28 Nisan , 2024, 13:37:50

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hamile bir bayana söylenmemesi gereken sözler!!!

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 09 Nisan , 2011, 16:17:09

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

nefret ediyorum bu lafların hepsi banada sölendi  :cildir:
ayy doktor sezzeryan mı dedi kesin para içindir doktoruna güvenme onu iç bunu iç şöe yap böle yap
ayy ne iri karnın ikiz gibi duruyo  :cildir:
şu göbegini gösterme kimseye cocugun edepsiz olur nasıl br mantıktır bu ya  :cildir:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

beynâ

fikrini merak etmediğim insanların,"aaa ama onu yapmayacaksın,dikkat edeceksin kendine,şunu yapacaksın,şöyle dikkat edeceksin.." diye normal muhabbetlerde bile uyarmaya çalışması.. yahu sen kimsin?? benim kadar dikkat edecek,üstüne titreyecek kim var dünyada..sen ne bilirsin benim ne kadar üzülerek istediğimi,şuncacıkken bile gece yatağımda her dönüşümde uyanıp "aman uyku halinde dikkatsizlik edip de ters bi hareket yapmayaym" dediğimi.. :violent1: :violent1:

bunu elbette bilmişlik taslayıp karnımdaki bebeği benden iyi bildiğini zanneden kişilere söylüyorum..konuşma tarzı çok önemli..

bir de çok garip buluyorum ben de kendimde bunu ama yaşayan vardır belki..aradığında veya görüştüğümüzde annem,babam,eşimin annesi,babası,kardeşlerimiz,arkadaşım dahi olsa "benim torunum nasıl,benim yeğenim nasıl,benim bebeğim nasıl" gibi sorular beni çok rahatsız ediyor..

birincisi; ben ve eşimin "benim"i o..biz istedik aylarca,biz dua ettik geceleri..biz üzüldük..ve biz yaptık onu Allahın izniyle..eşim bile benim kadar üstüne düşmeseydi bu meselenin,şimdi bütün zorluklarında bana yardımcı olmasaydı ona bile darılırdım belki de..o yüzden şu an bebeğimizin önüne getirilen "benim" sıfatı sadece bize mahsus,kimse öyle hazırda bulup sahiplenemez,kusura bakmasın.. belki doğumdan sonra geçer bu düşüncem,belki hormonların etkisidir ama şu an böyle düşünüyorum ve bence gayet haklıyım..

ikincisi ise; daha iki aylık hamileyim..bebek için sorulan "nasıl" sorusuna ne cevap verebilirim??saçma değil mi..illa soracaksan beni sor,"bulantıların nasıl oldu,tansiyonun ne alemde,bitkinliğin flan var mı" vs diye sor..veya babaannemin dediği gibi "kızım bu aylarda zaten bebek senden alıyor alacağını,sen kendine dikkat et,kendini ihmal etme" de.. böyle kendi bebeğimin taşıyıcı annesiymişim muamelesi yapılıyormuş gibi hissediyorum.. :-\ :-\ :-\

muhribe

güzinim, hormonlar tavanda gördüğüm kadarıyla  ::)

geçecek sanma güzelim, Allah nasip edip de kucağına aldığında minnoşunu içine çektiği havadan bile kıskanacaksın  :love9:

burcum

bence de güzinim tavan yapmış senin hormonlar :ehi: :ehi: :ehi: ben derin doğdu kimselerin kucağına vermedim aylarca :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: dr lar bile muayene ederken sürekli müdahele ettim :ehi: :ehi: :ehi:

beynâ

hadi yaa :ehi: :ehi: valla bu düşüncelerimde bi gariplik olduğunu seziyorum da hormon mu hakikat mi kestiremiyorum :ehi: :ehi: :ehi:

iyi ben anormal değilim yani soluduğu havadan,muayene eden doktordan kıskandığınıza göre..  :ehi: :ehi: :ehi:

ben böyle kıskanç değildim valla sonradan oldum.. :suclu: :suclu:

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
deli ya sen tadını çıkar hamileliğin gerisini boş ver gitsin canım :opucuk:

Balböceği

Bırakın öpsünler pipisini apışını yesinler  :ehi: :ehi: :ehi:

Kıskanmayın zaten onlar anlasa yapmazlar, cahille cahil olmayın  :aferin:

Akilli uslu gelinler olun yoksa vururum alninizin çatımdan  :ehi:

beynâ

ben de çıkarmak istiyorum tadını....uslu durun hormonlarım :aferin: :aferin: :aferin:

öpme,tutma meselesinde hamilelikten önce de böyle düşünüyordum ama..öyle incitmesin kimse izin vermem valla :caca: :caca: bu inciten herkes için geçerli ;)

burcum

hahahayyyyyyyyyyyttttt hayatta yaptırmayacağım şey ben kendi evladımın bile orasını öpmedim zaten kişiliği açısından da yapılmaması gereken kusurlu bir hareket :caca:

muhribe

gitsin kendi apışını yesin o ne be  :cildir: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
eda analık ayrı şey anacım, valla oğluma biri bi laf desin ana tavuk gibi yoluyorum onu  :ehi: :ehi: :ehi:

beynâ

ana tavuk hee :ehi: :ehi: sevdim kız bunu..

ben de ana tavuk gibin olurum zannımca :suclu:

burcum

annem bile sesini biraz yükseltse sen bağıramazsın benim çocuğuma diyorum ancak ben bağırabilirim
o kadar çok istiyorsan doğur bir tane ona bağır diyorum :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Lan zaten benim demek istediğim su sevsin öpsün dımı  :dontknow:

Bunda ne sakınca var  :icon_scratch:

Ama yok bağırmak yok dövmek bunları demiyorum zaten hangi anne izin verir  :cildir:

Aklınızı basınıza alın, benim dedem karısından gizli öper severdi beni..

Bı sevgi görmedim niye benim çocuğum görmeyecek, gidip babanne anane dıyıp sarilmayacaksa..

:y25: :y25:

burcum

evet hoş değil ondan sonra pipiyi bir bok sanan adamlar oluyorlar :cildir:

Balböceği

Demek ki bunların mayası pipiden dotten götüyor  :ehi: :ehi:

Bizim ki de aynı  :ehi: :ehi:

Allah'tan her gün demiyor, peder zaten yok