1Nisan sakasi gibi ama gercek Kizlar HAMiLEYIM

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 01 Nisan , 2011, 13:33:44

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

kizlar suan sevincten agliyorum ya elim ayagima dolasti adetim 3gün gecmisti iki gündür test yapiyodum pozitif cikiyodu inanmiyodum nedense sonra sabahi zor edip gittim en iyi testlerden aldim bi kac tane clearblue digital olanini yaptim  2dk sonra HAMILE  yazdi bana  :hello2: :hello2: :hello2: Allahim sana sükürler olsun bir melegimi aldin sonra gene verdin insallah bu sefer beni birakmicak melegimmm  :amin: :amin: :amin: :nazar: Allah isteyen herkese nasip etsin  :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

HASRET!M S@N@

canım tebrik ederim cok sevindim rabbim sağ salim kucagına almayı nasip etin

kelebegimm

CANIMMM BENIMM COK SEVINDIMMM YAAA ISE YARADI GALIBA JELLL GERCI RABBIM OL DEDI ODA VESILEE COK TEBRIK EDERIM RABBIM SAG SAGLIM KUCAGINA ALDIGIN GUNLERIDE GOSTERSIN INS....

]

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 01 Nisan , 2011, 13:34:33
canım tebrik ederim cok sevindim rabbim sağ salim kucagına almayı nasip etin
saol cnm darisi isteyenlerin basina  :amin: :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

suzannn

tebrik ederim canım allah kucağına almayı nasip etsin inşallah

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kelebegimm - 01 Nisan , 2011, 13:35:18
CANIMMM BENIMM COK SEVINDIMMM YAAA ISE YARADI GALIBA JELLL GERCI RABBIM OL DEDI ODA VESILEE COK TEBRIK EDERIM RABBIM SAG SAGLIM KUCAGINA ALDIGIN GUNLERIDE GOSTERSIN INS....
saol cnmmm darisi basina insallah cnm dedigin gibi Allah ol dedi oldu ama pre-seed jel ve ovulasyon testi vesile olmustur kizlar eger bi sorununuz yoksa sebebsiz yere hamile kalamiyosaniz kullanin bu jeli

kelebegimm

ee belirtilerin nasildi onceki hamileliginle aynimiydii??? yoksa cok farklimiydi ben hep onceki belirtileri ariyorumda kendimde

]

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: er♥su ヅ - 01 Nisan , 2011, 13:37:11
amin cnm saol seninde sanirim sende yeni hamissin  :opucuk: :nazar:

Shadowqueen

Canım benim çok sevindim, Rabbim çok bekletmeden verdi meleğini. Sağlıkla bu sefer sizlere bağışlasın  :amin: :amin: 
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
:occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

kelebegimm

Alıntı yapılan: gulum22 - 01 Nisan , 2011, 13:37:33
Alıntı yapılan: kelebegimm - 01 Nisan , 2011, 13:35:18
saol cnmmm darisi basina insallah cnm dedigin gibi Allah ol dedi oldu ama pre-seed jel ve ovulasyon testi vesile olmustur kizlar eger bi sorununuz yoksa sebebsiz yere hamile kalamiyosaniz kullanin bu jeli
amin canim ins bu ay seninle basladik ins bereketli gider hergun bi haber aliriz .. bu ay olmassa bende getirtcem bakalim hayirlisi

]

suzannn

Alıntı yapılan: gulum22 - 01 Nisan , 2011, 13:38:28
Alıntı yapılan: er♥su ヅ - 01 Nisan , 2011, 13:37:11
amin cnm saol seninde sanirim sende yeni hamissin  :opucuk: :nazar:
evet canım amin

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kelebegimm - 01 Nisan , 2011, 13:38:08
ee belirtilerin nasildi onceki hamileliginle aynimiydii??? yoksa cok farklimiydi ben hep onceki belirtileri ariyorumda kendimde
cnm bende belirti öncekiylen ayni deildi akintim vardi hep saniyodum adetim gelmis wc gidiyodumm bakiyodum beyaz akinti var bide gögüslerim cok sis kasiklarimda batma var arada oluyo bide öglenleri uyku bastiriyo hafifde bulanti var ilk hamileligimde hic bulantim olmamisti hep dua ederdim Allahim saglikli bebegi olsun midem hep bulansin derdim  :k06: :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 01 Nisan , 2011, 13:38:39
Canım benim çok sevindim, Rabbim çok bekletmeden verdi meleğini. Sağlıkla bu sefer sizlere bağışlasın  :amin: :amin: 
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
:occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:
cnm saol evet sükür 3.denemede oldu cok beklemedim  :nazar: insallah kalir benimlen melegim cok dikkat edicem bu sefer  :binkybaby:

kelebegimm

Alıntı yapılan: gulum22 - 01 Nisan , 2011, 13:40:56
Alıntı yapılan: kelebegimm - 01 Nisan , 2011, 13:38:08
cnm bende belirti öncekiylen ayni deildi akintim vardi hep saniyodum adetim gelmis wc gidiyodumm bakiyodum beyaz akinti var bide gögüslerim cok sis kasiklarimda batma var arada oluyo bide öglenleri uyku bastiriyo hafifde bulanti var ilk hamileligimde hic bulantim olmamisti hep dua ederdim Allahim saglikli bebegi olsun midem hep bulansin derdim  :k06: :k06:
Hmm... o zaman bende onceki belirtileri siliyim beynimden artik gerci benim bu ay umudum yok obur aya jeli alcam bakalim

]