2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 28 Aralık , 2011, 10:30:24
kızlar demet sennide böylemi olmustu sancın
dün gece çok bel ağrısı arada kasıklarla birlikte 3 saat süren sancım vardı.hatta annem belli süre yanımda durdu gitmedi.karnım serslesti.ama birden kuvvetlenip birden yavasladı.normalde yatınca dinlenince böyle ağrılarım geçerdi ama geçmedi.derken bi ağırlık çöktü üstüme.uyumus kalmısım.ama hala belim afedersiniz dötüm çıkacak gibi.

ben de bel ağrısı yoktu sadece kasıklarımdan karnıma yayılan çok şiddetli adet ağrısı vardı, aynen senin gibi karnım sertleşti birden kuvvetlendi sonra yavaş yaavaş kayboldu, sonra yeniden başladı böyle böyle 2 saat sürdü, dediğin gibi ben de uyuyakalmışım sabaha karşı uyandığımda hafif hafif devam ediyordu...

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 28 Aralık , 2011, 10:33:43
dün gece çok bel ağrısı arada kasıklarla birlikte 3 saat süren sancım vardı.hatta annem belli süre yanımda durdu gitmedi.karnım serslesti.ama birden kuvvetlenip birden yavasladı.normalde yatınca dinlenince böyle ağrılarım geçerdi ama geçmedi.derken bi ağırlık çöktü üstüme.uyumus kalmısım.ama hala belim afedersiniz dötüm çıkacak gibi.

ben de bel ağrısı yoktu sadece kasıklarımdan karnıma yayılan çok şiddetli adet ağrısı vardı, aynen senin gibi karnım sertleşti birden kuvvetlendi sonra yavaş yaavaş kayboldu, sonra yeniden başladı böyle böyle 2 saat sürdü, dediğin gibi ben de uyuyakalmışım sabaha karşı uyandığımda hafif hafif devam ediyordu...
hıms benim direk belden girdi çıkacak gibi şuanda.ve doktora cuma gideceğigm sadece nst alacağım demisti.kontrollerim hala 2 haftada bir.haftayada zaten doğum zamanım.açılma varmı su iyimi bakması lazın aslında. :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :cildir:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 28 Aralık , 2011, 10:33:23
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 28 Aralık , 2011, 10:29:46
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 28 Aralık , 2011, 10:27:52
günaydııın :opucuk: :opucuk:

günaydın canım, anlat bakalım gittin mi bebişi görmeye? nasıl kuzucuk, tuğba nasıl  :love9: :love9: :love9:
evet gittim tatlım.ikiside çok iyiler.masallah melek giib bi kızı var.çok benziyor annesine.öyle güzel masum kii :love9: :love9: zor bi süreçte olsa almıs kızını kucağına.tuğba ablam halyile oturup kalkma doğrulmada zorlanıyordu.bebeği o halde emzirmek zor biraz tabi.oturamıyor çünki.ama değer ya.bana bakıyor yaa ben geri göbeğimim istiyorum diyor :ehi: :ehi: meme almamıs ilk gün çok üzülmüs.dünde verdi ay öyle bi ittirlorki almıyor memeyi.güldürdü sıpa beni.sonradan bi aldı vermek bilmedi bu sefer uyuyakaldı kuzum benim.
ALLAHIM bizlerede tattırsın bu duyguyu. :nazar: :amin:

amin canım aminnn  :amin: :amin: :amin:
ne güzel ya maşallah  :nazar: Allah nazarlardan saklasın  :nazar: :nazar:
neden zorlanıyor canım çok mu dikişi var?
suni sancı zormuymuş hakikaten?

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 28 Aralık , 2011, 10:35:25

hıms benim direk belden girdi çıkacak gibi şuanda.ve doktora cuma gideceğigm sadece nst alacağım demisti.kontrollerim hala 2 haftada bir.haftayada zaten doğum zamanım.açılma varmı su iyimi bakması lazın aslında. :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :cildir:

canım erkeklerin belden vururmuş sancıları, kızların karından... öyle diyorlar...
olsun canım zaten nst de çıkar sancın, bebişin iyi olmadığı da anlaşılıyor...
sancın çıkarsa nst de bakar zaten açılma varmı yokmu diye canım benim. sen korkma bakar o risk görse nst de...

KasrıCinan

canım ayrıntılı anlatmadıki hiiç.anlatma demisler sanırım.ama suni sancıya dayanamayıp epidural istiyorum diye bağırmıs.canım dikiş az olsun çok olsun farketmezki oturamaz yani.var orada dikiş

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 28 Aralık , 2011, 10:42:06
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 28 Aralık , 2011, 10:35:25

canım erkeklerin belden vururmuş sancıları, kızların karından... öyle diyorlar...
olsun canım zaten nst de çıkar sancın, bebişin iyi olmadığı da anlaşılıyor...
sancın çıkarsa nst de bakar zaten açılma varmı yokmu diye canım benim. sen korkma bakar o risk görse nst de...
hımm anladım canım çok sağol.annemde bi sorun olsaydı zaten bakardı bu hafta demekki hersey oylurda bakmaya gerek duymadı dedi

KasrıCinan

senin açılmanda yoktu degilmi.dün baktı mı  alttan tatlım.???

KasrıCinan

tatlım hemen kahvaltı yapıp geliyorum tamam mı.yada isin yoksa caldırırm girersin :opucuk:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 28 Aralık , 2011, 10:42:16
canım ayrıntılı anlatmadıki hiiç.anlatma demisler sanırım.ama suni sancıya dayanamayıp epidural istiyorum diye bağırmıs.canım dikiş az olsun çok olsun farketmezki oturamaz yani.var orada dikiş

hmmm sen korkma diye demişlerdir belki...
ama herkes diyor canım ya suni sancı berbat bişey diye, heleki açılman yokken veriyorlarsa daha da kötü oluyormuş,
kıyamam ya, epidural olmuş işte ne güzel...
bi de canım aslında dikişler çok olmasa da kanaması çok oluyor ya, oyüzden de rahat oturup kalkamıyormuş, yavaş yavaş hareket ediliyormuş...
bakalım bizim nasıl olucak doğumlarımız...
Allah kolay doğumlar nasip etsin inşallah hepimize de  :amin:
eee tuğba nerde kalıyor eskişehirde? bi de zeynep-senanın söylediği dr.la mı yaptı doğumunu?

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 28 Aralık , 2011, 10:47:58
senin açılmanda yoktu degilmi.dün baktı mı  alttan tatlım.???

yok bakmadı canım, sanırım nst de sancı görmediği için ihtimal vermedi açıklığa...
hafif kasılmalar çıkmış nst de, o da normal artık dedi sadece...

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 28 Aralık , 2011, 10:49:57
tatlım hemen kahvaltı yapıp geliyorum tamam mı.yada isin yoksa caldırırm girersin :opucuk:

tamam canım, hadi aç oturma buralardayım daha  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 28 Aralık , 2011, 10:50:54

ama herkes diyor canım ya suni sancı berbat bişey diye, heleki açılman yokken veriyorlarsa daha da kötü oluyormuş,
bi de canım aslında dikişler çok olmasa da kanaması çok oluyor ya, oyüzden de rahat oturup kalkamıyormuş, yavaş yavaş hareket ediliyormuş...
eee tuğba nerde kalıyor eskişehirde? bi de zeynep-senanın söylediği dr.la mı yaptı doğumunu?
evet canım lohusa kilodu al çok iyi dedi.esk.de kalıyor abisinde babasında.evet zeynep senanın dediği doktorda yaptı memnun kalmıs.

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 28 Aralık , 2011, 11:10:49
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 28 Aralık , 2011, 10:50:54

evet canım lohusa kilodu al çok iyi dedi.esk.de kalıyor abisinde babasında.evet zeynep senanın dediği doktorda yaptı memnun kalmıs.

lohusa kilodu ne canım ya ilk defa duyuyorum  :icon_scratch:
iyi hadi bari son anda iyi oldu dr. değiştirdiği, 40 ını orda mı çıkarcak peki? sizin de kırkınız karışcak yaa  :sad1:
siz de varmı bilmiyorum ama bizde kırk basar inancı vardır  :honk:
hani hep bahsettim hamile bir ark. vardı, şeker çıkmıştı falan diye,
onu bu sabah sezeryana aldılar, çocuk irileşmeye başlamış, benden 10 geriden geliyordu,
onu görmeye gitcem hastaneye öğleden sonra ama ben doğum yapınca o beni göremiyecek,
40 ını çıkarıp öyle gelir o bana...

KasrıCinan

evet tatlım bizdede var 40 inancı.dikkat etmek lazım.bende acele ettim iste.sen beni göremezsin diye hemen geldim dedim. :ehi: :ehi: a hiç belli olmuyor iste tatlım.iyi bari kurtulmus o arkadasında.senin kızı solladı herkez :ehi: canım dur bulabilrsem resmini yollayım sana bebek bezi gibi zaten.canıms en azından yarı 40ını burda çıkaracak sanırım.evet son anda iyi bi doktora denk geldi sükür

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 28 Aralık , 2011, 11:32:12
evet tatlım bizdede var 40 inancı.dikkat etmek lazım.bende acele ettim iste.sen beni göremezsin diye hemen geldim dedim. :ehi: :ehi: a hiç belli olmuyor iste tatlım.iyi bari kurtulmus o arkadasında.senin kızı solladı herkez :ehi: canım dur bulabilrsem resmini yollayım sana bebek bezi gibi zaten.canıms en azından yarı 40ını burda çıkaracak sanırım.evet son anda iyi bi doktora denk geldi sükür

valla canım herkes solluyor benim kızı  :ehi: :ehi: :ehi:
ben de görmeye gitcem öğledne sonra, çok merak ediyorum kuzusunu...
biz hamileliğimiz beraber geçirdik, yoldaş olduk birbirimize... bakalım inşallah iyidir  :love9:
tamam canım bekliyorum fotoyu...