2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

evet tatlım elbet faydası olmustun ama nasıl içiyordu,o kadar ürkek çaresizdiki.doktor direk suni sancı verip alalım demisti çünki.bile bile suni sancı çok düsündürüyordu onu.ama çok sükür çekmedi.konustum simdi mükemmel birsey diyor.sabaha kadar uyumamadım dedi neden dedim.sanki alıp gidecekler onu korkusu  vardı basında nöbetledim sabaha kadar dedi :crybaby2: :crybaby2: ikiside çok iyiymis.3kilo 500 gram doğmus prenses :nazar: :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 27 Aralık , 2011, 12:24:10
evet tatlım elbet faydası olmustun ama nasıl içiyordu,o kadar ürkek çaresizdiki.doktor direk suni sancı verip alalım demisti çünki.bile bile suni sancı çok düsündürüyordu onu.ama çok sükür çekmedi.konustum simdi mükemmel birsey diyor.sabaha kadar uyumamadım dedi neden dedim.sanki alıp gidecekler onu korkusu  vardı basında nöbetledim sabaha kadar dedi :crybaby2: :crybaby2: ikiside çok iyiymis.3kilo 500 gram doğmus prenses :nazar: :nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: :nazar:
oy maşallah kilosu da günü gelmediği halde çok güzel maşallah  :nazar: :nazar: :nazar:
canım peki bişey sorcam, hani açıklığı varmış 3 cm ya, suni sancı verilmiş ya, hiç kendi sancısı yokmuymuş?

kıyamam yaa  :y25: ne kadar güzel, Allah bizlere de nasip etsin inşallah  :amin:
kolay doğumlar versin bizlere  :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 27 Aralık , 2011, 12:30:56

oy maşallah kilosu da günü gelmediği halde çok güzel maşallah  :nazar: :nazar: :nazar:
canım peki bişey sorcam, hani açıklığı varmış 3 cm ya, suni sancı verilmiş ya, hiç kendi sancısı yokmuymuş?

kıyamam yaa  :y25: ne kadar güzel, Allah bizlere de nasip etsin inşallah  :amin:
AMİİİN tatlım.canım adet ağrısı gibi ağrısı vardı yani.öyle geziniyordu.hani öyle yatıran oturtan ağrısı yoktu.ama kasılmaları nstde çıkıyormustu.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 27 Aralık , 2011, 12:32:52

AMİİİN tatlım.canım adet ağrısı gibi ağrısı vardı yani.öyle geziniyordu.hani öyle yatıran oturtan ağrısı yoktu.ama kasılmaları nstde çıkıyormustu.

hmm bakalım bende var mı bi gelişme, öğrenmemize az kaldı  :k06:
canım çıkayım yavaş yavaş ben, namazımı kılayım, sonra çıkıcam evden dr. için...
heyecanlıyım biraz ya bu sefer  :suclu:

canım haber veririm muhakkak ben sana gelince, haberleşiriz  :opucuk:
Allah'a emanet ol tatlım oğluşunla  :wave: :opucuk: :opucuk:
tuğbaya çok selam söyle, Allah analı babalı büyütsün, hayırlı evlat olsun inşallah  :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 27 Aralık , 2011, 12:41:24
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 27 Aralık , 2011, 12:32:52

hmm bakalım bende var mı bi gelişme, öğrenmemize az kaldı  :k06:
canım çıkayım yavaş yavaş ben, namazımı kılayım, sonra çıkıcam evden dr. için...
heyecanlıyım biraz ya bu sefer  :suclu:

canım haber veririm muhakkak ben sana gelince, haberleşiriz  :opucuk:
Allah'a emanet ol tatlım oğluşunla  :wave: :opucuk: :opucuk:
tuğbaya çok selam söyle, Allah analı babalı büyütsün, hayırlı evlat olsun inşallah  :amin:
amin canım benim.tamam söylerim balım.
ayy tabi heyecanlısındır.unutma bak bekliyorum haberini. :opucuk:
insallah güzel haberlerle dönersin.çok öpüldünüz :opucuk: :opucuk: :wave: :wave:

<<<betty>>>

canan  :director: :director: :director:
nerelerdesin canım kaç gündür?
merak ettim seni...

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 27 Aralık , 2011, 19:11:45
canan  :director: :director: :director:
nerelerdesin canım kaç gündür?
merak ettim seni...
canım geldim... misafirlerim vardı kahvaltıya geldiler şimdi gittiler onlar gider gitmezde girdim... seni merak ettim doğurdu mu acaba diye  :k06: :k06: ama buralardasın anlaşılan dra gidecektin ne dedi drun  :dontknow: :dontknow:

kızlar tuğba doğum mu yaptı  :hello2: :hello2: :hello2: ama nasıl ya eskişehir e girmişkjen doğumumu yapayım mı dedi dr u çok mu beğendi ne  :k06: :k06: maşaallah Allah bağışlasın yaşı sağlıkla uzun olsun birde normal doğum olmuş ne güzel  :love9: :love9: :love9: kilosuda çok iyi maşaallah  :nazar: :nazar:
darısı sıradakilere demetim kasrim sizlere :amin: :amin:
bende yarın kontrole gideceğim doğurup gelirmişim  :ehi: :ehi:
kasrim sen paşayı ne zamn doğuracaksın bakalım  :love9: :love9: bende demetten önce doğurursun diyorum ama demetin günü kalmadı...

xxcansuxx

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MEVABERRA..................................30 aralık  :nazar:kız
hasyet........................................30 aralık   :nazar:  kız
galani.........................................1 ocak :nazar:     erkek               
BETTY..........................................1 ocak   :nazar:    kız
KasrıCinan  sümeyra.................. 10 ocak   :nazar:    erkek 
zeynep-sena..............................12 Ocak  :nazar: kız 
kardelen06........................................?    :nazar:   erkek
xxcansuxx................................. 15 0cak  :nazar:    kız
sellini ...................................21 ocak    :nazar:      kız ve erkek
ecrin.su79......................  .....21 Ocak      :nazar:  erkek   
❝❝  Ꮆ ΰᎲ  ❞❞ ...............................?   :nazar:         
   s.y_58........................................OCAK ?  :nazar:         
laracroftt...................................25 Ocak  :nazar:     kız             
aygulse............................. 1 Şubat     :nazar:         kız
  baby......................................................5 şubat  :nazar:       
cano_m..................................6  şubat  :nazar:   kız     
seda87...................................1 şubat      :nazar:   erkek
cemmmm.....................................?    :nazar:
   -Joکєpнiиє-........................................ :nazar:    kız

[/font]

xxcansuxx

:nazar: :nazar: olvido 9 gün önce kavuşmuş meleğine darısı başımıza  :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

KasrıCinan

<<<betty>>>

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 28 Aralık , 2011, 10:27:52
günaydııın :opucuk: :opucuk:

günaydın canım, anlat bakalım gittin mi bebişi görmeye? nasıl kuzucuk, tuğba nasıl  :love9: :love9: :love9:

KasrıCinan

kızlar demet sennide böylemi olmustu sancın
dün gece çok bel ağrısı arada kasıklarla birlikte 3 saat süren sancım vardı.hatta annem belli süre yanımda durdu gitmedi.karnım serslesti.ama birden kuvvetlenip birden yavasladı.normalde yatınca dinlenince böyle ağrılarım geçerdi ama geçmedi.derken bi ağırlık çöktü üstüme.uyumus kalmısım.ama hala belim afedersiniz dötüm çıkacak gibi.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 28 Aralık , 2011, 10:29:46
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 28 Aralık , 2011, 10:27:52
günaydııın :opucuk: :opucuk:

günaydın canım, anlat bakalım gittin mi bebişi görmeye? nasıl kuzucuk, tuğba nasıl  :love9: :love9: :love9:
evet gittim tatlım.ikiside çok iyiler.masallah melek giib bi kızı var.çok benziyor annesine.öyle güzel masum kii :love9: :love9: zor bi süreçte olsa almıs kızını kucağına.tuğba ablam halyile oturup kalkma doğrulmada zorlanıyordu.bebeği o halde emzirmek zor biraz tabi.oturamıyor çünki.ama değer ya.bana bakıyor yaa ben geri göbeğimim istiyorum diyor :ehi: :ehi: meme almamıs ilk gün çok üzülmüs.dünde verdi ay öyle bi ittirlorki almıyor memeyi.güldürdü sıpa beni.sonradan bi aldı vermek bilmedi bu sefer uyuyakaldı kuzum benim.
ALLAHIM bizlerede tattırsın bu duyguyu. :nazar: :amin: