2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 07 Ocak , 2012, 11:03:13
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 07 Ocak , 2012, 10:57:03
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 07 Ocak , 2012, 10:54:27
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 07 Ocak , 2012, 10:47:27
sümeyra    :director: :director: :director: ne haldesin canım sancıların ne sıklıkta  :dontknow: :dontknow: merak ettim Allah yardımcın olsun bak sen bugün paşanı getirmezsen demet yarın gelinini getirecek  :nazar: :amin: :amin: :k06:

ayyyy çok heyecanlı 2 bebekte gelmemek için yarışıyor sanki seninki ipeğe yetişti ama geçecek mi heyecan dorukta  :love9: :love9: böyle sizi beklerken benimki atak yaparmış  :ehi: :ehi:

olur mu olur  :ehi: :ehi:
benim daha 1 günüm var, o arada doğurdun doğurdun  :ehi:
sümeyradan da haber yok, azsonra bi mesaj atayım bakalım, azcık geçsin diye bekliyorum...
:ehi: :ehi: yok canım ya olmaz sanırım öyle bir şey
haydi hayırlısı bakalım kontör almıştır inş. eşim gelince aldırayım diye yazmış bir iletisinde  :dontknow: :dontknow:
güzel haberler versin bakalım  :amin: :amin:

canım cebi elime aldım mesaj atmak için, kapanmış, şarjı bitmiş, neyse şarja taktım,
sabah 7:30 gibi mesaj atmış, SABAH 7 DE SUYU DA GELMİŞ, SANCILARININ ARTMASINI BEKLİYORLARMIŞ

ALLAH YARDIMCISI OLSUN, BELKİ DE ŞUAN HASTANEDELER, RABBİM KOLAY DOĞUMLAR NASİP ETSİN, SAĞLIKLA KAVUŞSUN OĞLUŞUNA  :amin: :amin:
ÇOK DUYGULANDIM  :y25: HEM HEYECANLANDIM Bİ YANIM DA BÖYLE BURKULDU  :y25:, RABBİM YARDIMCISI OLSUN  :amin:
aaaa ne güzel demek suyuda gelmiş... akşama inş. kucağında olur senin damat   :amin: :k06: :k06:
rabbim kolaylık versin ayyyyyyyyy doğuma gidecek az kaldı  :binkybaby: :binkybaby:
çok heyecanlı ya rabbim senide bir avazda kurtarsın insan inanamıyor ya kasrimde anne oluyor  :love9: :love9:

<<<betty>>>

belki akşama kalmaz cananım, kolay bir doğumla belki de hemencecik alıverir koynuna oğluşunu  :amin:
ayyyyyyyy ne güzel yaa, mis kokulu oğluşu geliyor  :muzz: :muzz: :muzz:
ne heyecanlı  :love9: :love9: :love9:
Allah hepimizin yardımcısı olsun  :amin: :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 07 Ocak , 2012, 11:11:22
belki akşama kalmaz cananım, kolay bir doğumla belki de hemencecik alıverir koynuna oğluşunu  :amin:

inş. akşama kalmaz sancıların ne sıklıkta geldiğine de bağlı dra gitseler suniyle azaltılır süre de annesinin maşaallahı var kasrinin demiş ya sıklaşmadan götürmem diye... inş. kolay doğumu olur gelirde anlatır diyeceğimde sende doğuma gideceksin arkanızdan zeynep sena ben derken bir süre sayfa boşalır...

aaaaaaaa :-ooo :-ooo siz gidince ben kimle konuşacağım  :sad1: :sad1:

aminnnn rabbim hepimize kolay doğum nasip etsin  :amin: :amin:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 07 Ocak , 2012, 11:15:34

inş. akşama kalmaz sancıların ne sıklıkta geldiğine de bağlı dra gitseler suniyle azaltılır süre de annesinin maşaallahı var kasrinin demiş ya sıklaşmadan götürmem diye... inş. kolay doğumu olur gelirde anlatır diyeceğimde sende doğuma gideceksin arkanızdan zeynep sena ben derken bir süre sayfa boşalır...

amin canımmm  :amin: :amin: :amin:
canım ben girerim sıkılırım çünkü ben, eve dönünce hemen gelen giden olmaya başlar, eşimin tarafı...
annem de diyor yatak odasından çıkmazsın, bebekle 5 dakka gelir hoşgeldiniz dersin sonra yatağa geri dönersin diyor,
sıkılırım ben içerde dedim de annem güldü, hiç beklemediğim bi cevap verdi,
alırsın eline laptopunu, hiç bırakmıyorsun ya, yatakta da onunla oturursun, kızlarla konuşursun dedi  :ehi: :ehi: :ehi:
şaka maka valla mantıklı geldi  :ehi: :ehi: :ehi:

YAĞMUR DAMLASI

YAĞMUR DAMLASI

YAĞMUR DAMLASI

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 07 Ocak , 2012, 11:23:37

canım ben girerim sıkılırım çünkü ben, eve dönünce hemen gelen giden olmaya başlar, eşimin tarafı...
annem de diyor yatak odasından çıkmazsın, bebekle 5 dakka gelir hoşgeldiniz dersin sonra yatağa geri dönersin diyor,
alırsın eline laptopunu, hiç bırakmıyorsun ya, yatakta da onunla oturursun, kızlarla konuşursun dedi  :ehi: :ehi: :ehi:
ne güzel işte annende alışmış bizlere  :k06: :k06:  :opucuk: o zamn görüşürüz bol bol... gerçi benim babamda gelcekmiş eskisi kadar çok kalamam nette ev kalabalık olur anca dinlenmek için yatak odama geçtiğimde yada  kızım uyurken girebilirim... ya senin annen karşılar gelen büyükleri,akrabaları  uzun çıkmana gerek yok arkadaşlarının yanına çıkarsın öyle...

xxcansuxx

xxcansuxx

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MEVABERRA..................................30 aralık  :nazar:kız
galani.........................................1 ocak :nazar:     erkek               
BETTY..........................................1 ocak   :nazar:    kız
KasrıCinan  sümeyra.................. 10 ocak   :nazar:    erkek 
zeynep-sena..............................12 Ocak  :nazar: kız 
xxcansuxx................................. 15 0cak  :nazar:    kız
sellini ...................................21 ocak    :nazar:      kız ve erkek
ecrin.su79......................  .....21 Ocak      :nazar:  erkek   
yağmur damlası.......................23 ocak   :nazar: kız
❝❝  Ꮆ ΰᎲ  ❞❞ ...............................?   :nazar:         
   s.y_58........................................OCAK ?  :nazar:         
laracroftt...................................25 Ocak  :nazar:     kız             
aygulse............................. 1 Şubat     :nazar:         kız
  baby......................................................5 şubat  :nazar:       
cano_m..................................6  şubat  :nazar:   kız     
seda87...................................1 şubat      :nazar:   erkek
cemmmm.....................................?    :nazar:
   -Joکєpнiиє-........................................ :nazar:    kız

[/font]

YAĞMUR DAMLASI

xxcansuxx

HASRET!M S@N@

kızlar sümeyramı doguma gitti allah yardımcısı olsun ona bakmaya girmiştim zaten

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 07 Ocak , 2012, 11:30:25
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 07 Ocak , 2012, 11:23:37

ne güzel işte annende alışmış bizlere  :k06: :k06:  :opucuk: o zamn görüşürüz bol bol... gerçi benim babamda gelcekmiş eskisi kadar çok kalamam nette ev kalabalık olur anca dinlenmek için yatak odama geçtiğimde yada  kızım uyurken girebilirim... ya senin annen karşılar gelen büyükleri,akrabaları  uzun çıkmana gerek yok arkadaşlarının yanına çıkarsın öyle...

hmm evet canım ev kalabalık zor olur senin de başına oturman... baban ne zaman gelicek, annenle beraber mi gelicekler?
karar verdiniz mi annenin geleceği tarihe?
evet canım aynen, arkadaşlarda hemen gelmezler bi süre sonra gelmeye başlarlar, akşamları eşleriyle gelirler,
ozaman toparlanmış olurum zaten inşallah  :amin: :amin:
ama ilk günden itibaren eşimin akrabaları komşular falan gelir gider çok  :honk:
diyorum ki acaba bilgisayarı yarın hastaneye de mi götürsem, sancıyı yerken yatacam ya hep, kucağımda bilgisayarla oyalanırım  :suclu: :suclu: :suclu:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 07 Ocak , 2012, 11:38:30
kızlar sümeyramı doguma gitti allah yardımcısı olsun ona bakmaya girmiştim zaten

evet canım sabah suyu gelmiş, büyük ihtimal gitmiştir artık doğuma...