hamile bir bayana söylenmemesi gereken sözler!!!

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 09 Nisan , 2011, 16:17:09

« önceki - sonraki »

aydinays

Alıntı yapılan: nagihannn - 04 Ekim , 2011, 14:31:21
Alıntı yapılan: nagihannn - 13 Nisan , 2011, 11:08:42
bende 4.5 kilo verdim banada kızıyolar yemek yiyemiyorum çok bulantılarım var daha 2 aylık hamileyim olurmuş diyorum olmaz çocuk nerden beslenicek bide nasıl bişey çıkarıcan çok merak ediyorum bu kadar bulantıya yememeye karşı diyen bir eltim var öldüresim geliyo  :D onu bende seninkilerden daha güzel olucagı kesin dedigimde bozuluyo hakkı varmış gibi

bunu söyleyen eltim en son hafta sonu gördügünde i-nan-mı-yo-rummmmmm ne kadar kilo aldın beni lk hamileliğimde bu kadar almamıştım 8 ay dasın daha 9 a kadar daha alırsın fıçı gibi olucan kız dedi nasıl vericeksin bu kiloları diyo aldığım kiloda şuan 11 bende kocam artık fıçıları seviyormuş bende onu kırmadım fıçı oldum dedim gülüüyorum sadece geçiyorum  :k06:

iyi demişsin canım. İnsanlara yaranılmıyor.  :caca: :caca: :caca: :caca:Eltiler böyle olurmuş çekemezlermiş.  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: Şanslıyım vallahi benim eltim yok
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

derbeder

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

seda87

aaaaaaaaa nefret ediyorum benim hamileliğim üzerinden ders vermeye çalışan insanlardan hepsinden nefreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet ediyorum :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

burcum

çok kilo almışsın
bebeği beslememişsin kendin beslenmişsin

elif35

bebeğin kız iken doktorun %1.000.000 kız dediği halde karnın sivri diye ayyy doktor yanılmıştır senin oğlun olucak bak görürsün denilmesi  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: beni 5 ay boyunca çileden çıkartan tek cümle buydu  :caca:

derbeder

sizin yerinizde olsamm kimseyi takmam  :ehi: :ehi:

bi gun hamis kalirsam sag saglim hayirlica en yakinimdakiler haric kimsenin sozunu takmiycam insaAllah  :k06:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

suzannn

Alıntı yapılan: derbeder - 04 Ekim , 2011, 16:45:12
sizin yerinizde olsamm kimseyi takmam  :ehi: :ehi:

bi gun hamis kalirsam sag saglim hayirlica en yakinimdakiler haric kimsenin sozunu takmiycam insaAllah  :k06:

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

GÜL GÜZELİ

ben hamile değilim ama "siz ne zaman çocuk düşünüyosunuz ? artık yapın epey oldu evleneli,bak sizin gibilerin çocukları var " şeklinde iğneleyici sorular ve laflardan nefret ediyorum  :cussing: sanki pazardan domates alıyoruz yhaaaaaaa  :caca: veren Rabbim ne zaman nasipse o zaman olur ama insanlara nası anlatacaksın  :BangHead:

asya81

Alıntı yapılan: aslı sevdanın - 04 Ekim , 2011, 17:55:02
ben hamile değilim ama "siz ne zaman çocuk düşünüyosunuz ? artık yapın epey oldu evleneli,bak sizin gibilerin çocukları var " şeklinde iğneleyici sorular ve laflardan nefret ediyorum  :cussing: sanki pazardan domates alıyoruz yhaaaaaaa  :caca: veren Rabbim ne zaman nasipse o zaman olur ama insanlara nası anlatacaksın  :BangHead:
:cussing: :cussing: :cussing: öylelerine bende deli oluyorum  :violent1: :violent1: :violent1: sanki dediğin gibi ısmarlama oluyor bu iş.allah nasip ederse hayırlısıysa olur zaten.nedir bu işgüzarlık onu anlamıyorum sormalarıda insanda stres yapar işede yaramaz :violent1: :violent1: :violent1: takma duyma bence sinirini bozduğuna değmesler.ALLAHIM katından sanada hayırlı evlat  nasip edecek inşalah :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

yeni evlenirsin millet sorar: ne zaman cocuk yapcaniz  :cildir: :cildir:
sonra hamile kalirsin gene sorarlar: cinsiyeti ne kac kilo aldin  bide ne zaman dogurcan  :cildir: :cildir:
tmm dersin bu sefer kurtuldum dogurdum bu sefer baslarlar: ne zaman ikinciyi yapcan  :binkybaby: :binkybaby: :cildir: :cildir: :ehi: :ehi: :ehi: milletin cenesi susmaz anammm siz bosverin sallayin gitsin  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :laughing7:
:nazar: :nazar:

GÜL GÜZELİ

çok doğru canım  :caca: konuşcak şey çok insanlarda poffffffffffff sinir olasın geldi bak yine  :help: :k02:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: aslı sevdanın - 04 Ekim , 2011, 23:53:37
çok doğru canım  :caca: konuşcak şey çok insanlarda poffffffffffff sinir olasın geldi bak yine  :help: :k02:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: valla ya milletin susmuyo cenesi

GÜL GÜZELİ

aminnnnnnnn asyacım Rabbim isteyen herkese en kısa zamanda versin  :amin:

GÜL GÜZELİ

bide hamile kalırsın yine sorarlar "kaza mı oldu ,isteyerek mi yaptınız"  :toothy10: :toothy10: bilerek ve isteyerek,uğraşarak yaptık anacım bi bebiş için kaç sipermcik harcadık bi bilsen ahhhhh ahhhh  :toothy10: :toothy10:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: aslı sevdanın - 04 Ekim , 2011, 23:58:35
bide hamile kalırsın yine sorarlar "kaza mı oldu ,isteyerek mi yaptınız"  :toothy10: :toothy10: bilerek ve isteyerek,uğraşarak yaptık anacım bi bebiş için kaç sipermcik harcadık bi bilsen ahhhhh ahhhh  :toothy10: :toothy10:
:ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: banada sordular  :cildir: :cildir: ne bu merak bu millette  :icon_scratch: :dontknow: :caca: :caca: