27 Nisan , 2024, 15:32:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bir anne oğluyla evlenmiş

Başlatan ÇİTLENBİK, 21 Ocak , 2007, 20:29:31

« önceki - sonraki »

ÖZLEM

töbe töbe gerçek mi acaba?ağzım açık kaldı :icon_scratch:

İYİ Kİ VARSIN BİRİCİK KIZIM

ilknur

bu çok kötu bır şey ya inanamıyorum bence bunu bır annenın yapması imkansız kendi çocugu degıldır belkı  :sad1:

sude

kıyamet alametleri bencede bunlar.bu ne ya valla şok oldum bende ılk defa boyle bırsey duydum.allahım verır elbet cezalarını.tövbe tovbe ne gunlere kaldık yarabbım.allah sonumuzu hayırlara getırsın ınsallah
PRENSESİM GUZEL KIZIM CEYLİNİM
PRENSİM CANIM OĞLUM KERİMİM
AŞKIM CANIM KOCAM İYİKİ VARSINIZ

ranişim

ahlaksızlar demekten başka bir şey demiyorum tüüüüüüh pislikler :cildir:
Bir yildiz sec kendin icin gökyüzünden
gözlerin gibi parlak,
senin gibi tatli olsun,
bir yildizda bana sec,
parlakligi önemli degil yeterki sana yakin olsun!

jbdun

bu gerçek mi yaaaa :caca:  :violent1:
hiç duymadım başka bi yerden, yuh yaa :cussing:

ilkimsu

ARKADAŞLAR ÇEVREMİZDE OLAN BİR OLAYI ANLATAYIM SİZLERE:
İKİ ÜVEY KARDEŞ(ANNELERİ AYNI BABALARI FARKLI) YANİ AYNI RAHMİN İÇERİSİNDEN ÇIKIYORLAR VE EVLİLER
BUNLARA OLAN TEPKİYE KARŞILIK DA BİZ ÇOK MUTLUYUZ DİYORLAR RESMİ OLARAK DEĞİL EVLİLİKLERİİ ZATEN DİNİ NİKAH DÜŞÜNCESİ DE OLMAMAIŞTIR AMA KARI KOCA İLİŞKİSİ SÜRDÜRÜYORLAR
BU DA TAM BİR ŞOK DURUMU
ÇOK İĞRENÇ BİR ŞEY.... :violent1:

Almiş'inAnniş'i

bu türkiyede ve müslüman bir ailede mi oluyor?
kıyamet yaklaşıyor!!!  :honk:

nagihan

ya bu çok iğrenç bişi rezaletttt

ilkimsu

evet bu türk ve müslamanız diyen insanlar arasında oluyoor gerçi bu ne kadar müslümanlıktır onu Allah bilir de...

Alıntı yapılan: nagihan82 - 01 Mart , 2007, 22:59:32
ya bu çok iğrenç bişi rezaletttt

ARMAĞAN

GERÇEKTEN İLK OKUDUĞUMDA SİNİRDEN GÜLDÜM. BU NE REZİLLİKTİR YAHU. DÜNYANIN HİÇBİYERİNDE YOKTUR BÖLE BİŞEY. ALLAHIM SEN BU İNSANLARA AKIL FİKİR VER.  ALLAH HERKESİN AKLINA MUKAYYET OLSUN. KINIYORUM YAPTIKLARINI. İĞRENÇLİKTEN ÖTE BİŞEY BU YAA. İĞRENÇ PİS SAPIKLAR.

aysun

Yok artık daha neler..... ???arkadaşlar böyle birşeyi anca akli dengesi düzgün olmayanlar yapar..yok bence onlarada haksızlık etmeyelimmm..........bu nasıl bişi yaaa kendin yarattığın canlıyla evlenmek.......pessss vallahi pesssss

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Ayyy inanamıyorum yaa terbiyezsizce ahlaksızca birşey buuuuuuuuuuuuuu :caca:  :caca:   :caca:  :caca:  :caca:

semra

valla benim de  :-ooo acik kaldi igrenc ler ya :igrenc: bunlar gibilerini  :violent1: yapcaksin

yeliz&osman

Yuhhhhhhhhhhhhh ya tam bi iğreçlik sapıklık  :violent1: ALLAH ıslah etsin  :amin:

cute_00

bunların  yatıcak  yerleri  var  mı acaba  öbür tarafta.. :cussing:  :cussing:  :cussing: sapıklık,sapkınlık,iğrençlik  dicek  çok  şey  var  amaa....