2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 22 Aralık , 2011, 19:38:14
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 22 Aralık , 2011, 19:34:11
kızlar ben de çıkayım yavaş yavaş,
çok yorgunum, sırtım batıyor resmen...
gece doğurcak olursam şimdiden biraz dinleneyim  :ehi:

öpüyorum sizleri meleklerinizle  :opucuk:
Allaha emanet olun, yarın görüşürüz inşallah  :wave: :wave:

canan gelir gelmez haber ver tamam mı yarın? merak ederim ben  :opucuk:
sen de yarın giremezsin sümeyram, c.tesi sen de dr.dan gelir gelmez haber ver  :opucuk:
tamam canım benim.güle güle.ALLAH şifa versin.doğurursun insallah.
bende çok öptüm tatlım.
allaha emanet ol.
tamam canım yarın girerim.haber veririm.
arkadasım kargo yollamıs yaaa çok duygulandım :crybaby2: :crybaby2:

ay dur çıkmadan öğrenmezsem çatlarım  :ehi: :ehi:
ne göndermiş arkadaşın   :toothy10:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 22 Aralık , 2011, 19:41:31

sen de yarın giremezsin sümeyram, c.tesi sen de dr.dan gelir gelmez haber ver  :opucuk:
bende çok öptüm tatlım.
allaha emanet ol.

1 tane yelek
1 tane süveter
1 tane hırka
alt üst kot pantalon gömlek ayakkabı takım yollamıs.uzun kollu 2 adek küçük sonra boy boy 4 tane çıtçıtlıbadi yollamıs. :love9: :love9: :love9: te samsunda arkadasım bide

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

varya akrabam bile bu kadar yapmaz koyar 5 milyonluk bi hediye getirir.ama çok masraf etmis.markalı hep bide.canım arkadasım ya,o kadar güzel söz yazmıski içim gitti.ağladım yani :love9: :love9:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 22 Aralık , 2011, 19:46:45
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 22 Aralık , 2011, 19:41:31

bende çok öptüm tatlım.
allaha emanet ol.

1 tane yelek
1 tane süveter
1 tane hırka
alt üst kot pantalon gömlek ayakkabı takım yollamıs.uzun kollu 2 adek küçük sonra boy boy 4 tane çıtçıtlıbadi yollamıs. :love9: :love9: :love9: te samsunda arkadasım bide

baya da şey yollamış maşallah, ne güzel  :love9:
güle güle kullansın paşamız tatlım  :love9:

öpüyorum seni, görüşürüz tatlım  :wave:

KasrıCinan

evet canım.çok güzeller çeker gösteririm.
iyi dinlenmeler.yarın doğurmazsan öğlen gir tamam
çok öptüm :opucuk: :opucuk: :opucuk:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 22 Aralık , 2011, 19:50:33
varya akrabam bile bu kadar yapmaz koyar 5 milyonluk bi hediye getirir.ama çok masraf etmis.markalı hep bide.canım arkadasım ya,o kadar güzel söz yazmıski içim gitti.ağladım yani :love9: :love9:

aynen kuşum, benim de bi arkadaşım var izmirde gecelik-sabahlık takımımı bile düşünmüş göndermiş  :love9:
istanbuldan da bir arkadaşım kızımın kapı süsünü falan yaptırdı saolsun...
ama kaynanam bir iğne almadı daha neyse iyiki böyle dostlarımız var hayatta  :love9: :love9:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 22 Aralık , 2011, 19:53:39

hehehe  :ehi:
doğurursam senin haberin olur tatlım, sancı çekmeye başlar başlamaz sana mesaj atarım  :ehi: :ehi:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :wave: :wave: :wave:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 22 Aralık , 2011, 19:55:59

aynen kuşum, benim de bi arkadaşım var izmirde gecelik-sabahlık takımımı bile düşünmüş göndermiş  :love9:
ama kaynanam bir iğne almadı daha neyse iyiki böyle dostlarımız var hayatta  :love9: :love9:
öyle canım.dost gibisi yok.düğünüme bile geldi samsundan bide onca yol masrafına rağmen altın taktı.
ŞUAN BENİ ÇOK SEVİNDİRDİ.ALLAH DA ONU SEVİNDİRSİN.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 22 Aralık , 2011, 19:57:51
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 22 Aralık , 2011, 19:53:39

hehehe  :ehi:
doğurursam senin haberin olur tatlım, sancı çekmeye başlar başlamaz sana mesaj atarım  :ehi: :ehi:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :wave: :wave: :wave:
TAMAM BALIM AY İNSALLAH YARIN O GÜZEL MESAJI ATARSIN :opucuk: :opucuk: :opucuk: :wave: :wave:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 22 Aralık , 2011, 19:58:23
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 22 Aralık , 2011, 19:55:59

öyle canım.dost gibisi yok.düğünüme bile geldi samsundan bide onca yol masrafına rağmen altın taktı.
ŞUAN BENİ ÇOK SEVİNDİRDİ.ALLAH DA ONU SEVİNDİRSİN.

amin canım amin  :amin: :amin: :amin:

MEVABERRA

slm arkadaşlar sizi bilmem ama beni ikide bir arayıp soruyorlar bebek daha doğmadı mı diye.eşeme bu kız galiba gelmeye istekli değil yeri rahat bulmuş galiba diyorlarmış komik bu millet ya. :ehi:.ben geldim ama herkes gitmiş yarın doktor muayenem var bakalım nolacak sanırım listede ikinci sıradaki kişiyim doğum yapacak sıra bana hiç gelmezmiş gibi geliyordu şimdi geldi çattı sanırım hayırlısı inşallah..

hasyet

slm herkeseeee bende geldimmmmmm  :flowers: mevaberra seninle aynı zamanda doğum tarihlerrimiz sanırımm hadi hayırlısıyla inş.  :nazar:
DaraLdığın ZamanLar oLacaktıR Hayat Denen Nefes aRaLarında.Taşıdığın Beden AğıR BiLe GeLecektiR ZamanLa RuhuNa.KaranLıktan Ve YaLnızLıktan Ne Kork NeDE Gözyaşı oLup Aksın HüzünLer O gözLerinden..Unutmaki Her Gece iki Gündüz Arasındadır..

xxcansuxx

Alıntı yapılan: MEVABERRA - 22 Aralık , 2011, 21:20:12
slm arkadaşlar sizi bilmem ama beni ikide bir arayıp soruyorlar bebek daha doğmadı mı diye.eşeme bu kız galiba gelmeye istekli değil yeri rahat bulmuş galiba diyorlarmış komik bu millet ya. :ehi:.ben geldim ama herkes gitmiş yarın doktor muayenem var bakalım nolacak sanırım listede ikinci sıradaki kişiyim doğum yapacak sıra bana hiç gelmezmiş gibi geliyordu şimdi geldi çattı sanırım hayırlısı inşallah..
meva mrh canım sende mi yarın dr a gideceksin... oooo yarın kızları görme günümüz anlaşılan  :k06: :k06:
olvido,sen ve ben gidelim bakalım cadılar ne alemde  :love9: :love9: güzel haberlerle dön canım haber ver olur mu yarın drdan gelince...
yok canım bize kimse sormuyor çok göz önünde olmayınca akrabaların falan  :ehi: :ehi: arkadaşlarımda ocak 15 diye bilince zamanı var gibi geliyor... sanada çok az kaldı canım ya haydi bakalım kolaylıkla dünyaya getirin bakalım sıra bize gelsin  :amin: :love9: :love9:

xxcansuxx

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

DUYGU KARTAL.............................22 aralık    :nazar:
MEVABERRA..................................30 aralık  :nazar:kız
hasyet........................................30 aralık   :nazar:  kız
galani.........................................1 ocak :nazar:     erkek               
BETTY..........................................1 ocak   :nazar:    kız
olvido..........................................5 ocak  :nazar:      kız
KasrıCinan  sümeyra.................. 10 ocak   :nazar:    erkek   
kardelen06........................................?    :nazar:   erkek
xxcansuxx................................. 15 0cak  :nazar:    kız
zeynep-sena..............................16 Ocak  :nazar: kız           
sellini ...................................21 ocak    :nazar:      kız ve erkek
ecrin.su79......................  .....21 Ocak      :nazar:  erkek   
❝❝  Ꮆ ΰᎲ  ❞❞ ...............................?   :nazar:         
   s.y_58........................................OCAK ?  :nazar:         
laracroftt...................................25 Ocak  :nazar:     kız             
aygulse............................. 1 Şubat     :nazar:         kız
  baby......................................................5 şubat  :nazar:       
cano_m..................................6  şubat  :nazar:   kız     
seda87...................................1 şubat      :nazar:   erkek
cemmmm.....................................?    :nazar:
   -Joکєpнiиє-........................................ :nazar:    kız

[/font]

hasyet

güzell kızımmm biliyorumm çok sıkıldın içerde amaa artık biraz sakin ol yaaa   :binkybaby:  :binkybaby: eşimin dediğimi olacak ne arkadaşlarrr 23 aralık doğum günü eşim 2-3 gündür bizim kız kasıklarıma ağrı yapıyooo babasının sözünümü dinleyecek nee  :love9:  :love9: yaa ben bu ağrılarla doğum ağrısını karıştırırım  gibime geliyorr ya hayırlısı  :honk:  :honk:
DaraLdığın ZamanLar oLacaktıR Hayat Denen Nefes aRaLarında.Taşıdığın Beden AğıR BiLe GeLecektiR ZamanLa RuhuNa.KaranLıktan Ve YaLnızLıktan Ne Kork NeDE Gözyaşı oLup Aksın HüzünLer O gözLerinden..Unutmaki Her Gece iki Gündüz Arasındadır..