2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: olvido - 19 Aralık , 2011, 13:03:29
ÜFFF ZATEN DOKTOR OLAYI CANIMI SIKTI ŞİMDİDE İNTERNETE NOTLARI GİRİYORUM KOCA SINIFIN NOTUNU TEK TEK GİRİYORUM ENTER A BASIYORUM SAYFA KAPANIYORRRRRRRRRR  :BangHead: SİNİRDEN DOĞURCAM 3 KEREDİR BÖYLE OLUYOR
     :ehi: SÜMEYRA DÜN SENDEN ETKİLENMİŞİM GALİBA BUGÜN RÜYAMDA BENDE SÜTLENMİŞİM  :ehi: BU GECE 2,5 LİTRE SU İÇTİM 10 KEZ  KALKTIM  EN AZ  :crybaby2: UYUMAK İSTİYORUUUM ALLAHTAN BUGÜN İZNİMİN İLK GÜNÜ DE ÖĞLEYE KADAR UYUKLADIM
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
ayy bende sabaha kadar doğurdum.anem doğum yaptım böyle pek güzel oğlum oldu.
tam 4kilo 100 gram ve normal yapmısım.emzirip duruyordum :ehi: :ehi: :ehi: :love9: :love9: :love9:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Aralık , 2011, 13:01:26
tuğba abla dünki fotoları bana atarmısın msn acayımda.yada faceye yolla.buraya da koy demetim görsün bi bizii.sonra sil hemen :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ayyy atın da bakayım hadi  :muzz: :muzz: :muzz:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 19 Aralık , 2011, 13:04:30
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Aralık , 2011, 12:58:04
demet balım benim göğsümden su yada süt birseyler gelmeye basladı.dün çok acıdı sızladı.zaten söyle dökülüyor uçları irin gibi.bi dokundum ucuna elim ıslak.hatta tuğba ablama gösterdim dün birlikteydik de.ana seninki gelmeye baslamıs dedi :honk: :honk: erken değil mi ya.bide karnımın gerçekten indiğini farkediyorum.bu sabah özellikle.ve ara ara adet sancısı kasıklara giriyor bacaklarım sızlıyor böyle.off doğum ne zaman bilmemek ne kötü

dün gece cananla da konuştuk tatlım, benden elmedi henüz ama canandan da gelmiş, sıkma sakın canım olurmu...
ben sana okadar yağ sür krem sür dedim, yapmadın di mi hiçbirini  :caca:
bak doğumdan sonra çok zorlanıcaksın böyle giderse, emzirirken acı çekicen allah korusun şimdiden sızlıyorsa...
eğer yara varsa aktardan kantaron yağı al sür, yara yoksa badem yağı da sür, orayaı kuru bırakma hiç...
evet senin son fotolarda da göbüş aşağıdaydı biraz, benimki hala yukarda, bi değişiklik yok henüz...
ben de sabah adet sancısı gibi bir ağrıyla uyandım, sonra geçti ama... sen keşke eşyalarını alıp dönseydin canım yaa, yalnız başına 1 hafta nasıl olucak bilmiyorum  :dontknow:
tatlım sürmem mi sırf sen dediğin için aldım sürdüm geri bıraktım.annem kızım o illa olacak sen sürsende sürmesende dedi.o acıyı yasayacaksın sızlayacak illa dedi :ehi: :ehi:kaçarı yokmus gibi.kaynım eczanede calısıyor ona lansinoh çatlak krem getir dedim.çok pahalıymıs bide ellirende yokmus getittirecek.59 mg dedi sanırım 39 küsürmüs.ama senmi biriniz yazdırmıssnız sanırım onu.sen ne kullanıyorsun kaça aldın

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Aralık , 2011, 13:09:06
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 19 Aralık , 2011, 13:04:30
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Aralık , 2011, 12:58:04
demet balım benim göğsümden su yada süt birseyler gelmeye basladı.dün çok acıdı sızladı.zaten söyle dökülüyor uçları irin gibi.bi dokundum ucuna elim ıslak.hatta tuğba ablama gösterdim dün birlikteydik de.ana seninki gelmeye baslamıs dedi :honk: :honk: erken değil mi ya.bide karnımın gerçekten indiğini farkediyorum.bu sabah özellikle.ve ara ara adet sancısı kasıklara giriyor bacaklarım sızlıyor böyle.off doğum ne zaman bilmemek ne kötü

dün gece cananla da konuştuk tatlım, benden elmedi henüz ama canandan da gelmiş, sıkma sakın canım olurmu...
ben sana okadar yağ sür krem sür dedim, yapmadın di mi hiçbirini  :caca:
bak doğumdan sonra çok zorlanıcaksın böyle giderse, emzirirken acı çekicen allah korusun şimdiden sızlıyorsa...
eğer yara varsa aktardan kantaron yağı al sür, yara yoksa badem yağı da sür, orayaı kuru bırakma hiç...
evet senin son fotolarda da göbüş aşağıdaydı biraz, benimki hala yukarda, bi değişiklik yok henüz...
ben de sabah adet sancısı gibi bir ağrıyla uyandım, sonra geçti ama... sen keşke eşyalarını alıp dönseydin canım yaa, yalnız başına 1 hafta nasıl olucak bilmiyorum  :dontknow:
tatlım sürmem mi sırf sen dediğin için aldım sürdüm geri bıraktım.annem kızım o illa olacak sen sürsende sürmesende dedi.o acıyı yasayacaksın sızlayacak illa dedi :ehi: :ehi:kaçarı yokmus gibi.kaynım eczanede calısıyor ona lansinoh çatlak krem getir dedim.çok pahalıymıs bide ellirende yokmus getittirecek.59 mg dedi sanırım 39 küsürmüs.ama senmi biriniz yazdırmıssnız sanırım onu.sen ne kullanıyorsun kaça aldın

evet canım ben de onu kullanıyom, dr dedi bana, evet biraz pahalıydı tam nekadar olduğunu hatırlamıyorum ama...
onu kullanana kadar hep yağladım ben, onu aldıktan sonra da onadan sürmeye başladım bende hiçbirşey olmadı çok şükür  :nazar: benim bukadar üstelememin sebebi benim cildim çok kuru ve hassas, kesin bişey olurdu o yüzden erkenden başladım kullanmaya...

KasrıCinan

ne güzel iyiki kullanmıssın tatlım.artık aldıracağım bende.faydası ne kadar olur bu saatten sonra bilmem.süt gelincede doğum yapıncada yani sürülüyormuki :icon_scratch:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Aralık , 2011, 13:15:47
ne güzel iyiki kullanmıssın tatlım.artık aldıracağım bende.faydası ne kadar olur bu saatten sonra bilmem.süt gelincede doğum yapıncada yani sürülüyormuki :icon_scratch:

evet canım doğumdan sonra da dr.lar muhakkak veriyorlarmış herhangi bir göğüs kremi...
emzirirken de kullanıyorsun...

<<<betty>>>

canım ben yavaştan çıkayım, namazımı kılayım sonra hazırlanıp dr.a gideyim bakalım...
bugün daha fazla heyecanlıyım  :love9: :love9: neden acaba  :suclu:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 19 Aralık , 2011, 13:19:54
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Aralık , 2011, 13:15:47

evet canım doğumdan sonra da dr.lar muhakkak veriyorlarmış herhangi bir göğüs kremi...
emzirirken de kullanıyorsun...
tamam canım sağol
tubuşum bulamadın mı gııııı. :director:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 19 Aralık , 2011, 13:21:27
canım ben yavaştan çıkayım, namazımı kılayım sonra hazırlanıp dr.a gideyim bakalım...
tamam tatlım güle güle.
güzel haberlerini bekliyoruz.e canım normal artık.belki açılma var diyecek. :love9: :love9:
hayırlı haberlerle gel insallah. :opucuk: :opucuk: :opucuk:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Aralık , 2011, 13:22:37
tamam tatlım güle güle.
güzel haberlerini bekliyoruz.e canım normal artık.belki açılma var diyecek. :love9: :love9:

inşallah canım gelir gelmez veririm haberleri  :opucuk:
tuğba koymayacak herhalde resimleri, akşama bakarız artık  :laughing7:
öpüyorum sizleri, A.e. olun  :opucuk: :wave: :wave: :wave:

KasrıCinan

tatlım ordamısın,.bulamadın mı.???
bende çıkacağım öyle yorgunluk varki üstümde.yatayım en iyisi.

olvido

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 19 Aralık , 2011, 13:25:00
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Aralık , 2011, 13:22:37
tamam tatlım güle güle.

inşallah canım gelir gelmez veririm haberleri  :opucuk:
BENİM İNT KAFAYI YEDİ ANCAK GELEBİLDİM SANA GÖNDEREYİM FOTOLARI CANIM NERDEN İSTERSİN ?
FACE MSN
tuğba koymayacak herhalde resimleri, akşama bakarız artık  :laughing7:
öpüyorum sizleri, A.e. olun  :opucuk: :wave: :wave: :wave:

KasrıCinan

olvido

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Aralık , 2011, 13:34:52
tatlım ordamısın,.bulamadın mı.???
bende çıkacağım öyle yorgunluk varki üstümde.yatayım en iyisi.
TAMAM CANIM GÖNDEREYİM

KasrıCinan