2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KONYALI - 03 Ocak , 2012, 20:43:51
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Ocak , 2012, 20:38:23
canım maşaallah çok tatlı her şeye değer işte şu masumluğa baksana 41 kere maşaallah...
büyümüş canım o minnacık halinden eser gül yüzlüme  :nazar: :nazar: :nazar:

saol teyzesı,herseye değiyor valla cananım o bır guluyor ben bin gülüyorum onun gülüşüne...bugun suclu suclu bakıyor uyandıgında..hem meme emıyor hem goumun ıcıne bakıyor bılıyor sucunu uyumadı anneyı yordu...sabah kavga ettık azıcık onunla..bagrısıtık...ağlamasın dıye duvarlara bakıp uyu artık dıye bagırıyorum en sonunda anladı bagırdıgımı,baktım büktü dudakları basladı aglamaya...uyudu sonunda..uyandıgındada suclu suclu bakıyor..sevdım öptum kokladım...barıstık kızımla...normalde bagırmam asla ama arada benımde sabrım tukenıyor....azıcık sesim yukselıyor ıste...sonrada içim acıyor özür diliyorum...buyuyupte yaramazlık yaptıklarında napıcaz canan hiç bilmiyorum..hiç kıyılmıyor varya
offffffff ferah içim gitti okurken bir yandan da güldüm ana-kız kavga ettiniz demek  :k06: :k06: senin yöntemde iyiymiş duvara bakıp kızmak  :k06: bende bir kere gece bağırdım karnımdaki bebeğe eşimde bana kızdı o zamn çok içim acımıştı pişman oldum dediğin gibi nasıl kızacağız bilmiyorum... ark. biri kızına vurdu geçen 3 yaşında ona bile içim eridi yarın seninde olsun anlarsın çileden çıkarıyor ama bak yaptığına dedi  :honk: :honk:

KONYALI

evet cnm dövmüştür ama sonra oturup dövdüğüne üzülmüştür..kıyılmıyor..benım gozumun ıcıne bakıyor nasıl,o her baktıkça ben hatırlıyorum bagırdığımı..ama bızlerde hak vermek lazım gerçekten zor, hele bırde uyumayan huysuz bebek olunca bambaska oluyor..tam uyuyor dıyorumkı ohh uyudu..memede tam 45 dk falan uyuyor hem emıyor hem uyuyor..yerıne yatırıyorum uyanıyor...gecede kaç kez oluyor bu...

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KONYALI - 03 Ocak , 2012, 20:46:45
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Ocak , 2012, 20:40:49
bende istiyorummmmmmmmmmm diye haykırırmışım çok şükür bu günleride gördük ferah :amin: :amin: :amin:
hatırlıyormusun ben geçen sene bu zamnlar transfer olup gün sayıyordum teste bugün kızımı kucağıma almk için gün sayıyorum  :amin: :amin: :amin: :love9:

evet cnm, hatta ben bugun tup bebek merkezını arayıp embrıyoları dondurma işlemi için bilgi aldım...benım embrıyolar var daha orada..cocuklarım :k06: :k06: :k06:
aynen cnm..gecen sene 8 ocakta transfer yapılmıstı banada..21 ocakta hamıle oldugumu ögrendım ne gunlerdı değilmi???
bılıyormuyduk bugunlere geleceğimizi...ama sen ne kadar sogukkanlı karsılamıstın sonuc negatıf olunca...cenabı allah nasl verdı mükafatını bak....
:y25: :y25: :y25: canım o günümü hiç unutmuyorum kendim gitmiştim teste umutluydum olmadı drum şok olmuştu... biliyor musun 15 ocak pztdi test günüm bu sene son adet tarihime göre doğum zamanım 15 ocak gerçekten şükür mükafatını aldım  :amin: :amin: :amin:

vay senin embyolarında bebişlerin 1 sene yaşlanmış canım  :k06: :k06: iyiki o günlerde seni tanıdım yalnız değildim  :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KONYALI - 03 Ocak , 2012, 20:53:31
evet cnm dövmüştür ama sonra oturup dövdüğüne üzülmüştür..kıyılmıyor..benım gozumun ıcıne bakıyor nasıl,o her baktıkça ben hatırlıyorum bagırdığımı..ama bızlerde hak vermek lazım gerçekten zor, hele bırde uyumayan huysuz bebek olunca bambaska oluyor..tam uyuyor dıyorumkı ohh uyudu..memede tam 45 dk falan uyuyor hem emıyor hem uyuyor..yerıne yatırıyorum uyanıyor...gecede kaç kez oluyor bu...
genelde böyle bebişler emziğe alışınca kolaylık oluyormuş sadece uykuda veriyorlarmış emziği... sen alıştırmadın mı  :dontknow: hani göğsünü tutacağına boş boş emziği tutsa  :icon_scratch:

Balböceği

ay ne güzel ya sizleri böyle mutlu görmek benide mutlu ediyor  :love9:
Çok şükür herkes hemen hemen muradına kavuşuyor  :amin:
Rabbim isteyen herkese versin  :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 03 Ocak , 2012, 20:59:49

:opucuk: :opucuk: :opucuk:
aminnnnn canım rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın :amin: :amin: :amin:

KONYALI

amin edam... hepımız birbir dogurduk, darısı tum ısteyenlere ve ıkıncılere ınsallah :k06: :k06: :k06:
kızlar benım prensesım uyandı...fırsdat bulursam gelırım gene,öptüm hepınızı

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KONYALI - 03 Ocak , 2012, 21:12:04

amin edam... hepımız birbir dogurduk, darısı tum ısteyenlere ve ıkıncılere ınsallah :k06: :k06: :k06:
tmm canım öp prensesi yerimize görüşmek üzere  :wave: :wave:

KONYALI

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Ocak , 2012, 20:53:40
Alıntı yapılan: KONYALI - 03 Ocak , 2012, 20:46:45
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Ocak , 2012, 20:40:49
bende istiyorummmmmmmmmmm diye haykırırmışım çok şükür bu günleride gördük ferah :amin: :amin: :amin:
hatırlıyormusun ben geçen sene bu zamnlar transfer olup gün sayıyordum teste bugün kızımı kucağıma almk için gün sayıyorum  :amin: :amin: :amin: :love9:

evet cnm, hatta ben bugun tup bebek merkezını arayıp embrıyoları dondurma işlemi için bilgi aldım...benım embrıyolar var daha orada..cocuklarım :k06: :k06: :k06:
aynen cnm..gecen sene 8 ocakta transfer yapılmıstı banada..21 ocakta hamıle oldugumu ögrendım ne gunlerdı değilmi???
bılıyormuyduk bugunlere geleceğimizi...ama sen ne kadar sogukkanlı karsılamıstın sonuc negatıf olunca...cenabı allah nasl verdı mükafatını bak....
:y25: :y25: :y25: canım o günümü hiç unutmuyorum kendim gitmiştim teste umutluydum olmadı drum şok olmuştu... biliyor musun 15 ocak pztdi test günüm bu sene son adet tarihime göre doğum zamanım 15 ocak gerçekten şükür mükafatını aldım  :amin: :amin: :amin:

vay senin embyolarında bebişlerin 1 sene yaşlanmış canım  :k06: :k06: iyiki o günlerde seni tanıdım yalnız değildim  :opucuk:

aynen bende ıyıkı senı tanıdım cnm benım, rabbım bugunlerı gozterdi cok şükür

KONYALI

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Ocak , 2012, 21:13:05
Alıntı yapılan: KONYALI - 03 Ocak , 2012, 21:12:04

tmm canım öp prensesi yerimize görüşmek üzere  :wave: :wave:

öptüm bile, görüşürüz cnm

xxcansuxx

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MEVABERRA..................................30 aralık  :nazar:kız
galani.........................................1 ocak :nazar:     erkek               
BETTY..........................................1 ocak   :nazar:    kız
KasrıCinan  sümeyra.................. 10 ocak   :nazar:    erkek 
zeynep-sena..............................12 Ocak  :nazar: kız 
xxcansuxx................................. 15 0cak  :nazar:    kız
sellini ...................................21 ocak    :nazar:      kız ve erkek
ecrin.su79......................  .....21 Ocak      :nazar:  erkek   
❝❝  Ꮆ ΰᎲ  ❞❞ ...............................?   :nazar:         
   s.y_58........................................OCAK ?  :nazar:         
laracroftt...................................25 Ocak  :nazar:     kız             
aygulse............................. 1 Şubat     :nazar:         kız
  baby......................................................5 şubat  :nazar:       
cano_m..................................6  şubat  :nazar:   kız     
seda87...................................1 şubat      :nazar:   erkek
cemmmm.....................................?    :nazar:
   -Joکєpнiиє-........................................ :nazar:    kız

[/font]

KasrıCinan

günaydın kızlar nerelerdesiniz? :love9: :opucuk:
bizim bebişler çok tembel çıktı hele benimki hergün ha geldi ha gelecek diyoruz ama nerdee. :k06: :k06: :k06:
aksam esim bile geldi yanıma ben annemlerde kalıyorum esim hafta sonu geliyor normalde.
belki bu gece doğurursan yanında olayım diye.ama adamın dediği senin doğurmaya niyetin yok bu oğlan yerini sevdi herhalde dedi.sabah işe uğurladım gelme sen ben haberdar ederim seni dedim.meraktan duramıyormuş.
ilk defa onu bu kadar stresli gördüm.bide diyor bu sancılar ne zaman gelecek artık gelsede rahatlasak diyor.iyi dua edemiyorsun demekki diyorum.hayırlısı ile bi kurtulsaydık.karnım öyle aşağı indiki.resmen bi avuç boşluk var artık.,gören doğurursun diyor ama :toothy10: :toothy10: doğurmuycam isteee :ehi: :ehi:
rabbim bi avazda kurtarsın hepimizi insallah :amin: :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

banu_fth

slm kızlar ben evımı temıslemekle ugrasıyorum yanısıra da ezgı hanımla bogusuyorum  :k06:
kıvranıp duruyo yavrum.. surup verıorum rezene ıcıorum .. bakalım ..
sızleın haberlerını beklıorum bakıorum .. görusmek uzere hayırlı saglıklı kolay dogumlar olsun ınsallah hepınıze  :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: eylül_üm - 04 Ocak , 2012, 14:38:18
slm kızlar ben evımı temıslemekle ugrasıyorum yanısıra da ezgı hanımla bogusuyorum  :k06:
kıvranıp duruyo yavrum.. surup verıorum rezene ıcıorum .. bakalım ..
sızleın haberlerını beklıorum bakıorum .. görusmek uzere hayırlı saglıklı kolay dogumlar olsun ınsallah hepınıze  :amin:
as canım ev işlerine çabuk başlamışsın ezgi hanım nasıl ayy ne hoş uğraş uğraş  :love9: :love9: bizde sancı beklemekle geçiriyoruz günleri ama bizim kuzulr ağırdan alıyorlar tembeller  :k06: :k06:

görüşürüz canım öp kokla meleğini ayyy biz doğurana kadar ilkayla sen büyüttünüz bebelerinizi  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Ocak , 2012, 10:11:29
günaydın kızlar nerelerdesiniz? :love9: :opucuk:
bizim bebişler çok tembel çıktı hele benimki hergün ha geldi ha gelecek diyoruz ama nerdee. :k06: :k06: :k06:
aksam esim bile geldi yanıma ben annemlerde kalıyorum esim hafta sonu geliyor normalde.
belki bu gece doğurursan yanında olayım diye.ama adamın dediği senin doğurmaya niyetin yok bu oğlan yerini sevdi herhalde dedi.sabah işe uğurladım gelme sen ben haberdar ederim seni dedim.meraktan duramıyormuş.
ilk defa onu bu kadar stresli gördüm.bide diyor bu sancılar ne zaman gelecek artık gelsede rahatlasak diyor.iyi dua edemiyorsun demekki diyorum.hayırlısı ile bi kurtulsaydık.karnım öyle aşağı indiki.resmen bi avuç boşluk var artık.,gören doğurursun diyor ama :toothy10: :toothy10: doğurmuycam isteee :ehi: :ehi:
rabbim bi avazda kurtarsın hepimizi insallah :amin: :amin:

canım mrh... diyorum ya senin paşada gününde gelecek diye son 6 ve sancılandığın halde gelmiyor  :dontknow: :dontknow: eee bende sancıda yok bizimde günümüz geçer gibime geliyor hayırlısı bakalım... yazık eşine ya oda strese girmiş demek bende eşime diyorum çıkacaksa çıksada rahatlasam diye eşim rahat daha  :k06: :k06: senin karnında inmiş  :icon_scratch: annem telde soruyor karnın iyice indiyse 1 hafta vardır diyor yok anne inmedi diyorum eee daha var o zamn günün geçerse erkenden gelip boş boş beklemeyeyim diyor  :k06: :k06:  bakalım cuma dr ne diyecek ona göre gelir artık  :suclu: :suclu:
hayırlısıyla kolaylıkla inş. kavuşalım bebelerimize  :amin: :amin: