28 Nisan , 2024, 02:01:31

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

''Düğün gecesi geline dayak''

Başlatan Balböceği, 28 Mart , 2011, 18:19:07

« önceki - sonraki »

Balböceği

°o.O євяυ O.o°

adamın yaptığı salaklık

kızın yaptığı da ondan da salaklık :-\

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

HASRET!M S@N@

Lă_Tăhzen!

DAHA İLK GECEDEN DERDIN NEDE KAYINVALIDENIN YUZUNDEN KOCANLA KAVGA EDIYON SÖYLE BİR GEÇSİN ARADAN 1-2 AY ÖYLE BASLA ŞİKAYETLERİNE  :k06: BEN 3 SENEDİR   SÖYLENIYOM EŞİMDEN DAYAK DEGİL Bİ SÖZ BİLE DUYMADIM  :k06: SAOLSUN

HASRET!M S@N@

bende son 6 aydır söylüyorum ve bişi demiyor sükür

Balböceği

Bana gore "Susan kadin" dayak yemiyor

ben agzimi acipta annesi hakkinda tek kelime bile etmedim 3 yil olani biteni yuttum ..

ama yengesi+abisi vs. kisilerden laf duyarsam agzimi aciyorum gozumu yumuyorum  :ehi:

allah'tan dayak yok bizde   :k06:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

meliss

BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

Lă_Tăhzen!

eda ben hiç susmuyorum valla dayakta yemıyorum sinirlendimmi herşeyi söyluyorum bizim kocalarımız iyi Allahtan vede Allah bana iyiki böyle bir koca versmiş yoksa tam aksı olsaydı benımde haberlerimi okurdunuz herhal  :k06:

Balböceği

Nur masaallah  :nazar: ben hic anasi hakkinda konusmadim simdiye kadar konussam ne olur inan fikrim yok  :ehi:
ben icime ata ata bi patliyorum ogun cumbus cikiyor evde  :ehi:
2+3 saat surer bu kavga sonra bi bakarim siritarak gelmis
kirinlan kalpler yapistirilir sonra hicbisi olmamis gibi  :ehi:

çağınım

ben ailesi hakkında hiç bişi konuşmadığım halde kaynanamın yüzünden dayak yedim 2 kere ve diğerleride çok saçma sebeplerden haksız yere defalarca ama artık yeter herşeyi saydım yüzlerine karşı eşiminde ailesininde ve görüşmemi kestim bir daha hiç işim olmaz eşimede dedim çok nayılıyosan ailene kapı orda isteyen gidebilir 

Balböceği

Alıntı yapılan: çağınım - 28 Mart , 2011, 18:44:42
ben ailesi hakkında hiç bişi konuşmadığım halde kaynanamın yüzünden dayak yedim 2 kere ve diğerleride çok saçma sebeplerden haksız yere defalarca ama artık yeter herşeyi saydım yüzlerine karşı eşiminde ailesininde ve görüşmemi kestim bir daha hiç işim olmaz eşimede dedim çok nayılıyosan ailene kapı orda isteyen gidebilir
Haklisin canim benimde cok cok yakindan tanidigim biri yillarca agzini acmadigi halde dayak yedi  :y25:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 28 Mart , 2011, 18:34:56
Nur masaallah  :nazar: ben hic anasi hakkinda konusmadim simdiye kadar konussam ne olur inan fikrim yok  :ehi:
ben icime ata ata bi patliyorum ogun cumbus cikiyor evde  :ehi:
2+3 saat surer bu kavga sonra bi bakarim siritarak gelmis
kirinlan kalpler yapistirilir sonra hicbisi olmamis gibi  :ehi:

şimdi ben böyle konusyorum aksam eşim gelıyomus benı dövuyormus  :k06: töbe yarabbım dayak ve eşim aynı  cumle içine bile yakıstıramıyorum  Allah göstermesin  kimseye yasatmasın

Balböceği

amin amin.

gerdek gecesi nasil gecerse hayatinda oyle gecermis,

Turkiye'de bi komsumuz vardi gercek gecesinde esinden dayak yemis defalarca

su anda 26 27 yillik evliler bu yila kadar hep dayak yedi sanirim bosaniyorlarmis

en iyiside bu degilmi  :-\

мiŁenα.

Ağzım açık okudum haberi,

Neden o eve dönüyor tek celsede biter bu evlilik.

İlk gece yapıyorsa bunu her zaman yapar.Nedeni ne olursa olsun..

Ben kayınvalidem yüzünden tartıştım hatta annesi hakkında çok kötüsözler sarfettim eşime.

Bana tek kelime etmedi bırak el kaldırmayı..

Şimdi pişmanım gereksiz yere söylenen sözler. ::)

SON OLARAK.... :director:

Kadına kalkan eller kırılsın..!

:love9: :love7: :love9: