2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 22 Aralık , 2011, 18:35:28
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 22 Aralık , 2011, 18:29:39
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 22 Aralık , 2011, 18:22:49
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 22 Aralık , 2011, 18:20:02
s.a. kızlar, ben geldimmmm , kimler var bakiim  :occasion5:
2 günrü kimse uğramamış  :icon_scratch: :icon_scratch:
as canım ben varımda birazdan çıkarım iş yaptık eşimle yine yoruldum biraz uzanacağım...
sen nasılsın bende dedim kimsecikler yok  :dontknow: :dontknow:
yarın kızımı görmeye gideceğiz teyzesi inş kızım iyidir kaç gündür su içemiyorum  :igrenc: drda aksi gibi 3 lt sıvı tüketmelisin demişti... eşime diyorum yarın sezeryan günü falan verirse diye  :-ooo :-ooo :dontknow:

canım ben de çok yorgunum, bizde temizlik yaptık bugün, bütün evi temizledik çok fenayımm... dünde temizlik vardı biliyosun  :suclu:
ayyy kontrol günü geldi mi buğlemimin  :love9: iyidir canım meleğin Allah'ın izniyle,için rahat olsun  :opucuk:
yok canım ya, kış günü kim içer 3 lt suyu canım benim... ben de içemiyorum çok fazla, belki çayla falan artıyordur biraz ama o kadar çok olmuyordur...
canım benim hakkında hayırlısı ama sen durduk yere niye düşündün şimdi böyle bişeyi,
neler kuruyon kafanda bakiim  :caca:
:k06: :k06: :k06: amannn ne bileyim dr a gitmeme yakın böyle oluyor   :honk: :tongue3: :tongue3:
sabah uyandım ilk aklıma bu geldi  :dontknow:
canım ya doğru sende temizlik yaptın dimi yat dinlen... benim daha bitmedi kısım kısım yapınca salon mutfak bitti mi biter diyorum  :suclu: :suclu: eee sen yarın hamam keyfi yapacaksın demek  :occasion5: :occasion5:

hmm canım baya yorulduk ama içime sindi, kızım gelirse tertemiz eve gelicek kısmetse  :amin: :amin: :love9:
yok canım çok yağmurlu hava, gidemem üşütürüm, hamamdan çıkınca kendini baya iyi korumak lazım,
yağmur haftasonuna geçerse giderim belki ama yarında çok yağmur varmış, belediye anans yaptı lodosla beraber şiddetli yağmur bekleniyormuş...
ayy canım sen de benim gibisin, dr.a gitmeden önce bende kuruyorum habire kafamda,
ama sen düşünme şimdiden böyle şeyler ki sezeryan olsa da vardır bir hayır dersin kuzum...
yeterki kızın iyi olsun  :love9: sen iyi ol  :love9:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 22 Aralık , 2011, 18:41:25
as canım ben varımda birazdan çıkarım iş yaptık eşimle yine yoruldum biraz uzanacağım...
yarın kızımı görmeye gideceğiz teyzesi inş kızım iyidir kaç gündür su içemiyorum  :igrenc: drda aksi gibi 3 lt sıvı tüketmelisin demişti... eşime diyorum yarın sezeryan günü falan verirse diye  :-ooo :-ooo :dontknow:

canım ben de çok yorgunum, bizde temizlik yaptık bugün, bütün evi temizledik çok fenayımm... dünde temizlik vardı biliyosun  :suclu:
ayyy kontrol günü geldi mi buğlemimin  :love9: iyidir canım meleğin Allah'ın izniyle,için rahat olsun  :opucuk:
yok canım ya, kış günü kim içer 3 lt suyu canım benim... ben de içemiyorum çok fazla, belki çayla falan artıyordur biraz ama o kadar çok olmuyordur...
canım benim hakkında hayırlısı ama sen durduk yere niye düşündün şimdi böyle bişeyi,
:k06: :k06: :k06: amannn ne bileyim dr a gitmeme yakın böyle oluyor   :honk: :tongue3: :tongue3:
canım ya doğru sende temizlik yaptın dimi yat dinlen... benim daha bitmedi kısım kısım yapınca salon mutfak bitti mi biter diyorum  :suclu: :suclu: eee sen yarın hamam keyfi yapacaksın demek  :occasion5: :occasion5:

hmm canım baya yorulduk ama içime sindi, kızım gelirse tertemiz eve gelicek kısmetse  :amin: :amin: :love9:
yok canım çok yağmurlu hava, gidemem üşütürüm, hamamdan çıkınca kendini baya iyi korumak lazım,
yağmur haftasonuna geçerse giderim belki ama yarında çok yağmur varmış, belediye anans yaptı lodosla beraber şiddetli yağmur bekleniyormuş...
ayy canım sen de benim gibisin, dr.a gitmeden önce bende kuruyorum habire kafamda,
ama sen düşünme şimdiden böyle şeyler ki sezeryan olsa da vardır bir hayır dersin kuzum...
hımmm demek yağmur şiddetle gelecek anons bile yapılmış  :dontknow: iyi o zamn gitme birde üşütürsün Allah korusun...
ohhh tertemiz olmuştur ya ben ne zamndır köklü temizlik yapmıyordum hamile  kaldığımdan beri..
fayans aralarım bile simsiyah oturmuştu içime sinmiyordu biraz daha biraz daha derken bu vakte zor geldim  :k06: :k06: şimdi tek tek onlarıda yapıncada zor oldu eşim olmasa hayatta baş edemem bu halimle sağolsun... kızımın gelmesine yakın günlük temizlik bile yeter...
bakalım dr ne diyecek gelişiminin önde çıkması beni düşündürüyor böyle yoksa normal doğuma müsaitim  :dontknow:

KasrıCinan

ben geldiiim çok sevindim herkez burda :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 22 Aralık , 2011, 18:48:26
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 22 Aralık , 2011, 18:41:25

hımmm demek yağmur şiddetle gelecek anons bile yapılmış  :dontknow: iyi o zamn gitme birde üşütürsün Allah korusun...
ohhh tertemiz olmuştur ya ben ne zamndır köklü temizlik yapmıyordum hamile  kaldığımdan beri..
fayans aralarım bile simsiyah oturmuştu içime sinmiyordu biraz daha biraz daha derken bu vakte zor geldim  :k06: :k06: şimdi tek tek onlarıda yapıncada zor oldu eşim olmasa hayatta baş edemem bu halimle sağolsun... kızımın gelmesine yakın günlük temizlik bile yeter...
bakalım dr ne diyecek gelişiminin önde çıkması beni düşündürüyor böyle yoksa normal doğuma müsaitim  :dontknow:

evet canım ben de geçen ay perde halı koltuk ne varsa halletmiştik, bu sefer dediğin gibi fayanslara kadar hallettik...
senin eşin, benim annem  :love9:  Allah razı olsun onlardan, yoksa bu halde çok zor oluyor eğilip kalkmak  :sad1:
ben de diyorum acaba günlük temizliğe gerek kalırmı ki? yoksa gelir mi kızım acaba bu bikaç güne dr. amcasını dinleyip  :k06:
canım ama bu sefer şu kilo olayını iyice sor bakalım, birden çok irileşmişti prensesin dr.un ölçümüne göre,
bence önemli olan o, bakalım bu sefer ne kadar çıkıcak kilosu...

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 22 Aralık , 2011, 18:53:24

canım hoşgeldin  :opucuk:
bakıyorum uyku tutmamış gece  :k06: :k06:
nasılsın? daha iyimisin tatlım?

xxcansuxx

bakalım demet etrafımda herkes bunun norml olduğunu son ay bebeğin birden kilo aldığını söylüyor bir drda danışdım oda normal dedi birde 300-500 arası oynama olabiliyormuş... şekerimide sürekli kontrol ediyorum düşük bile çıkıyor ondan yana rahatım yani... bakalım bu hafta kaç gr almış ben 300 gr  almıştır diyorum tartıda 300 gr fazla çıkıyorum çünkü  :ehi: :ehi:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 22 Aralık , 2011, 18:55:24

hoşbulduk tatlım :opucuk:
valla insananı canı acıyınca uyku filan tutmuyor.dönerken çok canım acıyor.
iyiyim bende temizlik yaptım sayılır.3 bavul esyam oldu ya :ehi: :ehi: yarın gideceğim ya annemlere.eşim görünce korktu buneeee  3 tane diyor.biri oğlumun küçük.ikiside bana ait.banyo havlusu vs.seyler zaten bi bavul tuttu.kendi kıyafetlerimde bi bavul gören tasınıyorum sanacak.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

h.geldin sümeyra nasılsın kızzz sana noluyor demet var sırada  :ehi: :ehi: sen uyu daha var sana  :k06: :k06:

demet belki seninki birden gelir evin toz almadan  :love9: :love9:
gelsinde artık ya hani kızlar önce gelirdi 10 günün kaldı  :tongue3:

KasrıCinan

kızlar bence çatı muyanesi rahim yumusadıysa acıyor olmalı.çünki dokununca çıkacakmıs gibi olmustu.ittirdi sanırım yumusak olunca.ilkinde öyle olmamıstı anlamamıstım hem.benimde cumartesi yine yapılacak.benim doktor her seferinde bakar oldu artık.tırsıyor kadın benden.benimde normal mi sezaryan mı cumartesi karar verilecek

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 22 Aralık , 2011, 19:01:28
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 22 Aralık , 2011, 18:55:24

hoşbulduk tatlım :opucuk:
valla insananı canı acıyınca uyku filan tutmuyor.dönerken çok canım acıyor.
iyiyim bende temizlik yaptım sayılır.3 bavul esyam oldu ya :ehi: :ehi: yarın gideceğim ya annemlere.eşim görünce korktu buneeee  3 tane diyor.biri oğlumun küçük.ikiside bana ait.banyo havlusu vs.seyler zaten bi bavul tuttu.kendi kıyafetlerimde bi bavul gören tasınıyorum sanacak.
aaa sen gidiyorsun artık dimi bizi habersiz bırakma anneni görüp unutma bizleri  :aferin: :aferin:
senin kontrolün ne zamn kasri  :icon_scratch:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 22 Aralık , 2011, 19:02:59
h.geldin sümeyra nasılsın kızzz sana noluyor demet var sırada  :ehi: :ehi: sen uyu daha var sana  :k06: :k06:

demet belki seninki birden gelir evin toz almadan  :love9: :love9:
gelsinde artık ya hani kızlar önce gelirdi 10 günün kaldı  :tongue3:
hoşbulduk tatlım.valla bu isler belli olmaz.ilkay bile bak hepimizden çok önce doğurdu kızı büyüttü bile. :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
evet canım benim kuzum 10 gün daha dursun öyle gelsin.sıra demetimde.tamamladı günleri artık.gelsede anneside artık rahatlasa her yönden :love9: :amin: :amin:

KasrıCinan

kuşum unuturmuyum.ALLAHtan annemlerdede net var. :k06: ama babam varken giremiyorum oda hep evde  :y25: .kızıyorlar oturmama bilgisayar basına.netçi diyor bana babam :ehi: :ehi: :ehi: facede filan paylastıklarım oluyor ona bile karısıyor tabi annem diyor bana böyle böyle diye,,,,giririm muhakkak.son zamanlar bence birbirimize ihtiyacımız var.ne nasıl öyle mi böylemiii :icon_pale: :ehi: :ehi: :ehi:
canım benimde cumartesi saat 12de

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 22 Aralık , 2011, 19:00:55
bakalım demet etrafımda herkes bunun norml olduğunu son ay bebeğin birden kilo aldığını söylüyor bir drda danışdım oda normal dedi birde 300-500 arası oynama olabiliyormuş... şekerimide sürekli kontrol ediyorum düşük bile çıkıyor ondan yana rahatım yani... bakalım bu hafta kaç gr almış ben 300 gr  almıştır diyorum tartıda 300 gr fazla çıkıyorum çünkü  :ehi: :ehi:

inşallah normaldir tatlım, başka bir dr.da normal demiş, ohhh iyi bari, ben de rahatladım biraz  :k06:
ben kilo vermişim 500 gr. buhafta, ama bebiş 200 gr. almış yine,
bakalım bence sen yine kendine almamışsındır, kuzucuğundadır kilocuklar  :love9: :love9:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 22 Aralık , 2011, 19:03:54
kızlar bence çatı muyanesi rahim yumusadıysa acıyor olmalı.çünki dokununca çıkacakmıs gibi olmustu.ittirdi sanırım yumusak olunca.ilkinde öyle olmamıstı anlamamıstım hem.benimde cumartesi yine yapılacak.benim doktor her seferinde bakar oldu artık.tırsıyor kadın benden.benimde normal mi sezaryan mı cumartesi karar verilecek
ooo senin dr alışmış bakmaya  :k06: :k06: benimkisi artık yapmaz sanırım sancılar gelince yeterince ebeler bakacak nasılsa  :icon_pale: :icon_pale: benim normal müsaitsin dedi notunuda aldı dosyama... benim kızım dahada kilo alırsa geliş şekli değişir sanırım bilmiyorum ki zamanını beklese bu bebe 3 haftada kaç gr alır  :dontknow: :dontknow: belkide gelişimini tamamlayıp 3 haftayı beklemeden kilo almadan kendiliğinden gelecek normal yolla inş.  :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 22 Aralık , 2011, 19:09:41
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 22 Aralık , 2011, 19:03:54
ooo senin dr alışmış bakmaya  :k06: :k06: benimkisi artık yapmaz sanırım sancılar gelince yeterince ebeler bakacak nasılsa  :icon_pale: :icon_pale: benim normal müsaitsin dedi notunuda aldı dosyama... benim kızım dahada kilo alırsa geliş şekli değişir sanırım bilmiyorum ki zamanını beklese bu bebe 3 haftada kaç gr alır  :dontknow: :dontknow: belkide gelişimini tamamlayıp 3 haftayı beklemeden kilo almadan kendiliğinden gelecek normal yolla inş.  :amin:
3 haftada senin kız 750 800 gram almıstır kesin.benim 3 haftada en son gittiğimde 700 gram almıstı