27 Nisan , 2024, 10:49:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bir anne oğluyla evlenmiş

Başlatan ÇİTLENBİK, 21 Ocak , 2007, 20:29:31

« önceki - sonraki »

sibell&gökhan

YORUMSUZ KALMAYI TERCİH EDİYORUMMMM...SADECE GÜLÜYORUMMM...
O KADAR ÇOK TERBİYESİZCE AHLAKSIZCA OLAYLAR OLABİLİYORKİ DUYDUĞUM ZAMAN YAŞAMDAN TEREDDÜT ETMEYE BAŞLIYORUM NEREYE NERELERE GİDİYORUZ BİR BABA ÖZ EVLADINA NAMUSUNA TECAVÜZ EDEBİLİYO BİR ANNE ÖZ EVLADIYLA EVLENİYO EVLAT ANNESİNE GÖZ DİKİYO VE HALA DEVLETİMİZ BU İNSAN MÜSVEDDELERİNİN KARNINI DOYURUYO DEVLETİMİZ TOPRAKLARINDA BARINDIRA BİLİYO
DEVLETİMİZ BU VİCDANSIZLARA CAYDIRICI CEZA VERMEDİĞİ SÜRECE ( İDAM OLMASI GEREKİYO BENCE )  DAHA NELER NELER DUYACAĞIZ GÖRECEĞİZ KİM BİLİR...ALLAHIM KİMSELERİ AKILDAN VİCDANDAN MAHRUM BIRAKMASIN HEPİMİZE HİDAYET VERSİN RABBİM :amin:

BANU

gerçekten midem bulandı  :igrenc:  dünyanın sonu geliyor   civisi mi çıktı neee?   Güzel Allahım  bizlere yardım etsin  ONLARADA AKIL FİKİR VERSİN...

emosum

mavili

aman ALLAHIM ya daha neler duyacagız ya ne desem şuanki sinirimi anlatamaz Allah akıl fikir versin  :cildir: :cildir:

emosum

acaba daha nelerle karsılasıcaz :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

mavili

bunlara insan demek çok zor insanlıktan nasibini almamış yaratıklar :cussing:

emosum

keşke yalan olsaydı ama malesefki gercek :honk:

almeriya

okudugumdan beri mide bulantimi atlatamadim.arkadalar büyük bi alimin dedigi gibi bunlar hayvanlasmis seytanlar..... :cildir: :cildir: :cildir:maalesef vicdani tefessüh etmis yani sönmüs insanlaran hersey beklenir.cünki vicdan sahibi bi insan asla bu pisligi yapamaz....ancak vicdani sönmüs olmali.....gercekten kelimeler kifayetsiz kaliyorr....neyse allah hidayet versinnn.dua dan baska bisey gelmiyor elimizden :dontknow:

Canım yiğitim

allah akıl fıkır versın...bakalım daha neler duyucaz

sarisinn

dünyanın sonu geliyo arkadaşlar.başka diyecek bişey bulamıyorum.bunun başka bir açıklaması olamaz.çok mutluymuşlar birdee.sapıklar yaaa.allah kahretsin sizi :caca: :violent1:

мiŁenα.

ohaaaa yaniii dünyanın sonu geldi .....

iğrençler .....ayy o anne deil her çocuuk doguran anne deıl ben daha o sıfatla nıtelendırmıyorum kımsede nıtelendırmesın anne kelımesı yakısmıyor  boyle pıslıklere..

allah bılsın doguruur bu sefer kız babasıda onla ewlenır ....alısıklar zaten pislikler

:love9: :love7: :love9:

can yine cannnn

yuhhhhhhhhhhhhhhhhhh bence oğlu değildir ben hala inanamıyorum ya
insan evladıyla tövbe tövbe sen bizleri koru rabbim ya :amin: :amin: :amin:
can dediklerim....

мiŁenα.

üvey oğlu derlerdi baksana miğdesizler

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

allahım sen akıl fikir ver

kızlar benim annem herzaman derki;
bir babanın kızına bir kızın babaya

bir annein aoğluna bir oğulun anneye

bir abinin bacısına bir bacının abisine

asla nefsi düşmez bir erkeğin öz evladına ve öz kardeşine asla tahrik olmaz ereksiyon olmaz uyarılmaz der

burda var bir iğrençlik ama kim bilebilir ki rabbimden başka allah ıslah eylesin

мiŁenα.