2011 BAHAR MELEKLERİ

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 27 Mart , 2011, 10:54:52

« önceki - sonraki »

medine

ben anlatiyim bende aysegulden ogrendim :k06:hizli resim.com a giriyorsun resmi yukleyip ucuncu linki kopyalayip mesaj bolumune yapistirp yolluyorsun
sen benim herseyimsinn:)

doğangüneş

yapmışım  :ehi:  :ehi:  :ehi: sallayarak  yaptım her zaman olduğu gibi

medine

masalllah suphanalalaah tam yakisikli buuu gencler anlasirsa neden olmasin veririm kziimi senin yakisikliyaa :k06: :k06: :k06:

doğangüneş

son hallerine en yakın hali buu dikkat ettmde bayadır resim çekmiyormuşum benn  :dontknow:

doğangüneş

Alıntı yapılan: medine - 13 Ağustos , 2011, 17:04:17
masalllah suphanalalaah tam yakisikli buuu gencler anlasirsa neden olmasin veririm kziimi senin yakisikliyaa :k06: :k06: :k06:
[/quote evt cnm evt sen ver  fıstığını bize  azcık nazlıyız filan ama çekilmez de değiliz hanii.. :ehi: :ehi:

doğangüneş

evt ayşecim bu da bizim kayramız  :love9: sende koyarsın inş. cnm bende bebeği daha küçükleri kıskanıyorum baksana  :ehi: :ehi: :ehi:

aydinays

Alıntı yapılan: doğangüneş - 13 Ağustos , 2011, 17:08:19
evt ayşecim bu da bizim kayramız  :love9: sende koyarsın inş. cnm bende bebeği daha küçükleri kıskanıyorum baksana  :ehi: :ehi: :ehi:

Yerim ben kayra paşayı. Allah nazarlardan korusun. Kıskanma kıskanma senin kızın gelecek bizim kayradan önce
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

doğangüneş

Alıntı yapılan: aydinays - 13 Ağustos , 2011, 17:10:02
Alıntı yapılan: doğangüneş - 13 Ağustos , 2011, 17:08:19

Yerim ben kayra paşayı. Allah nazarlardan korusun. Kıskanma kıskanma senin kızın gelecek bizim kayradan önce

amin cnm cümlemizin evladını korusun inş. rabbim..  :amin: hayırlısıyla inş. cnm sıra sıra alacağız miniklerimizi kucağımıza..

bu arada yanlış anlamazsan alıntıyıda siler misin bende birazdan silerim resmi  :k06: :k06: ayşegül(gültanesi) gitmiş sanırım oğluma elleriyle kız bulacaktı güyaa..
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ama gerek kalmadı ben gelinimi buldum AZRA :love9: :love9:  :hello2: :hello2:

medine

azra dururken daha ne kizi ariycakmis bosveer ben azrayi verdim bilee :ehi: :ehi: :ehi:

doğangüneş

Alıntı yapılan: medine - 13 Ağustos , 2011, 17:17:55
azra dururken daha ne kizi ariycakmis bosveer ben azrayi verdim bilee :ehi: :ehi: :ehi:
evt evt gerek kalmadı şükür  :muzz:  :muzz:  oğlum çenesinden tutar azranın yeyim yeyim yapar  :ehi: :ehi: :ehi:

doğangüneş

ayşegülde büyük oğluma bulsun bari  :ehi: :ehi: :ehi:

medine

Alıntı yapılan: doğangüneş - 13 Ağustos , 2011, 17:20:55
Alıntı yapılan: medine - 13 Ağustos , 2011, 17:17:55
evt evt gerek kalmadı şükür  :muzz:  :muzz:  oğlum çenesinden tutar azranın yeyim yeyim yapar  :ehi: :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: hic gulecegim yoktuu nerdende geldi aklina buu :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

doğangüneş

bizi öyle seviyor cnm  :love9: azramızıda öyle sever lokum gibi çenesi var maşallah o sevilmezde kim sevilir..
:k06: :k06:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ay kızlaaaaaar muhabbet kaynamış
ütü yaptım kardeşlerimle ablamla çene yaptım yetiştim
ayyyyyyyy valla ben aşık oldum bu oğlana ayşecim dediğin gibi varmış
gözler kaşalar rabbim ne kadar mükemmel yaratmış kuzummm ya
canım azramı bulmasydın dünrübaşı olurdum
hiç olmasa buna kız doğururdum yine kaçırmazdım kayramııııı
uy ballı uşağuuuum

doğangüneş

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 13 Ağustos , 2011, 18:15:10
ay kızlaaaaaar muhabbet kaynamış
ütü yaptım kardeşlerimle ablamla çene yaptım yetiştim
ayyyyyyyy valla ben aşık oldum bu oğlana ayşecim dediğin gibi varmış
gözler kaşalar rabbim ne kadar mükemmel yaratmış kuzummm ya
canım azramı bulmasydın dünrübaşı olurdum
hiç olmasa buna kız doğururdum yine kaçırmazdım kayramııııı
uy ballı uşağuuuum

benim büyük oğlana alırım dicemde aralarında çok mu yaş farkı olur ki  :dontknow:

:k06: :k06: :k06: