27 Nisan , 2024, 08:53:29

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

AYŞECİM İYİKİ DOĞDUN CANIM ARKADAŞIM !

Başlatan AککORTįє, 09 Nisan , 2011, 23:22:23

« önceki - sonraki »

AککORTįє

09 Nisan , 2011, 23:22:23 Son düzenlenme: 09 Nisan , 2011, 23:59:14 AککORTįє
Istersen Dostun olurum senin , kalbimin kapilarini ardina kadar açarim sana ..
Son damlaya kadar veririm sevgimi
Yanimdayken Maske takmak zorunda degilsin,
Seni Sen oldugun için severim , tüm artiklarinla ve eksiklerinle..

Mutlulugun benim de mutlulugum olur , Kanatlanir uçarim seninle birlikte ..
Mutlu ol hep , gözlerinin içi gülsün isterim!

Derdin benim derdimdir , daglar yüregimi ..
Omzunda aglayacak birini ararsan , beni bulursun Yani basinda
gözyaslarim gözyaslarina karisir , hiç birakmam elini ..

Sadakatimdan kusku duymazsin , asla bosa çikarmam güvenini
Bir gün herkez sana sirtini dönse bile , bir tek ben yanliz birakmam seni!

İYİKİ DOĞDUN

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN

:opucuk:   :love9:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

AYŞECİM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN :love9: :love9: :love9: :love9:
EŞİN VE OĞLUNLA MUTLU HUZURLU SAĞLIKLI SENELER DİLERİM
HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN :love9: :love9: :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

AYŞECİM YENİ YAŞIN KUTLU OLSUN  :icon_flower: :icon_flower: NİCE SENELER SEVDIKLERINLE BERABER  :amin: :amin:

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

βαlκιz

dogum günün kutlu olsun ayşe
saglıklı mutlu nice yaşlara inş. :amin: :amin: :amin:  :love7: :love9: :flowers:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

10 Nisan , 2011, 00:39:47 #4 Son düzenlenme: 13 Nisan , 2011, 21:16:13 тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

:love9: SENİ ÇOK SEVİYORUM CANIM ARKADAŞIM İYİ Kİ DOĞMUŞSUN İYİ Kİ TANIMIŞIM SENİ  :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

dogumgunun kutlu olsun canim  :flowers: sevdiklerinle beraber nice mutlu senelere........

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN AYSE DAHA NİCE YASLARA ARKADASIM  :hello2: :hello2: :hello2: :opucuk: :flowers: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :angel12: :angel12: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

--elif--

♥ Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım "harika bir yıldı" dersin.. Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek olması. Geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun!

iyiki doğdunn nice mutlu yıllaraa
:occasion16:  :occasion16:  :occasion16:

Aytii

Aysemmmm dogum günün kutlu olsun iyiki varsin iyiki bu forumdasin iyiki seni tanidim  :opucuk: :love9: :flowers:

:wav: :occasion16: :icon_flower: :wav: :occasion16: :icon_flower: :wav: :occasion16: :icon_flower: :wav: :occasion16: :icon_flower: :wav: :occasion16: :icon_flower: :wav: :occasion16: :icon_flower: :wav: :occasion16: :icon_flower: :wav: :occasion16: :icon_flower: :wav: :occasion16: :icon_flower: :wav: :occasion16: :icon_flower: :wav: :occasion16: :icon_flower: :wav: :occasion16: :icon_flower: :wav: :occasion16: :icon_flower: :wav: :occasion16: :icon_flower: :wav: :occasion16: :icon_flower: :wav: :occasion16: :icon_flower: :wav: :occasion16: :icon_flower: :wav: :occasion16: :icon_flower: :wav: :occasion16: :icon_flower: :wav: :occasion16: :icon_flower: :wav: :occasion16: :icon_flower: :wav: :occasion16: :icon_flower: :wav: :occasion16: :icon_flower: :wav: :occasion16: :icon_flower:

Demet_dk

AYŞECİMMMMMMM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN CANIMMMMMM 

İYİ DOĞMUŞSUN İYİKİ SENİ TANIMIŞIMMMM  :opucuk:

YENİ YAŞINDA HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN

Balböceği

hüzünden_gelme

doğum günün kutlu olsun nice yaşlara  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

мiŁenα.

Alıntı yapılan: AککORTįє - 09 Nisan , 2011, 23:22:23
Istersen Dostun olurum senin , kalbimin kapilarini ardina kadar açarim sana ..
Son damlaya kadar veririm sevgimi
Yanimdayken Maske takmak zorunda degilsin,
Seni Sen oldugun için severim , tüm artiklarinla ve eksiklerinle..

Mutlulugun benim de mutlulugum olur , Kanatlanir uçarim seninle birlikte ..
Mutlu ol hep , gözlerinin içi gülsün isterim!

Derdin benim derdimdir , daglar yüregimi ..
Omzunda aglayacak birini ararsan , beni bulursun Yani basinda
gözyaslarim gözyaslarina karisir , hiç birakmam elini ..

Sadakatimdan kusku duymazsin , asla bosa çikarmam güvenini
Bir gün herkez sana sirtini dönse bile , bir tek ben yanliz birakmam seni!

İYİKİ DOĞDUN

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN

:opucuk:   :love9:

ÇOOKK TEŞEKKÜR EDERİM CANIM DOSTUM..İYİKİ TANIMIŞIM SENİ FORUMUN BANA  EN BÜYÜK YARARI SENSİN.SENİ TANIMAMA VESİLEOLDU. :love9: :opucuk: :love7: NİCELERİNİ BERABER KUTLAYALIM İNŞŞŞ :amin: :occasion14:

PASTADA ÇOK GÜZELLL  :k06: :hungry:

:love9: :love7: :love9:

мiŁenα.

ÇOOKK TEŞEKKÜR EDERİM KIZLAR ..HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN.İYİKİ VARSINIZ  SİZLERDE.HEPİNİZİ İYİKİ TANIMMIŞIM.SİZLERİ SEVİYORUM. :love9: :love7: :opucuk:

мiŁenα.

VE BUARADA YAŞLANDIM 22 OLDUM :y25:

KAYINVALİDEME BUGÜN 22  OLDUM  DİYORUM YOK YOK 21 SİN DİYOR..GELİNİN 1 YAŞDAHA YAŞLANDIĞINI KABUL ETMMİYOR.

18 Dİ GELDİĞİNDE NE ARA OKADAR OLDUN DİYOR :toothy10: