29 Nisan , 2024, 14:24:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Arkadaşlar hamileyim ama kanamam var bana bilgi verir misiniz

Başlatan bihterp3416, 07 Nisan , 2011, 12:37:40

« önceki - sonraki »

bihterp3416

ya o kadar karışıkki durumum bir martta adet oldum ondan sonra 26 martta tekrar kanamam oldu. aradan 11 gün geçti sağ kasığım ağrı hissettim 24 saat geçtikten sonra da kanamam oldu yiine.. bende korktum hemen doktora gittim kan tahlili falan yaptı gebesiniz dedi 461.7 çıktı benle eşim şok olduk ama nasıl olur dedim ben 26 martta adet oldum iki gündürde kanamam var dedim tekrar cuma günü gel tahlil yapacaz yani şimdi ben düşük mü yapıyorum anlamadım ki buruk bi sevinç yaşadık ya

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

canım hala kanaman devam ediyomu dr ne diyo bu duruma ilaç felan verdimi

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

bihterp3416

evet canım kanamam var ama öyle çok değil lavoboya gidince geliyo.. ya anlamadım ki ben sağ kasrığım ağrıyodu bide kanamam başladı diye gittim doktora bana gebesiniz dedi 461.7 çıktı cuma günü tekrar gel dedi o zaman anlarız düşerse değerlerin ya düşük ya da dış gebeliktir dedi ama neden bana ilaç falan vermedi yatırmadı anlamadım yanı bu değere göre kaç haftalık ben 26 martta da oldum adet anlamadım ya çok üzgünüm buruk bi sevinç var

asya81

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 07 Nisan , 2011, 12:37:40
ya o kadar karışıkki durumum bir martta adet oldum ondan sonra 26 martta tekrar kanamam oldu. aradan 11 gün geçti sağ kasığım ağrı hissettim 24 saat geçtikten sonra da kanamam oldu yiine.. bende korktum hemen doktora gittim kan tahlili falan yaptı gebesiniz dedi 461.7 çıktı benle eşim şok olduk ama nasıl olur dedim ben 26 martta adet oldum iki gündürde kanamam var dedim tekrar cuma günü gel tahlil yapacaz yani şimdi ben düşük mü yapıyorum anlamadım ki buruk bi sevinç yaşadık ya
canım allah korusun düşük oluyor olsa sanırım çok ağrı olurmuş.sana hanilesin dediğinde adetliyim demişsin acil bakmaları lazımdı neden cumaya erteledilerki

bihterp3416

ya canım bende anlamadım ki 26sında adet olmuştum yani öyle sanıyordum sanırım oda kanamaydı eee ozaman aradan çok vakit geçti değerin düşmesi lazımdı anlamadım ki bir türlü düşük oluyorsa kanama çok olurmuş böyle pıhtı şeklinde olurmuş ağrım yok denecek kadar az ya eşimle duyduk gebe lafını öyle donduk birbirimize baka baka çıktık bişe sormadan yani hemen serum falan başlaması lazım yada ne biliyim yatırması lazımdı

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 07 Nisan , 2011, 12:42:45
evet canım kanamam var ama öyle çok değil lavoboya gidince geliyo.. ya anlamadım ki ben sağ kasrığım ağrıyodu bide kanamam başladı diye gittim doktora bana gebesiniz dedi 461.7 çıktı cuma günü tekrar gel dedi o zaman anlarız düşerse değerlerin ya düşük ya da dış gebeliktir dedi ama neden bana ilaç falan vermedi yatırmadı anlamadım yanı bu değere göre kaç haftalık ben 26 martta da oldum adet anlamadım ya çok üzgünüm buruk bi sevinç var
:violent1: :violent1: O DR SALAKMI YA BASKASINA GİT CANIM BELKİ PROGESTON VERİR BEBEĞİN TUTUNUR SANA TAVSİYEM BASKA DR GİT  :icon_thumright: :icon_thumright:

asya81

canım bede şaşırdım yani benim bildiğimde ağrı fena olurmuş.kanamada.orada neyse müdahale etselerdiya yerleşme kanaması galiba ama yinede seni bilgilendirmeleri lazımdı.başka hastaneye gitsene bugun bence bekleme içn rahatlar.evde test yaptınmı peki gerçi gebe demişler

suzannn

ACİLEN BAŞKA BİR DR. GİT NEVAR NE YOK ÖĞREN DEĞER DÜŞÜYORMU ÇIKIYORMU BAKTIR ÇOK ÖNEMLİ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANIM ZAMAN KAYBETMEDEN GİT HADİ EŞİNİ ARADA CUMAYI BEKLEME YARINI BEKLEME YANİ BENCE

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

DRLARA GÖRE KOLAY AMA BİZ O BEBEKLERİ ZOR BULUYORUZ CANIM NERDE OTURUYOSUN

bihterp3416

evde de test yaptım onda da çıktı hamileyim ama nasıl anlamadım 26 martta olduğum neydi oda kanamaysa bayağı vakit geçti düşse o zaman düşerdi bebekte değerlerde off ya kafam çok karışık evet bence de hemen başka doktora gitmek lazım .. evet canım öyle kolay diyoki düşük  olabilir diye benim arkadaşta düşük yaptı kanama olunca hemen yatırmışlar serum falan başlamışlar bende yok iki gün sonra gel dedi

bihterp3416

canım ben diyarbakırdayım burayıda bilmiyom nerde doktor iyi diyi  :( :( :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

07 Nisan , 2011, 13:06:00 #13 Son düzenlenme: 07 Nisan , 2011, 13:09:35 ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ
Alıntı yapılan: bihterp3416 - 07 Nisan , 2011, 13:04:52
canım ben diyarbakırdayım burayıda bilmiyom nerde doktor iyi diyi  :( :( :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
CANIM YA ARASTIRDA GİT BUGUN YA

asya81

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 07 Nisan , 2011, 13:04:52
özel felan ne bulursan git neyse ne senin canından bebeğinden kıymetlimi önceki gittiğin yerden daha iyi olur sdanırım.gittiğin senin poliklinik felanmıydı savdılar başlarından