NOKTAMIN KALP ATIŞI DURDU

Başlatan noktam, 31 Mart , 2011, 22:32:10

« önceki - sonraki »

noktam

MERHABA  BEN 8.HAFTA SONUNDA BEBEGİMİ KAYBETTİM 5HAFTADA KANAMAM OLDU APAR TOPAR HAS GİTTİGİMİZDE BEBİSİMİ KAYBETTİGİMİ SÖYLEDİLER 1HAFTA SONRA KONTROLE CAGIRDILAR BU SEFER DÜSMEDİGİNİ ÖGRENDİK KALP ATISI BASLAMISTI İKİ KESE GÖZÜKÜYORDU BELKİDE İKİZDİ BİRİ GİTTİ DEDİLER  EVDE DİNLENMMİ SÖYLEDİLER ÖYLEDE YAPTIM AMA 8HAFTADA KALP ATISININ DURDUGUNU ÖGRENDİM RABBİM KİMSEYE YASTMASIN BU ACIYI ÇOK KÖTÜ BİRSEY 10 GÜN SONRA 3AY BİTECEK BEN YENİ YENİ KENDİME GELİYORUM DAHA CİNSİYET, BELLİ OLMADIGI İÇİN VE KÜCÜK OLDUGU İÇİN NOKTAM DİYE SEVİYORDUM BEN BEBİSİMİ   :( BEN ONU TAM 3SENE BEKLEDİMMMM AMA NASİP RABBİM BENDEN DAHA COK SEVMİŞ:) CENNETTE BİZİ BEKLER İNSALLAH
              BÖYLE BİR ACI YASAYAN VARSA NELER YAPTINIZ NE OLUR YAZIN BANADA COK TESEKKURLER...
,

♥ღвüşяαღ♥

Rabbim acil şifalar versin tatlımm :amin:
hiç üzülme inş Rabbim en yakın zamanda hayırlı ve sağlıklı bi bebiş nasip eder :amin:
bnde ilk gebeliğimi düşükle geçirdim :y25:
ama şimdi çok şeker bi kız anasıyım :love9:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

canım geçmş olsun
böyle bi acıdan sonra sakın ümitsizliğe kapılma
seni anlıyorum benm de ilk gebeliğim senin gibiydi
çok çok üzüldümgünlerce ağladım inanki
ama şimdi ben de 2,5 aylık bi kız annesiyim
rabbim sana da yaşatır inşlh  :nazar:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

serife26

benim de bir arkadaşım 6 buçuk ay karnında ikizlerini taşıdı ve erken doğumla kaybetti onları ki tüp bebek tedavisiyle kavuşmuştu bebişlere,sonra yılmadı 5 ay sonra fln tekrar tüp bebek denedi bu kez tutmadı,şimdi yine bir 3 ay kadar bekleyip deneyecek tekrar,dicem o ki ALLAH sabrını veriyor,inş sabrın sonu da selamet olur da sen de en yakın zamanda bebişine kavuşursun,senelerdir hamile kalamayanları düşün bir de,15 sene sonra bile hamiş olanlar olabiliyor,yeterki Rabbim OL desin,dua et bolbol,ii davran kendine,üzülme artık.

"<<<ZEHRA>>>

canım geçmiş olsun biliyosun bende bebeklerimi kalp atışı durması nedeni ile kaybettim benim 3. defa oldu .pazartesi2 hafta olacak kürtaj olalı bugün kan verdim trombofili paneli araştırılması yapılacak İnşallah bir neden bulurlar.hakkımızda hayırlısı  tatlım Allah birdaha kimseye yaşatmasın içlerinde bizleride.... :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

gecmis olsun canim  :flowers:
umarim en yakin zamanda yeniden saglikli bir gebelik yasarsin :amin: umudunu yitirme canim senin durumunda olup sonradan bebision kucagina alan arkadasimiz cok oldu  ;)

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

Canim ya cok uzuldum hakkinda hayirlisi boyleymis  :sad1:

gecmis olsun insALLAH yeniden hamile kalirsin  :opucuk:

KasrıCinan

çok geçmis olsun arkadasım.Benimde bi düsüğüm var ama yine umut doluyum yine olacak insallah.seninde insallah tekrardar olur bu kadar olmusya rabbim yine nasip edecektir sakın üzülme.bak kaç tana arkadas yorum yapmıs ve hepsi tekrardan hamile kalmıs ve bebekleri kucaklarında bak.sakın ümitsizliğe kapılma emi.insallah ALLAHIM sabrını bol versin.tez zamanda tekrar sağlıklıca hamile kalırsın insallah... :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

cemresu

çok çok geçmiş olsun cnm bende 3 ay önce bi düşük yaşamıştım gerçkten zor cnm ama herşey Allahtan..
bebeğin olabildiğini bilmekte güzel bir duygu ben şimdi tekrar hamileyim moral önemlii üzülme sakın Allah ne demişse o olur.. tekrar geçmş olsun cnmm

βαlκιz

çok geçmiş olsun
hayırlısı böyleymiş
birdaha olur bebegin
allah sabır versin :flowers:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cok gecmis olsun bende melegimi kaybettim seni iyi anliyom insallah gene hamis olcaz  :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

HASRET!M S@N@

canım cok gecmiş olsun inş birdaha hamile kalırsın ve bu sefer bebeğin sımsıkı tutunur sana

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANIM BENİM RABBİM KİMSEYE YASATMASIN ÇOK GECMİŞ OLSUN İNŞ RABBİM YİNE NASİP EDER SAGLIKLI SIHATLI ARKADASIM  :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

melek-çağlar

geçmiş olsun allah bir daha yaşatmasın

suzannn

geçmiş olsun allah bidaha yaşatmasın bende  1 i dış gebelik olmak üzere 4 kez kaybettim şimdi tekrar hamileyim ama aynı korkular devam ediyor allaha sığındım bebeğimin ondan geleceğine inandım allahım ummadığım anda tekrar verdi onu bana verdiyse kucağımda görmeyi nasip eder inşallah

UMUDUNU HİÇBİR ZAMAN KAYBETME