28 Nisan , 2024, 08:37:43

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hamile bir bayana söylenmemesi gereken sözler!!!

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 09 Nisan , 2011, 16:17:09

« önceki - sonraki »

susanna

bunlar konusmus olmak icin konusanlar az yiyo olsan ''olurmu ole torunumu zayif birakican derler'' istahli olsan '' neo okadar kilo cocugu doguramican derler''
:cussing:

susanna

Alıntı yapılan: muhribe - 11 Nisan , 2011, 13:58:32
bence bırak bi köşede konuşsunlar, laf yetiştiremeyiz biz. yorulunca susarlar nasıl olsa  :k06: ben artık bakıyorum muhabbeti canımı sıkacak cinsten başka şeyler düşünmeye başlıyorum, kafamda planlar yapıyorum falan. o o esnada konuşmuş susmuş oluyor. ben birkaç kelimesi dışında bir şey hatırlamıyorum :)
iyide anacim ben 7. ayda tr ye gidicem dogum icin
2 ay dogumdan oncesi 40i cikana kadarda 1.5 ay
toplamda 3.5 ay nereye kadar kulak tikiyabilirimki hani bole anlatiyorum ama kayinvaldem acisindan gercekten sansliyim ama kotu desem allah tas yapar ama bu hamilelik dogum ve bebegim soz konusu oldumu hele bukadar uzun sure ayni evde nasil olucak bilmiyorum :dontknow:
onda ilk torun hevesi
bende ilk evlat hevesi
yicez birbirimizi  :ehi: :ehi: :ehi:
yicez birbirimizi

oslemturgay

Alıntı yapılan: muhribe - 11 Nisan , 2011, 13:43:12
Alıntı yapılan: oslemturgay - 11 Nisan , 2011, 13:01:07
bnim görümcemin eşinin spermleri hareketsiz oldugu için çoçugu olmuyor. tedaviye baslıyacaklar. görümcemde doktorlar kilolusun diyip göndermesinler diye zayıfladı 10 kilo kadar bana göre boyuna göre çok normal kilosu. bense 19 haftalık hamileyim topu topu 1kilo 200 gram kilo aldım. hamile oldugumu sölemesem kimse bilemicek o halde bile kaynanam bana sen şimdiden böleysen az ye diyor.. salak kadınnn içimde çoçuk var suyu varr gurban ol sen bnm kilomaaaa..bnm bir günde yedigimi sen 1 ögünde yiyon..

bana da kayınvalidem sürekli "az" yiyorum diye laf söylüyor. kötü manada değil belki ama canım sıkılıyor sürekli muhabbetten. kendime göre gayet normal yiyorum, zaten hamilelikten içim her şeyi almıyor. o ise maşallah sofrada salatanın suyuna kadar her şeyi bitiriyor. onu gördükçe benim iştahım daha da kapanıyor. bana sürekli şuna bak ne kadar yiyor, o yediğinle olmaz daha ye, bilmem ne bi sürü şey diyor. en sonunda eşim ben onu o haliyle seviyorum kocası benim sana ne nevinden bir şey dedi. oymuş, sesi kesildi :)

ay salak kadın ya..doktor kilo al 5 ayda 1 kilo almışsın ayda bir kilo alman lazım der. buda kalkmış zayıfla diyete basla .. sonra diyetteyim diyorum gıcıklıgına ozamanda demezmi hamile kadın diyetmi yaparmış diye.. dengesiz..eşimin yanında dese eşim agzının payını verirde eşim yokken diyor uyanık.. :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

oslemturgay

Alıntı yapılan: susanna - 11 Nisan , 2011, 14:02:28
bence bırak bi köşede konuşsunlar, laf yetiştiremeyiz biz. yorulunca susarlar nasıl olsa  :k06: ben artık bakıyorum muhabbeti canımı sıkacak cinsten başka şeyler düşünmeye başlıyorum, kafamda planlar yapıyorum falan. o o esnada konuşmuş susmuş oluyor. ben birkaç kelimesi dışında bir şey hatırlamıyorum :)
toplamda 3.5 ay nereye kadar kulak tikiyabilirimki hani bole anlatiyorum ama kayinvaldem acisindan gercekten sansliyim ama kotu desem allah tas yapar ama bu hamilelik dogum ve bebegim soz konusu oldumu hele bukadar uzun sure ayni evde nasil olucak bilmiyorum :dontknow:
onda ilk torun hevesi
bende ilk evlat hevesi
yicez birbirimizi

bizimkilerinde hem annemde hem kayınvalidemde ilk olacak.. hamile oldum olalı sinir küpüne döndümmm..allah gani gani sabır versin susannacım sana ben haftada   4 saatliğine tahammül edemiyorum

susanna

Alıntı yapılan: oslemturgay - 11 Nisan , 2011, 14:34:56
onda ilk torun hevesi
bende ilk evlat hevesi
yicez birbirimizi

bizimkilerinde hem annemde hem kayınvalidemde ilk olacak.. hamile oldum olalı sinir küpüne döndümmm..allah gani gani sabır versin susannacım sana ben haftada   4 saatliğine tahammül edemiyorum
cumlemize bacim cumlemizeeee  :k06:

dogumdan sonra nerede olacaksin tatlim ???

oslemturgay

Alıntı yapılan: susanna - 11 Nisan , 2011, 14:39:14
Alıntı yapılan: oslemturgay - 11 Nisan , 2011, 14:34:56
onda ilk torun hevesi
bende ilk evlat hevesi
yicez birbirimizi

cumlemize bacim cumlemizeeee  :k06:

dogumdan sonra nerede olacaksin tatlim ???

bnm annemle kayınvalidem komşu bende onlara çok yakınım doğumdan sonra 3 ay izinliyim evimde olurum kız kardeşim var 19 yaşında alırım onuda yanıma herşeyime yardım eder..

susanna

en iyisi valla
ben
agirlasana kadar annemlerde son ayin icindede buyuk ihtimalle kayinvaldemde kalicam
esim yanimda olsa neyse ama yanliz olunca insan baba evinde bile rahat edemiyo

oslemturgay

Alıntı yapılan: susanna - 11 Nisan , 2011, 14:47:33
en iyisi valla
ben
agirlasana kadar annemlerde son ayin icindede buyuk ihtimalle kayinvaldemde kalicam

evet benim eşim sağolsun annemden iyi bakar bana.. sağolsun.. evlendim evleneli annemlere her haftasonu gitmeme rağmen bende hiç rahat olamıyorum.. zaten kaynanamla asla senin elin mahkummus. allah sabırlar versin

susanna

Alıntı yapılan: oslemturgay - 11 Nisan , 2011, 14:52:20
en iyisi valla
ben

evet benim eşim sağolsun annemden iyi bakar bana.. sağolsun.. evlendim evleneli annemlere her haftasonu gitmeme rağmen bende hiç rahat olamıyorum.. zaten kaynanamla asla senin elin mahkummus. allah sabırlar versin
cok sagol tatlim bana kalsa burda dogum yapardim benimde esim sagolsun cok ilgilidir
ama burda dogursam dillerinden bir omur kurtulamam  :-ooo

susanna

Alıntı yapılan: oslemturgay - 11 Nisan , 2011, 14:58:25
Alıntı yapılan: susanna - 11 Nisan , 2011, 14:55:37
en iyisi valla
ben

cok sagol tatlim bana kalsa burda dogum yapardim benimde esim sagolsun cok ilgilidir

BOŞVER KIZ BAKTIR KENDİNE.. NAZLANI NAZLANIVER. AYAĞINA GELSİN GİTSİN HERŞEY BEBİŞİNLE İLGİLEN DOĞDUKTAN SONRADA..KAYNANANDA YADEVEYİ GÜDER YADA BU DİYARDAN GİDER MİSALİ YA TIPIŞ TIPIŞ BAKAR YADA ANNENE POSTALAR SENİ ANNE EVİ KAYNANANINKİNDEN DAHA İYİDİR. :hieyt:
aaa ona bisi diyemem valla onume kurar onumden kaldirir cok guzel bakat bana dogumdan sonra
hatta suan calistigi icin dogum zamaninda doktor raporu almaya niyetli yanimda durabilsin diye
hatta okadarki bebegi bana vermeyi dusunmuyo kendi odasinda yatircakmis  :ehi: :ehi: :ehi:
bebek mevlutunden sonrada kendi anneme gecerim buyuk ihtimalle donus icin pasaport evrak bissuru is var yapilacak

oslemturgay

Alıntı yapılan: susanna - 11 Nisan , 2011, 15:04:20
Alıntı yapılan: oslemturgay - 11 Nisan , 2011, 14:58:25
Alıntı yapılan: susanna - 11 Nisan , 2011, 14:55:37
en iyisi valla
ben

BOŞVER KIZ BAKTIR KENDİNE.. NAZLANI NAZLANIVER. AYAĞINA GELSİN GİTSİN HERŞEY BEBİŞİNLE İLGİLEN DOĞDUKTAN SONRADA..KAYNANANDA YADEVEYİ GÜDER YADA BU DİYARDAN GİDER MİSALİ YA TIPIŞ TIPIŞ BAKAR YADA ANNENE POSTALAR SENİ ANNE EVİ KAYNANANINKİNDEN DAHA İYİDİR. :hieyt:
aaa ona bisi diyemem valla onume kurar onumden kaldirir cok guzel bakat bana dogumdan sonra
hatta suan calistigi icin dogum zamaninda doktor raporu almaya niyetli yanimda durabilsin diye
hatta okadarki bebegi bana vermeyi dusunmuyo kendi odasinda yatircakmis  :ehi: :ehi: :ehi:
bebek mevlutunden sonrada kendi anneme gecerim buyuk ihtimalle donus icin pasaport evrak bissuru is var yapilacak

BNMKİDE ÖYLE ALLAH İÇİN ÖNÜME GETİRİR AH BİDE DENGESİZ HAREKETLERİ VE KONUŞMALARI OLMASA GERMESE BENİ :cildir:

susanna

oslemturgay

ยรlคภ๓คz göภlüm

Düşük tehlikem vardı bana da "çok zayıfsın bebek tutunmaz" diyorlardı.. Sonra "kilo almadın bebek çok küçük olacak, hasta olur"...  3.400 kg doğdu oğlum da ... Bir de kötü doğum hikayelerini anlatıp korkutuyorlardı...

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: happines - 11 Nisan , 2011, 16:12:10
Düşük tehlikem vardı bana da "çok zayıfsın bebek tutunmaz" diyorlardı.. Sonra "kilo almadın bebek çok küçük olacak, hasta olur"...  3.400 kg doğdu oğlum da ... Bir de kötü doğum hikayelerini anlatıp korkutuyorlardı...

:caca: :caca: :caca: