DOĞUMDAN SONRA AŞIRI KALÇA AĞRISI YÜRÜME ZORLUĞU YAŞAYAN VAR MI?

Başlatan ஐ๑((-_-))๑ஐ๑YAĞMUR-TOPRAK๑ஐ๑((-_-))ஐ๑, 12 Nisan , 2011, 13:06:20

« önceki - sonraki »

ஐ๑((-_-))๑ஐ๑YAĞMUR-TOPRAK๑ஐ๑((-_-))ஐ๑

Merhaba arkadaşlar doğum yapalı 25 gün oldu çok şükür sezeryanlı yerim geçti ama kalçamda ayağımı aksattıran ağrım  var kalça kemiğim yerinden çıkıyor gibi ağrıyor yürürken neden böyle oldum anlayamadm..ne zaman geçecek bilmiyorumda doktor korse verdi geçirimi 4 gün oldu korse takalı ama ilerleme göremiyorum.Lütfen doğum yapan arkadaşlardan yardım bekliyorum.
CANIM KIZIM BENİMMMMMMMM

ஐ๑((-_-))๑ஐ๑YAĞMUR-TOPRAK๑ஐ๑((-_-))ஐ๑

CANIM KIZIM BENİMMMMMMMM

selmay

selam yagmur toprak tam dediklerini bende yasadim ama benimki dsaha kotuydu cunku 8 aylik hamileyken  basladi, :sad1: cok endiselendik doktorum bebekden dolayi oldugunu söyledi butun hamillerde olur dedi yurumem imkansizdi  bacagimavuruyordu aksiyordum birde dogum alisverisimi sosn aya birakmisttim cok zor oldu :cildir: ,neyse doktorum  önce korse verdi taktim ama bi fayda göörmedim  zatenn kocaman karnim oldugu icin fazlada takmam sakincaliydi bol bol yattim islerimi yapamadim ,tekrar dogum doktoruma gittim gecmedi dedim oda beni ortepediye gönderdi .ortopedi doktuana anlatttim fitikdan suphalendi bi kac noktama  bakti ayklarimda daha sonra yatirdi tek bacagi mi sag sol cevirdim bir silkeledi  belimden  kemikler  catir catir kutlediii ve 2 gun sonra gecicek dedi tam dedigi gibi 2 gun sonra gecti amma 15 gun sonra yine basladi artik 9.aya giridim icin  bidaha silkeletmedim ortepediye ,doktorun deigi gibi dogumdan sonra  gectiii amma cnm bu ffitik gibi bisey ben hala cok gezersem o agriyi cekiom topalliyorum  sanada cok gecmis olsunn cnm :amin: buyuk bi ihtimal fitik :'(