2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

<<<betty>>>

CANIM ANNENLER SEN TELAŞ YAPMA DİYE DİYORLARDIR,
BAŞKA BİR SİTEDE DE HAFİF PEMBEMSİ BİR AKINTI DİYOR... O SİTE ALINTI YAPTIRMADIĞIN KOPYALAYAMADIM BURAYA,
CANIM SAKIN KORKMA TATLIM, NE KADAR GÜZEL BAK, OĞLUNA KAVUŞMANA BELKİ SAATLER KALDI  :muzz: :muzz:
BİZ ZATEN SANCI BEKLEMİYORMUYDUK  :k06:
HEM DE TAM VAKTİ BAK NE GÜZEL ÇIKMAYA HAZIR DEMEKKİ  :ehi:
İLK 2 HAFTA ÖNCE BANA DA SANCI GİRDİĞİNDE BEN DE KORKMUŞTUM AMA ŞUAN ÇOK SAKİNİM,
SENİN DE İLK TELAŞ YAPMAN NORMAL AMA BİLİYORSUN ARTIK OĞLUŞUN YOLA ÇIKTI  :hieyt: :hieyt:
O YÜZDEN GELEN SANCILARINI NE KADAR RAHAT KARŞILARSAN SANCILARINI OKADAR DAHA AZ ŞİDDETLİ HİSSEDECEKSİN
VE DOĞUM DAHA KOLAY VE KISA GEÇECEK  :amin: :amin: :amin:

banu_fth

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 06 Ocak , 2012, 10:54:00
valla korkudan nereye gireceğimi bilmedimkiii.baktım bizim sayfada kimse yok.öbür sayfaya yazdım.ayy ilk isim buraya girmek oldu zaten... :ehi: :ehi: :ehi:

:k06: :k06: :k06:

korkma canım gelıp gececek..
kucagına al zaten dayanma gucun artıcak agrılarına.
kolay dogum olsun inş.  kız kucagımda yazamıom uzun uzun  :D

<<<betty>>>

Canım istersen yavaş yavaş yürü evin içinde, sıcak duş aldırmış zaten annenler...
sancıların 5 dakikay bir düştüğünde tekrar sıcak bir duş al, hastaneye gitmeden canım,
o daha da hızlandırıyormuş açılmayı.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 06 Ocak , 2012, 10:56:36
CANIM ANNENLER SEN TELAŞ YAPMA DİYE DİYORLARDIR,
BAŞKA BİR SİTEDE DE HAFİF PEMBEMSİ BİR AKINTI DİYOR... O SİTE ALINTI YAPTIRMADIĞIN KOPYALAYAMADIM BURAYA,
CANIM SAKIN KORKMA TATLIM, NE KADAR GÜZEL BAK, OĞLUNA KAVUŞMANA BELKİ SAATLER KALDI  :muzz: :muzz:
BİZ ZATEN SANCI BEKLEMİYORMUYDUK  :k06:
HEM DE TAM VAKTİ BAK NE GÜZEL ÇIKMAYA HAZIR DEMEKKİ  :ehi:
İLK 2 HAFTA ÖNCE BANA DA SANCI GİRDİĞİNDE BEN DE KORKMUŞTUM AMA ŞUAN ÇOK SAKİNİM,
SENİN DE İLK TELAŞ YAPMAN NORMAL AMA BİLİYORSUN ARTIK OĞLUŞUN YOLA ÇIKTI  :hieyt: :hieyt:
O YÜZDEN GELEN SANCILARINI NE KADAR RAHAT KARŞILARSAN SANCILARINI OKADAR DAHA AZ ŞİDDETLİ HİSSEDECEKSİN
VE DOĞUM DAHA KOLAY VE KISA GEÇECEK  :amin: :amin: :amin:

canım benim çok sağol.galiba dediğin gibi.
korkamamam lazım.korkunca çünki insan daha kötü oluyor.simdi iyiyim konustukca rahatlıyorum zaten.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

ayy annem geldi oturdu yanıma,yazamadım o varken yazamıyorum. :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

banu_fth

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 06 Ocak , 2012, 10:56:18
Alıntı yapılan: eylül_üm - 06 Ocak , 2012, 10:54:18
ayyyyyyyyyyyy kasrıcım hadı hayırlı olsun sımdıden.. :hieyt: :amin: :nazar: :love9:

saglıkla atlat ınsallah canım benım  :flowers: :amin: :nazar:
:icon_pale: :icon_pale: AMİİİN EYLÜLÜM AMİNN.
ayy içim bi garip.ne düsüneceğimi bilmiyorum.

oğluş geliyor mutlu hıssedeceksın canım benım.. sakın ve rahat ol ..  :opucuk: :opucuk:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 06 Ocak , 2012, 11:04:35
Canım istersen yavaş yavaş yürü evin içinde, sıcak duş aldırmış zaten annenler...
sancıların 5 dakikay bir düştüğünde tekrar sıcak bir duş al, hastaneye gitmeden canım,
tatlım birazdan çıkarım zaten.dün gece ben anladım aslında.ayaklarıma bacaklarıma ates indi cayır cayır yandı.doğum yaklasınca ayaklara ates inermis.galiba doğru.hafiten belimin ağrısı artıyor bakalım hayırlısı.
ayy dua edin bana.yakısıklı tosunum geliyor galiba.ha bu gün ha yarın  :icon_pale: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

banu_fth

gusül abdesti alıp .. ayetel kursı oku ve hıc korkma
acıların azalıcak rahat bı dogum yapıcaksııın  :flowers: :opucuk:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: eylül_üm - 06 Ocak , 2012, 11:08:29
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 06 Ocak , 2012, 10:56:18
Alıntı yapılan: eylül_üm - 06 Ocak , 2012, 10:54:18
ayyyyyyyyyyyy kasrıcım hadı hayırlı olsun sımdıden.. :hieyt: :amin: :nazar: :love9:

saglıkla atlat ınsallah canım benım  :flowers: :amin: :nazar:
:icon_pale: :icon_pale: AMİİİN EYLÜLÜM AMİNN.
ayy içim bi garip.ne düsüneceğimi bilmiyorum.

oğluş geliyor mutlu hıssedeceksın canım benım.. sakın ve rahat ol ..  :opucuk: :opucuk:
tamam canım benimmm sakinim de sakinim :ehi: :ehi: :ehi: hiç korkmuyorum sakinim. :k06: :k06:
bak girdim burda yazısıyorum birde :toothy10: :toothy10:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: eylül_üm - 06 Ocak , 2012, 11:10:22
gusül abdesti alıp .. ayetel kursı oku ve hıc korkma
acıların azalıcak rahat bı dogum yapıcaksııın  :flowers: :opucuk:
aldım gusül.hemen ayetel kürsi lahavle okudum ve rahatladım.insallah dediğin gibi rahat geçer canım benim

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

<<<betty>>>

kız bu anneler bizden panik  :ehi: :ehi: :ehi:
ben annemi yolladım evine, hadi babamlarla ilgilen azıcık, bişey olursa ben seni çağırırım dedim,
yoksa evde başıma gelip gelip sancın varmı, şiddeti nasıl, neden böyle oldu, neden kesildi falan diyip duruyor  :ehi: :ehi:

sen sakin ol dünürüm, oğluşun geliyor Allah'ın izniyle,
artık hepberaber dua edicez sana, ne mübarek bir günde niyetlendi oğluşun gelmeye  :love9:

aaa unutmadan canım, sancın başladıoğında hurma yemediği unutma, hatta şimdiden yiyebilirsin...

tweety0555

aaayyyy yaaa okudukca gozlerım doldu  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ben derste oldugum ıcın cevabını yenı gordum  canım ben nısan mısan bılmeden gıdıp gıdıp yattım masaya kestıler geldım sancı mancı bılmıyorum oyuzden yardımcı olamıcam ama su bır gercek keskeeee her gun dogursam o mıs kokuyu alsam her acıya dayanırım o duygu anlatılmaz yasanır ... :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: ay ya sınıfta cocuklar gozumun doldugunu anladılar  :caca:hep senın yuzunden :caca:

bencede korkma ve bol bol dua et allahım yardımcın olsun...aman koyde ufacık kızlar doguruyor dr suz bızler dogurduk ustune ıkıncılerı dogrudk bız yaptık sen bızlerden acız mısın aslanlar gıbı dogurur ustune ahkam bıle kesersın sonrakı doguracaklara sen hıc merak etme :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:dualarım senınle oglunun adı ne olacak

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

sümeyra sen panik olmaa benim annemde panik olmuştu eşimde hadi hemen hastaneye gidelim diye dedim sancım yok bu doğum sancısı olmaz oynuyodum ben doğurmıcam diye.gitmedim tabi hastaneye o gece uyudum bi güzel sabah kontrolüm vardı zaten ona gittim ki açıklık 4,5 cm  :-ooo :-ooo
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 06 Ocak , 2012, 11:10:05
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 06 Ocak , 2012, 11:04:35
tatlım birazdan çıkarım zaten.dün gece ben anladım aslında.ayaklarıma bacaklarıma ates indi cayır cayır yandı.doğum yaklasınca ayaklara ates inermis.galiba doğru.hafiten belimin ağrısı artıyor bakalım hayırlısı.
ayy dua edin bana.yakısıklı tosunum geliyor galiba.ha bu gün ha yarın  :icon_pale: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

:muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
canım evet ben de anlattım salı günü belim ve bacaklarımın ağrısından uyuyamadım gece de sancım başladı diye...

hadi bakalım sümeyram hayırlısıyla kolaylıkla bir avazda gelsin oğluşun  :amin:
ben eminim güzel ve kolay bir doğumun olucak inşallah  :amin: :amin: