2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: olvido - 19 Aralık , 2011, 12:43:15
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Aralık , 2011, 12:37:26
tubuş hangi doktor ümitteki tansel bey mi.o isearkadasım yaptı onda doğum ?bi sorayım olmazsa ona.yada tevekkül edip bekleyeceğim.sansıma denk gelirse girer doğuma.
TANESL BEYİ SOR BAKALIM BANADA ZEYNEP-SENA VERDİ NOSUNU O ÇOK MEMNUNDU HATIRLARSAN AYNI PARAYI VERCEN BU HASTANEDE HEM KENDİŞ DOKTORUNUN GARANTİSİ VAR NE DİYE RABİA HANIMA GİDİP İŞİMİ SANSA BIRAKAYIM HAFTASONU 48 SAAT VAR HAFTA İÇİ HERGÜN 8 SAAT DIŞINDA 16 SAAT DOKTOR YOK ÇOK ZOR BİR İHTİMAL ONUN ORDA OLDUĞU SAATE GETİRMEK DOĞUMU  :violent1: İŞİMİ ŞANSA BIRAKMAM
aynımıymıs doğum tatlım.baska ne dedi.iyi ilgilenecekmi bakalım son dk hangi doktor iyi bakar acaba...

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Aralık , 2011, 12:34:18
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 19 Aralık , 2011, 12:26:55
nasıl yani sümeyram, dr.un doğumuna girmiyecekmiymiş?

tuğbacım, canancım merhaba buarada  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
canım doktorun kendisinden duymadım ama tuğba ablam benim doktoruma gelecekti eskisehire gelip burda kalıp doğumu burda yapacaktı.aramıs konusmuslar iste.mesai saati dısında olursa doğuma girmem.o gün ki nöbetçi doktor yaptırır doğumu demis.çok yakın arkadasım aradı iste düğünü olan bahsetmistim ya.onun ablasıda bi kaç ay oldu doğum yapalı.onda aynısını demis.doğuma girmiyormus yani.
esimde kızdı.bu zamana kadar geldik doktor girmeyecekse ne anlamı var dedi.öbür doktorlar hakkında pek bi bilgim yok.hem bayan daha rahat ederim diye kadın doktora gittim.doğuma da erkak denk gelirse ne olacak.tabi o zaman kutulayımda kadın erkek farketmez ama yinede istemem yani.sırf doktora çok övdükleri için ona gittim.özel hastaneye gittim.esimde o zaman haftaya develtten iyi doktor bulur özel muayenehanesi gider özel oda tutarız devllette yaparsın doğumu dedi.hem erken doğsa bi sorun olsa devlet hastanesinin şartları daha iyi eskisi gibi değil dedi.boşuna gidip niye verelim onca parayı dedi doktorun girmedikten sonra anlamı yokki dedi.anlayacağın öyle.haftaya tamamen eskisehire gideceğim.dün tuğba ablamlada konustuk oda evine gitti haftaya gelecek beraber doktor arayacağız

ayy aman yaa  :cildir: bu zamandan sonra olacak iş mi bu  :cildir: :cildir:
ya hani devlet hastanesi dr.u olur anlarım mesai saati dışında gelmemesini, yaw özel hastane bu, nasıl gelmezsin ki  :violent1:
eşin de haklı kuşum, nasılsa bilmediğin bir dr.da yapacaksan doğumunu git devlette yap, hem devletlerde bildiğim kadarıyla ebeler giriyor yani burda bizim böyle (benim ilkdr.um devlet dr.uydu ya, muayneyi kapatınca değiştirmiştim, o bana normal olursa ebeler girer doğuma demişti ) bilmediğin yabancı bir adamla yapmaktansa tecrübeli ebelerle yapmak daha mantıklı...
ama sen bi konuş önce, belki seninkine girer tatlım...

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 19 Aralık , 2011, 12:45:13

canım doktorun kendisinden duymadım ama tuğba ablam benim doktoruma gelecekti eskisehire gelip burda kalıp doğumu burda yapacaktı.aramıs konusmuslar iste.mesai saati dısında olursa doğuma girmem.o gün ki nöbetçi doktor yaptırır doğumu demis.çok yakın arkadasım aradı iste düğünü olan bahsetmistim ya.onun ablasıda bi kaç ay oldu doğum yapalı.onda aynısını demis.doğuma girmiyormus yani.
esimde kızdı.bu zamana kadar geldik doktor girmeyecekse ne anlamı var dedi.öbür doktorlar hakkında pek bi bilgim yok.hem bayan daha rahat ederim diye kadın doktora gittim.doğuma da erkak denk gelirse ne olacak.tabi o zaman kutulayımda kadın erkek farketmez ama yinede istemem yani.sırf doktora çok övdükleri için ona gittim.özel hastaneye gittim.esimde o zaman haftaya develtten iyi doktor bulur özel muayenehanesi gider özel oda tutarız devllette yaparsın doğumu dedi.hem erken doğsa bi sorun olsa devlet hastanesinin şartları daha iyi eskisi gibi değil dedi.boşuna gidip niye verelim onca parayı dedi doktorun girmedikten sonra anlamı yokki dedi.anlayacağın öyle.haftaya tamamen eskisehire gideceğim.dün tuğba ablamlada konustuk oda evine gitti haftaya gelecek beraber doktor arayacağız

ya hani devlet hastanesi dr.u olur anlarım mesai saati dışında gelmemesini, yaw özel hastane bu, nasıl gelmezsin ki  :violent1:
eşin de haklı kuşum, nasılsa bilmediğin bir dr.da yapacaksan doğumunu git devlette yap, hem devletlerde bildiğim kadarıyla ebeler giriyor yani burda bizim böyle (benim ilkdr.um devlet dr.uydu ya, muayneyi kapatınca değiştirmiştim, o bana normal olursa ebeler girer doğuma demişti ) bilmediğin yabancı bir adamla yapmaktansa tecrübeli ebelerle yapmak daha mantıklı...
herkeze aynıymış tatlım.ama bu cumartesi kontrolüm var yine soracağım.esimde eğer bakmam derse bende bundan sonra o zaman size gelmem derim diyor.gelme der doktorda ne diyecek.tamamne bu doktorun kapısını kapatmak da istemiyorum açıkcası.oldu gündüz oldu doğum girerse denk gelirse diyorum. :icon_scratch:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<<betty>>>

kızlar Allah yardımcınız olsun, inşallah gönlünüzdeki gibi olur  :amin: :amin:
gerçekten çok zor, nasıl biliceksin ki sancın nezaman gelicek de senin dr.una denk gelicek?
ne saçma şeymiş yaa, ben desinir oldummm  :cildir:

olvido

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 19 Aralık , 2011, 12:38:42
Alıntı yapılan: olvido - 19 Aralık , 2011, 12:32:03
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Aralık , 2011, 12:24:02
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 19 Aralık , 2011, 12:21:22
geldimmm geldimmmm  :muzz: :muzz: :muzz:
hosgeldin bidenem...iyiki bu telefonlar var hee :ehi: :ehi: :ehi: :opucuk: :opucuk:
nasılsın.bakalım sancın çıkacakmı.bol bol sekerli seyler ye sende olvido gibi.sancı çıkıyormus o zaman bak. :ehi: :ehi:
SEN BAKMA KASRI CİNAN A BETTY CİM :) SAKIN YEME 50 DAKİKA SÜRDÜ NERDEYSE BELİM ÇATLADI YATMAKTAN YOK DÜZ YAT YOK ŞÖYLE DÖN  :ehi: NAPTIN BU AFACANA DEDİLER ARTIKIN EHMŞİRELER ÇILDIRDI BENDE ARPASI FAZLA GELDİ DEDİM

:ehi: :ehi: :ehi:
canım bana demişlerdi 1 saat öncesinde ye diye, genelde ben pek tok gitmem dr.a heyecandan bişey yiyemem çünkü  :laughing7: benim kız da hareketli oluyor ama seninki kadar uzun sürmedi hiç,
ama bugün şekerli yiycem bakalım, nasıl bir fark var,  hatta şuan yiyorum  :ehi:

yaa kızlar 2 gündür benim kız çıldırdı, o nasıl tekmeler yumruklar, dün delirdi resmen...
bugün de başladı yumruklamaya yine soldan soldan  :ehi: artık can yakıyor sıpa yaa  :love9:
bi de o yumruk karnım da çıkıyor böyle ( gerdiriyor herhalde ) yumurta gibi, eşim korktu akşam,
noluyo bu çocuğa diye  :ehi: :ehi:
SON HAFTALAR YERİ DARALIYOR AZ KIPIRDAR DEMİŞLERDİ BANA AMA NERDEEE :nazar: BİZİM KUZULAR SABIRSIZ GALİBA SON BİKAÇ HAFTADIR KIPIRIK KIPIRIK BENİM TONTİŞİM DE  :nazar: YUMURTA GİBİ OLDUĞUNDA BEN İTTİRİYORUM ACIYOR BENİM GÖBÜŞÜM ÇOK ÇATLADI ETİMİN YARILDIĞINI HİSSEDİYORUM BABASIDA KIZIYOR KIZINA VURMUCAKMIŞIM  :love9: :love9: BEBEKLER KIPIRDADIKÇA BABALARDA DAHA Bİ DÜŞÜYOLAR KUZUCUKLARINA  :aferin:

olvido

CANIM ARKADAŞININ ABLASININ DOĞUMU SEZERYAN DEĞİLDİ Dİ Mİ NORMALDİ

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Aralık , 2011, 12:47:33

herkeze aynıymış tatlım.ama bu cumartesi kontrolüm var yine soracağım.esimde eğer bakmam derse bende bundan sonra o zaman size gelmem derim diyor.gelme der doktorda ne diyecek.tamamne bu doktorun kapısını kapatmak da istemiyorum açıkcası.oldu gündüz oldu doğum girerse denk gelirse diyorum. :icon_scratch:

evet doğru diyorsun, kadını terslersiniz bi bakmışın doğumda o ya da onun nöbetine denk gelir...
siz kapılarınızı tamamen kapatmayın da, başka alternatifler de düşünün...
hayırlısı olur inşallah, belki sana girerim der...
benim bu gittiğim özeldeki de öyle, her doğuma gelmiyormuş, ama ben konuştum sana gece gündüz gelicem dedi, bilmiyorum artık nasıl olur  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: olvido - 19 Aralık , 2011, 12:51:13
CANIM ARKADAŞININ ABLASININ DOĞUMU SEZERYAN DEĞİLDİ Dİ Mİ NORMALDİ
normal yaptı tatlım

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 19 Aralık , 2011, 12:52:48
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Aralık , 2011, 12:47:33

evet doğru diyorsun, kadını terslersiniz bi bakmışın doğumda o ya da onun nöbetine denk gelir...
siz kapılarınızı tamamen kapatmayın da, başka alternatifler de düşünün...
hayırlısı olur inşallah, belki sana girerim der...
benim bu gittiğim özeldeki de öyle, her doğuma gelmiyormuş, ama ben konuştum sana gece gündüz gelicem dedi, bilmiyorum artık nasıl olur  :dontknow: :dontknow: :dontknow:
öyle canım  tamamen kapatmamak lazım.bekleyip göreceğim bakalım.
ama bize de yazık yani.9 aydır gelip gidiyoruz güveniyoruz.madem en basından söyle.uyar

KasrıCinan

demet balım benim göğsümden su yada süt birseyler gelmeye basladı.dün çok acıdı sızladı.zaten söyle dökülüyor uçları irin gibi.bi dokundum ucuna elim ıslak.hatta tuğba ablama gösterdim dün birlikteydik de.ana seninki gelmeye baslamıs dedi :honk: :honk: erken değil mi ya.bide karnımın gerçekten indiğini farkediyorum.bu sabah özellikle.ve ara ara adet sancısı kasıklara giriyor bacaklarım sızlıyor böyle.off doğum ne zaman bilmemek ne kötü

<<<betty>>>

evet kızlar benim kız zaten kıpırdakdı ama son zamanlarda çok beter  :k06:
sümeyram evet insan şimdi daha iyi anlıyor içindeki o kocaman varlığı daha iyi hissediyor, heyecanlanıyor  :love9:

tuğbacım bende ittiriyorum elini ayağını, o da ittiriyor geriye sıpacık  :k06: inatlaşıyor benimle  :k06: :k06:
benim çatlamadı hiç bir yerim çok şükür, ama sen karnım çok büyük demiştin hep oyüzdendir, bende de tam tersi göbüşüm küçük benim...

KasrıCinan

tuğba abla dünki fotoları bana atarmısın msn acayımda.yada faceye yolla.buraya da koy demetim görsün bi bizii.sonra sil hemen :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

olvido

ÜFFF ZATEN DOKTOR OLAYI CANIMI SIKTI ŞİMDİDE İNTERNETE NOTLARI GİRİYORUM KOCA SINIFIN NOTUNU TEK TEK GİRİYORUM ENTER A BASIYORUM SAYFA KAPANIYORRRRRRRRRR  :BangHead: SİNİRDEN DOĞURCAM 3 KEREDİR BÖYLE OLUYOR
     :ehi: SÜMEYRA DÜN SENDEN ETKİLENMİŞİM GALİBA BUGÜN RÜYAMDA BENDE SÜTLENMİŞİM  :ehi: BU GECE 2,5 LİTRE SU İÇTİM 10 KEZ  KALKTIM  EN AZ  :crybaby2: UYUMAK İSTİYORUUUM ALLAHTAN BUGÜN İZNİMİN İLK GÜNÜ DE ÖĞLEYE KADAR UYUKLADIM

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Aralık , 2011, 12:58:04
demet balım benim göğsümden su yada süt birseyler gelmeye basladı.dün çok acıdı sızladı.zaten söyle dökülüyor uçları irin gibi.bi dokundum ucuna elim ıslak.hatta tuğba ablama gösterdim dün birlikteydik de.ana seninki gelmeye baslamıs dedi :honk: :honk: erken değil mi ya.bide karnımın gerçekten indiğini farkediyorum.bu sabah özellikle.ve ara ara adet sancısı kasıklara giriyor bacaklarım sızlıyor böyle.off doğum ne zaman bilmemek ne kötü

dün gece cananla da konuştuk tatlım, benden elmedi henüz ama canandan da gelmiş, sıkma sakın canım olurmu...
ben sana okadar yağ sür krem sür dedim, yapmadın di mi hiçbirini  :caca:
bak doğumdan sonra çok zorlanıcaksın böyle giderse, emzirirken acı çekicen allah korusun şimdiden sızlıyorsa...
eğer yara varsa aktardan kantaron yağı al sür, yara yoksa badem yağı da sür, orayaı kuru bırakma hiç...
evet senin son fotolarda da göbüş aşağıdaydı biraz, benimki hala yukarda, bi değişiklik yok henüz...
ben de sabah adet sancısı gibi bir ağrıyla uyandım, sonra geçti ama... sen keşke eşyalarını alıp dönseydin canım yaa, yalnız başına 1 hafta nasıl olucak bilmiyorum  :dontknow:

olvido

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Aralık , 2011, 13:01:26
tuğba abla dünki fotoları bana atarmısın msn acayımda.yada faceye yolla.buraya da koy demetim görsün bi bizii.sonra sil hemen :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
TAMAM DUR ACİK MAKİNAYI Bİ BULAYIM BENİM EV HARP YERİ GİBİ DE  :suclu: