2011 Aralık- 2012 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan banu_fth, 13 Nisan , 2011, 16:21:26

« önceki - sonraki »

seda87

İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

KasrıCinan

BENDE ÇIKIYORUM ÇOK DURDUM
ALLAHA EMANET OLUN ÇOK ÖPÜLDÜNÜZ :opucuk: :wave: :wave:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

seda87

İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

KasrıCinan

KIZLAAAAARRRRR EYLÜL CUMA SEZARYAN OLUYORMUS BEBEĞİ 4KİLO 100 GRAMMIS YOLA ÇIKMIS BİZİM KIIIZZ BAKIN DOĞUM SAYFASINA :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: SANCISI YOKMUS DAHA

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

seda87

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Aralık , 2011, 22:24:12
KIZLAAAAARRRRR EYLÜL CUMA SEZARYAN OLUYORMUS BEBEĞİ 4KİLO 100 GRAMMIS YOLA ÇIKMIS BİZİM KIIIZZ BAKIN DOĞUM SAYFASINA :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: SANCISI YOKMUS DAHA
gördüm şimdi canm allah kurtasın hayırlısıyla inş .ayyy ne heyecanlı yaa  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: seda87 - 07 Aralık , 2011, 22:29:00
gördüm şimdi canm allah kurtasın hayırlısıyla inş .ayyy ne heyecanlı yaa  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
AYY EVET YENİ LİSTEYİ GÜNCELLEDİM BİDE..ÇOK HYECANLADIM.LİSTEMİZİN AKTİF İLK ANNESİ OLACAK SIRA BİZEMİ GELİYOR NE. :love9: :love9: :hieyt: :hieyt:

seda87

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Aralık , 2011, 22:30:54
AYY EVET YENİ LİSTEYİ GÜNCELLEDİM BİDE..ÇOK HYECANLADIM.LİSTEMİZİN AKTİF İLK ANNESİ OLACAK SIRA BİZEMİ GELİYOR NE. :love9: :love9: :hieyt: :hieyt:
eveeeeeeeeeeet sıra sizde .e doğurunda zman gelsin sıra bize gelsin demii :k06: :k06: :k06:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: seda87 - 07 Aralık , 2011, 22:33:25
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Aralık , 2011, 22:30:54
eveeeeeeeeeeet sıra sizde .e doğurunda zman gelsin sıra bize gelsin demii :k06: :k06: :k06:
AYY HAYIRLISIYLAN İNSALLAH CANIM BENİMM.AY BİR SAATTİR ÇIKACAM DEDİM ÇIKAMADIM.ESİMDE ÇOK OTURUYORSUN DEDİ DEMİN.CANIM GÖRÜSMEK ÜZERE.ÖPTÜM

seda87

bende şimdi diecektim ahni çıkıyorduk güye gene oturduk konu konuyu açıyor yaaa :toothy10: :toothy10:bende öptüm canm sende aeo

xxcansuxx

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

eylul_um......................................17 aralik :nazar:        kız       
இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இ......................20 aralik   :nazar:  erkek
DUYGU KARTAL.............................22 aralık    :nazar:
ƓĤ♡SƬ.........................................24 aralık :nazar:    kız     
MEVABERRA..................................24 aralık  :nazar:kız
denizkabuğu ............................31 aralık    :nazar:    erkek 
galani.........................................1 ocak :nazar:     erkek               
BETTY..........................................1 ocak   :nazar:    kız
olvido..........................................5 ocak  :nazar:      kız
KasrıCinan  sümeyra.................. 10 ocak   :nazar:    erkek   
kardelen06........................................?    :nazar:   
hasyet........................................14 ocak   :nazar:             
xxcansuxx................................. 15 0cak  :nazar:    kız
zeynep-sena..............................16 Ocak  :nazar: kız           
sellini ...................................21 ocak    :nazar:      kız ve erkek
ecrin.su79......................  .....21 Ocak      :nazar:  erkek   
❝❝  Ꮆ ΰᎲ  ❞❞ ...............................?   :nazar:         
   s.y_58........................................OCAK ?  :nazar:         
laracroftt...................................25 Ocak  :nazar:     kız             
aygulse............................. 1 Şubat     :nazar:         kız
  baby......................................................5 şubat  :nazar:       
cano_m..................................6  şubat  :nazar:   kız     
seda87...................................8 şubat      :nazar:   erkek
cemmmm.....................................?    :nazar:
   -Joکєpнiиє-........................................ :nazar:    kız

[/font]

xxcansuxx

07 Aralık , 2011, 23:05:36 #7105 Son düzenlenme: 07 Aralık , 2011, 23:09:25 xxcansuxx

eylül                 38+4   :love9: 38+6 da kucağında :amin: :amin:
                     istanbul            38+2 
                    mevaberra        36+4
                      ilkay                36+3
                      betty               36+3
                      olvido              35+6
                       kasri               35+1
                      xxcansuxx       34+3
                     zeynepsena     34+3
                      seda87            31+4

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

xxcansuxx

listeyi böyle düzenledim kasri haftasına göre büyükten küçüğe...
zaten sürekli takip eden bu kadarız dimi  :icon_scratch:

zeynep-sena

MEVABERRA

slm kasri ya kusura bakma 29 yazdığımı farketmemişim iş yerinde iş arasında siteyede göz atıyorum arada yanlışlık olmuş 26 mart  artık nedense 29 yazmışım sat'ımı .fakat ben bu doğum tarihini hesaplamayı anlamıyorum ama yani martın bitimi benim nisanla saymaya başlarsak aralık sonunda 36 hafta ve 4 gün olmalıyım e doğumda 40 haftaysa demekki ocağın 3. haftası falan olmalı.
kaç doktora gittiysem zaten sürekli zaman ya bir hafta öne ya geriye atıyor çok karışık.

KasrıCinan

08 Aralık , 2011, 08:40:02 #7109 Son düzenlenme: 08 Aralık , 2011, 08:43:03 KasrıCinan
 kızlar bakın bakalım bu salıncağa nasıl.sizde salıncak alacağız demistiniz ya.benim çok hoşuma gitti biraz pahalı ama süper.SALINCAK ANAKUCAĞI DİYE GEÇİYOR

http://www.oyuncakalisveris.com/?urun-6356-Mattel-Fisher-Price-Ucu-Bir-Arada-Ana-Kucagi-Salincak.html