2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 01 Ocak , 2012, 19:22:52
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 01 Ocak , 2012, 19:20:45
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 01 Ocak , 2012, 19:16:03
amiin tatlım.artık çok beklemesin kuzucuklar ya.son bir hafta kala bari doğsunlar :k06: :k06: sıklastı sancılarım tatlım.karnım hiç yumusak değil artık o kadar gergin sertkii anlatamam.böyle iki tarafta kabariyor nefes alamyıorum mide bosluğu bos kalıyor
sürekli altımı ittiriyor.bazen düzenli gelip giden sancı bile oluyor ama sonra geçiyor.gece hiiç uyuyamaz dönemez oldum.kemiklerim ayrılıyor resmen.yorganı bile kaldıramıyorum bacaklarımla o derece.ve yürümekte güçlük çekiyorum yığılıyor altıma böyle
canım senin sancıların düzenli gelip gitmeyede başlamış senin gelir belki hafta içi...  bana ne oluyorsa gece oluyor kemiklerim batıyor kasıklarıma ince ince adet ağrısı gibi giriyor ama gece kızım hiç uyumuyor elleriyle ittikçe canım acıyor ben onu sancı sanıyorum sanırım aşağıya vuruyor... gündüz hiç bir şey yok gerçi kaç gündür iş yapmıyorum ondanda olabilir...
kuşum o sancı değil hareketi canını yakıyor.benim öyle değil.geçen gece annem babam kardesim okudu basımda.ağladım 2 saat düzenli sancı çektim bel kasık olarakm.yoğunlastı durdu.bi nifes aldım oh dedim geri basladı.ve o gece kanepede oturarak uyudum ayağa bile kalkamadım.o yüzden diyorum ya.bu hafta içi belki gelir diyorum
Allah kolaylık versin canım sana sancıları en çok hisseden erkende başlayan aramızda sen varsın... benim öyle kasıklarımın ince ince ağrısı oluyor ama nefessiz bırakacak senin o anlattığın sancılarım yok... evet işte bende diyorum öyle bir hareket ediyorki o can yakıcı bir şey ben diyorum hah şimdi kesesini patlatacak  :k06: :k06: Allah kolaylıkla kurtarsın canım  :amin: :amin:

KasrıCinan

tatlım ben çıkıyorum müsadenle.annem kalk artık deyip duruyor.
demet de mesaj attı.hamamda onca durdum ama bende hala bi gelisme yok diye :love9: :love9: .oyy beklemek ne zor onun için simdi.daha ne yapayım bu kızın gelmesi için diyor.kıyamam ya :opucuk: :k06: :k06: .dua edelimde gülüme,bu gece sağlıkla kolayca yalsın artık yavrusunu. :amin: :amin:
haydi ALLAHA emanet ol.yarın görüsürüz.insallah suyun filan iyidir normaldir.iyi haberlerini bekliyoruz oğlumla
:opucuk: :love9: :love9: :hello: :hello:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 01 Ocak , 2012, 19:31:16
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 01 Ocak , 2012, 19:22:52
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 01 Ocak , 2012, 19:20:45
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 01 Ocak , 2012, 19:16:03
amiin tatlım.artık çok beklemesin kuzucuklar ya.son bir hafta kala bari doğsunlar :k06: :k06: sıklastı sancılarım tatlım.karnım hiç yumusak değil artık o kadar gergin sertkii anlatamam.böyle iki tarafta kabariyor nefes alamyıorum mide bosluğu bos kalıyor
sürekli altımı ittiriyor.bazen düzenli gelip giden sancı bile oluyor ama sonra geçiyor.gece hiiç uyuyamaz dönemez oldum.kemiklerim ayrılıyor resmen.yorganı bile kaldıramıyorum bacaklarımla o derece.ve yürümekte güçlük çekiyorum yığılıyor altıma böyle
canım senin sancıların düzenli gelip gitmeyede başlamış senin gelir belki hafta içi...  bana ne oluyorsa gece oluyor kemiklerim batıyor kasıklarıma ince ince adet ağrısı gibi giriyor ama gece kızım hiç uyumuyor elleriyle ittikçe canım acıyor ben onu sancı sanıyorum sanırım aşağıya vuruyor... gündüz hiç bir şey yok gerçi kaç gündür iş yapmıyorum ondanda olabilir...
kuşum o sancı değil hareketi canını yakıyor.benim öyle değil.geçen gece annem babam kardesim okudu basımda.ağladım 2 saat düzenli sancı çektim bel kasık olarakm.yoğunlastı durdu.bi nifes aldım oh dedim geri basladı.ve o gece kanepede oturarak uyudum ayağa bile kalkamadım.o yüzden diyorum ya.bu hafta içi belki gelir diyorum
Allah kolaylık versin canım sana sancıları en çok hisseden erkende başlayan aramızda sen varsın... benim öyle kasıklarımın ince ince ağrısı oluyor ama nefessiz bırakacak senin o anlattığın sancılarım yok... evet işte bende diyorum öyle bir hareket ediyorki o can yakıcı bir şey ben diyorum hah şimdi kesesini patlatacak  :k06: :k06: Allah kolaylıkla kurtarsın canım  :amin: :amin:
amin canım hepimizi insallah.ben alıstım artık.gelsede alıskınım bu sancılara.doğuma gitmeden mutlaka yazarım haberiniz olur zaten canım,

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

tmm canım demetten haber yok sanırım  :dontknow:
bende çıkayım tekrar girerim demetten haber var mı diye  :love9: :love9:
sende bizleri habersiz bırakma öpüyorum Allah a emanet ol  :wave: :amin:

KasrıCinan

tatlım yazdım ya okumadın mı?demet mesaj attı diye :ehi: :ehi: :ehi:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 01 Ocak , 2012, 19:38:47
:toothy10: :toothy10: :toothy10: körde oldum bu hamillik beni fena yaptı  :ehi: :ehi: :ehi:
şi,mdi okudum canım pek nazlı çıktı ipek de ha  :suclu: :suclu:
belki gece gelir ipek bebek dualrımdasınız hepiniz Allah kolaylık versin gerçekten saatler bile geçmez artık dmetime kıyamam

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 01 Ocak , 2012, 19:41:14
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 01 Ocak , 2012, 19:38:47
:toothy10: :toothy10: :toothy10: körde oldum bu hamillik beni fena yaptı  :ehi: :ehi: :ehi:
şi,mdi okudum canım pek nazlı çıktı ipek de ha  :suclu: :suclu:
belki gece gelir ipek bebek dualrımdasınız hepiniz Allah kolaylık versin gerçekten saatler bile geçmez artık dmetime kıyamam
:toothy10: :toothy10: :toothy10: olsunhamile kadrınların her zamanki hali.benim de dalgınlığıma geliyor genelde dediğim şey ben hamile bir kadınım normal diyorum :ehi: :ehi: evet onun yerine ben heyecan yapıyorum stres oldum resmen yaaa,bile bile bekiloyr artık.ha geldi ha gelecek.acaba bu sancı çok mu kötü.neremdengiriecek.sumu gelecek kan mı.yomsa sadece kuru sancımı :-ooo :-ooo :ehi: :ehi: :ehi: ayy yazarken içim daraldı.

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: olvido - 31 Aralık , 2011, 17:47:26
Selam kızlar...

Biz 5 günlük olduk bile  :ehi: :ehi: :ehi: :nazar: :nazar: :nazar:

Hadi bakalım darısı sizlere de... Doğum hikayemi sizler doğurduktan sonra anlatmayı düşünüyorum  :ehi: :ehi: :ehi: Tamamen sizleri düşünüyorum, vazgeçmeyin diye  :ehi: :ehi: :ehi:

Şaka bir yana, bu kadar güldüğüme göre, korkulacak birşey değil  :)

Allah hepinizin hayırlısıyla sağlıklı kolay bir doğumla bebişlerinizi kucağınıza almayı nasip etsin. Benim ve bebişim için ettiğiniz güzel dualar ve güzel dilekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

tuğbacım maşallah çok tatlı kızın  :nazar: :nazar: :nazar:
Rabbim acısını göstermesin, sağlıklı mutlu huzurlu ve uzun bir ömrü olsun inşallah  :amin: :amin: :amin:
keşke azıcık anlatsaydın doğum hikayeni  :suclu:
darısı bizim başımıza inşallah, en kısa sürede hayırlısıyla biz de kavuşsak meleklerimize kolaylıkla  :amin:
ve burda artık annelik üzerine konuşsak  :love9: :love9:

xxcansuxx

demettt senin şu çizgin göğüslerinin arasına kadar geldi mi  :dontknow: :dontknow:

bende biraz daha yukarı çıkmış belirginlemiş ama daha 3 parmak var  :k06: :k06:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 01 Ocak , 2012, 23:17:04
demettt senin şu çizgin göğüslerinin arasına kadar geldi mi  :dontknow: :dontknow:

o çizgiye baksak cananım daha benim 1 ay var sanırsın  :ehi: :ehi:
hala göbeğimin ortasında çünkü  :dontknow:

anammm seninki yaklaşmış ozaman, sen de beni solla cananım sen de solla  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 01 Ocak , 2012, 23:27:57

anammm seninki yaklaşmış ozaman, sen de beni solla cananım sen de solla  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
kız sen yoksa son adet tarihini karıştırmış olmayasın o zaman  :ehi: :ehi: (dünde kasriye cihaz bozuk olmasın demiştim  :ehi: :ehi: )

şaka bir yana da yok demetim ipek bebeğe daha fazla tembel dedirtmem ben sıramı bekleyeyim :k06: :k06: bitanecik yeğenim akıllı davranıyor işte çıkıp napcak kim ağlayacak, kim emecek cuk cuk bak şimdi senden direk besleniyor akıllı o akıllı...

olvido

bende o çizgi hiç yoktu demetcim vaktini bekliyordur bebeğin bak benim kızımın vakti 2 hafta önce dolmuş geliverdi annesinin kollarına doğumda hepinize dua ettim inş kolayca doğar bebişleriniz

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: olvido - 01 Ocak , 2012, 23:33:35

bende o çizgi hiç yoktu demetcim vaktini bekliyordur bebeğin bak benim kızımın vakti 2 hafta önce dolmuş geliverdi annesinin kollarına doğumda hepinize dua ettim inş kolayca doğar bebişleriniz

Allah razı olsun canım benim  :opucuk: :opucuk: çok sağol inşallah bakalım kolaylıkla sağlıkla kavuşuruz biz de inşallah  :love9:
nasılsın canım? basurun nasıl oldu? kızın nasıl? vaktin varsa anlatsana biraz tuğbacım ya...

olvido

ben doğum hikayemi anlatmayayım ama benim kendime özel sorunlarım çok oldu
1) eskişehire geldim doktoru bi göreyim beğenirsem burda beğenmezsem ankaraya dönerim diye pzt sabahı evden çıktım yani doğuma hjazır değildim zaten bir hafta oldu izne çıkalı o haftada okulun evrak işlerini hallettim daha fazla çalıştım yani
2) tansiyonum çok yüksek çıktı ve dinlenmeme rağmen düşmedi
3) bebekle benim kanım karışmış kan uyuşmazlığı çıktı kan testinde yani zehirleniyormuşum
4) bir kaç gecedir sancılanıyordum senin anlattığın gece bende aynı sancıyı çekmiştim demetcim meğerse doktora gittiğimde 3 cm açılma varmış
5) son iki haftada acayip ödem topladım 6 kilo aldım toplamda 17 oldu
6) bu güzel  :toothy10: akşama kadar doktordan kaçtım sümeyralara gittik acele beşik aldık sonra tıpış tıpış geri hastaneye döndük bende açılma 4 cm olmuş suni sancı bağlandı bundan sonrasını hatırlamıyorum :)  :ehi: :ehi:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 01 Ocak , 2012, 23:31:42

kız sen yoksa son adet tarihini karıştırmış olmayasın o zaman  :ehi: :ehi: (dünde kasriye cihaz bozuk olmasın demiştim  :ehi: :ehi: )

şaka bir yana da yok demetim ipek bebeğe daha fazla tembel dedirtmem ben sıramı bekleyeyim :k06: :k06: bitanecik yeğenim akıllı davranıyor işte çıkıp napcak kim ağlayacak, kim emecek cuk cuk bak şimdi senden direk besleniyor akıllı o akıllı...

dediğin gibi olsun teyzesi, hadi bakalım akıllı kızım benim  :love9:
bi de böyle yaklaşalım bakalım, belki bu yolla kandırırız  :ehi: :ehi: