2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 19 Aralık , 2011, 20:10:12
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 19 Aralık , 2011, 20:09:17
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 19 Aralık , 2011, 20:07:58
kizlar cok guzel cikmissiniz peki sagdaki kim soldaki kim  :k06: :nazar:
:k06: :k06: :k06: eda ya bir geliyorsun tam geliyorsun komiksin sen yaw  :k06: :k06:
etiketleyin fotoları olmuyor böyle  :ehi: :ehi:
hahah ya napim anca okuyorum pc'de bisiler yapiyorum  :ehi: :ehi:
dur selam vereyim.. selaminaleykum  :muzz:

HOSGELDİN BACIM :toothy10: :toothy10: KAPALI OLAN BENİM :toothy10: :toothy10: ARAMIZ 5 GÜN :ehi: :ehi:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Balböceği

harika anlattin  :opucuk: bende oyle tahmin etmistim  :k06:
ikiside bir birinden seker masallah  :love9: :love9: :nazar: :nazar:

<<<betty>>>

maşallah tuğbacım hakikaten senin göbiş sümeyranınkini döver  :k06: :k06: :k06:
ama çok tatlısınız çokkkk  :love9:
tam hamişsiniz işte ne güzel maşallahınız var ikinizinde  :nazar: :nazar:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 19 Aralık , 2011, 20:13:53
kızlar şimdi nette şöyle dolanırken doğum belirtileri neler diye,
son haftada anne adyında kilo kaybı yaşanabilir diyor bir sitede  :icon_pale:
ben de kilo vermişim ya, dr. oyüzden mi dedi acaba bu hafta gelsin bu bebek diye  :dontknow: :dontknow:
evet son hafta iştah kapanıyormuş  :tongue3: :tongue3: sen iyi tırsmışsın  :icon_pale: :icon_pale: geçen hafta dr bana öne dayanmış vs deyince birde çatı muay.erken yapınca bende ondan stres oldum işte saf salak gibiydim tırsıyor insan nede olsa sancı yok ya hiç çıkmayacak zannediyoruz  :k06: :k06:

KasrıCinan

ben de kilo vermişim ya, dr. oyüzden mi dedi acaba bu hafta gelsin bu bebek diye  :dontknow: :dontknow:
OYY GÜLÜM BENİM SEN ARASTIRMA YAAAAA.
BAK KIZACAĞIM SİMDİ.ARASTIRIP NAPACAN :caca: .BİRAZ KABACA OLACAK AMA DİREK KASIKLARINDAN DÖTÜNDEN AĞRI GİRER OTUTTURURSA SENİ O ZAMAN KORK SEN...SİMDİ KORKMA TAMAM MI?

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

:k06: :k06: :k06: eda ya bir geliyorsun tam geliyorsun komiksin sen yaw  :k06: :k06:

aleyküm selam canım hoşgeldin  :flowers: :flowers: :flowers:

Balböceği

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Aralık , 2011, 20:16:09

HOSGELDİN BACIM :toothy10: :toothy10: KAPALI OLAN BENİM :toothy10: :toothy10: ARAMIZ 5 GÜN :ehi: :ehi:
ay ne guzel  ya :muzz:  :nazar: :nazar: patiklerinize bittim   :k06:

xxcansuxx

sümeyra senin yüzün değişmiş  :suclu: :suclu: yanakların şişmiş elmecık kemiklerin löp löp et olmuş  :k06: :k06:
maşaallah tuğba gerçekten göbiş harika  :nazar: :nazar: sümeyra sende 9 aylık gibi durmuyor tabi tuğbanın yanında öyle  :k06: :k06:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 19 Aralık , 2011, 20:17:47
evet son hafta iştah kapanıyormuş  :tongue3: :tongue3: sen iyi tırsmışsın  :icon_pale: :icon_pale: geçen hafta dr bana öne dayanmış vs deyince birde çatı muay.erken yapınca bende ondan stres oldum işte saf salak gibiydim tırsıyor insan nede olsa sancı yok ya hiç çıkmayacak zannediyoruz  :k06: :k06:
BENİM DOKTORUMDA BEBEĞİN SANA İYİCE YAPIŞMIŞ DURUMDA DEDİ NE DEMEK İSTEDİ ANLAMADIM.ZATEN BANA YAPISIK DEĞİLMİ.SONRA EŞİM BEN ONU GÖTÜRMESEM ESK.DE KALSINMI DEDİ.DOKTORDA İYİ OLUR GÖTÜRMESEN DEMİSTİ :icon_scratch:

Balböceği

<<<betty>>>

tamam kızlar tamam korkmuyorum, zaten korksam da faydası yok, nasılsa gelecek bu kız...
araştırmıyacam da daha fazla, bakalım nezaman isterse o zaman gelsin ipek hatun  :love9: :love9: :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

selamun aleykum  arkadaslar  :opucuk: :flowers:
bugun doktorda bayag ıişlerımız oldu  :k06:  onun için gec geldık sonrada alışverıs yaptık  ancak gelebıldım canlarım arkadaslar doktorum bebegımın hala dogum yoluna gırmedıgını soyledı :'(  bu saatten sonrada gırmez dedı  :'( bırde bebegın suyunda cok hafıf azalma gordu çarsamba kadar zaman verdı  sonra epıdural sezeryan olacam buyuk ıhtımal  :-\ normal dogum ılk tercıhımdı kısmet olmayınca olmuyor artık emır ıyı olsunda gerısı hıc onemlı degıl  :amin: :love9: kılosu 3.200 gr boyu 50 cm olmuş balımın  :nazar: :nazar:
kızlar sona yaklaşıyorum çok karışık bır duygu içindeyım adını koyamadıgım  :y25: :y25: :y25:
sızler nasılsınız ınsallah herkesın keyfı yerındedır  :amin: :amin:
demet gıttın mı doktora 

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 19 Aralık , 2011, 20:20:32
sümeyra senin yüzün değişmiş  :suclu: :suclu: yanakların şişmiş elmecık kemiklerin löp löp et olmuş  :k06: :k06:
maşaallah tuğba gerçekten göbiş harika  :nazar: :nazar: sümeyra sende 9 aylık gibi durmuyor tabi tuğbanın yanında öyle  :k06: :k06:
EVET BENİM YÜZÜM ŞİŞTİ.AYNI ANLATTIĞIN GİBİ LÖP LÖP ET OLDU VALLA. :toothy10: :toothy10: YOK YA ONUNLA BENİMKİ ÇOK FARKLI DURUYOR.HERKEZİN BASKA İSTE.ASLINDA HEPİMİZN BİR FOTOSU OLACAK BAKIP BAKIP GÜLECEĞİZ :toothy10:

olvido

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 19 Aralık , 2011, 20:16:29

ALEYKÜMSELAM CANIM AYNEN CANANIN DEDİĞİ GİBİ KOCA GÖBÜŞLÜ BENİM :) SENİN ŞAFAK 3 NORMAL SEZERYAN

Balböceği

Alıntı yapılan: olvido - 19 Aralık , 2011, 20:23:44
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 19 Aralık , 2011, 20:16:29

ALEYKÜMSELAM CANIM AYNEN CANANIN DEDİĞİ GİBİ KOCA GÖBÜŞLÜ BENİM :) SENİN ŞAFAK 3 NORMAL SEZERYAN
benim normal  :ehi: kucAGIMDA kiz  :ehi: