: :ehi:
dikkat edebiliceğin bir kıvamdasın dikkat et bari dio . .
ayyyyyhh çok sıkıılıyorum bu muhabbetten valla eşimle konuşmaktan .. hem moralim bozuluyor hem stres oluyorum .. hem kendimi tutamıyorum .. dedim en son .. karışma sen ..diyetisyene gitcem ben doğurunca bir seneye kadar da veririm geriye hepsin evelallah ..
aa bi de onu mu çıkardın bak sen yaa diyo  :ehi: :ehi: :ehi: diyetisyene gitcem diyince  :ehi: :ehi:

zaten kocalarla kilo muhabbetine girilmez, bilmezler ama konuşup dururlar  :cussing:
bak bak bi de diyetisyene laf ediyorrr, neyse sen Allahın izniyle bir doğur da, dediğin gibi verirsin acelesi yok  :k06:

bizimki de dengesiz, hem habire tabağımı doldurur, ye ye diyeee, hem de bak çok hızlı kilo alıyorsun, sıskalığına güvenme der, deli yyaaa  :ehi: geçen yemeğe gittik arkadaşlarla, herşeyden tabağıma servis yapıyor, yemiycem artık diyorum, bir bakış atıyor yemeğe devam ediyorum mecburen, sonra da bana bu insan değil muamelesi yapılıyor masada  :ehi:
:toothy10: :toothy10:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: eylül_üm - 19 Temmuz , 2011, 12:01:29
uyandık saat 9,30 da işe geldik bi tane muz ile duruyorum hala yaa..
kahvaltılık getirdim ama yiyemedik .. birileri var :( biraz kuru üzüm yedim .
adamlar gitsin de betty cim cıkarıcam şişle yünü  :k06: dün biraz denedim tarifine göre canım .. haroşa 7 sıra yapiimm sora devamını yapiim. . bakalım nolucak  .  :k06:
sorarım sana canım .  :love9:

tamam canım burdayım ben daha, ama aç bırakmasaydın msn de açık, çevirimdışı ama açık ordan da sorabilirsin daha hızlı olur  ;)