"Yeni filmin sevişme sahneleri inanılmaz!"

Başlatan hüzünden_gelme, 10 Nisan , 2011, 23:01:34

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

"Yeni filmin sevişme sahneleri inanılmaz!"

Robert Pattinson, vizyona girecek olan Alacakaranlık Efsanesi "Breaking Dawn – 1. Bölüm" bölümünde inanılmaz güzel bir sevişme sahnesi olduğunu söyledi.

Bu haftanın başında, İngiliz aktör henüz çekimleri bitmemis olan Alacakaranlık filminin fotoğraflarını basına sızdıranların gerçek Alacakaranlık hayranları olamayacağını ifade etti.

Pattinson, hayranların Edward ile Bella'nın sevişme sahnesini izlediklerinde hayal kırıklığına uğramayacakları sözünü verdi.

"Bir şekilde inanılmaz. Ön montajını izledim. Yönetmenimiz Bill Condon'un bu sahneyle ilgili müthiş fikirleri var." diyen Pattinson, Condon için asıl zorluğun bir yandan bu sahnenin erotik olması gerekirken, diğer yandan da Amerika Sinema Filmleri Birliği'nin getirdiği kısıtlamalara da uymak zorunda olması olduğunu ekledi.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Diğer filmlerine gittim bayılıyorum ben bunlara hele ki o çocuğa aşığım bana bir göz kırpsa hemen yani oracıkta diyyim  :ehi: :ehi: :ehi:
Bu filme en önce benim gitmem lazım madem aşk meşk yapamıyorum bende yapanları izlerim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

hüzünden_gelme

özellilkle senın için açtım zaten bu konuları :k06: :k06:

bencede git derimm :k06: :k06: :k06: :k06:

βαlκιz

:ehi: :ehi: :ehi: git izle gözdeee 3 boyutlu gözlükte veririlerse tamamdır :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Gitcem tabii ki bayıla bayıla  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Rüyalarımı gerçekleştirenler varsa saygı duyarım takip ederim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Özge allah seni top etsin  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:GÖZDE GÖRMESİN DİCEKTİM BU KONUYU AMA BENDEN ÖNCE DAVRANMIŞ :ehi: :ehi: :ehi:

AککORTįє

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

мiŁenα.

11 Nisan , 2011, 09:41:56 #8 Son düzenlenme: 11 Nisan , 2011, 09:58:39 -Joکєpнiиє-
OFF BUNLAR SONUNDA SEVİŞİYORMU YA :ehi: :ehi: GÖZDE KAÇIRMA RÜYANA BU SEFERDE EDWARD GİRSİN BAYRAM ET :ehi:

:love9: :love7: :love9:

Aytii

"Soğuk Dağ" daki Jude Law ve Nicole Kidman'ın performansları üstüne tanımam  :icon_thumright:  :laughing7:

Lă_Tăhzen!

ALACAKARANLIK SERİSİ İZLEDİGİM VE BENİ ETKİLEYEN  EN İYİ FİLMLERDEN GÖZUMUZU KAPATIRIZ O SAHNEDE İZLEMEYE DEVAM EDERIZ  :k06:

derbeder

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 11 Nisan , 2011, 09:57:21
ALACAKARANLIK SERİSİ İZLEDİGİM VE BENİ ETKİLEYEN  EN İYİ FİLMLERDEN GÖZUMUZU KAPATIRIZ O SAHNEDE İZLEMEYE DEVAM EDERIZ  :k06:
:icon_thumright:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Bende bek severim anacim bu oglani  :k06:

Alacakaranlik serisi super  :occasion5: :occasion5:

atesle barut yanyana durmaz ama bunlar simdiye kadar cok sabrettiler

baktilar olmadi cikarttilar kemeri  :toothy10: :toothy10:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 11 Nisan , 2011, 09:57:21

:icon_thumright: :icon_thumright:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?