2011 BAHAR MELEKLERİ

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 27 Mart , 2011, 10:54:52

« önceki - sonraki »

medine

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 13 Ağustos , 2011, 16:27:09
ay baktıkça bakasım geldi
tipe sıfata ya bal bal 41 kere maşallah
okuyayım kuzuma nazar değmesin tatlı azram benim
sagol canim benimmm istersen senin oglana veriyim kizimii yakisirlarda  :ehi: :ehi: :ehi:
sen benim herseyimsinn:)

doğangüneş

maşallah sübhanallah rabbim tüm kötülüklerden emin kılsın  :amin:
çok güzel  yaa bayıldım bayıldım ömrü uzun bahtı açık olsun inş. bir ömür kolay bir evlat olsun..
darısıda bana olsun  inş.  :amin:  :k06:ayy kıyafetinede bayıldım ayrıca sığmasın içine inşallah  :k06: :k06:  bende dün kızıma biraz alışveriş yaptım kız alıverişi çok zevkliymiş yaa
güzel Allahım dileyen herkese yaşatsın bu güzl duyguyu  :amin:
bende kendi oğlumun bebekliğine benzettim ayy ben çok özlemişim böyle yumuk yumuk bebişleri..

AyNi

Alıntı yapılan: medine - 13 Ağustos , 2011, 15:25:59
insalllah canim  :amin:benimki biraz mizmiz cikti donmeye falan baslamadi sadece yan donup oyuncaklariyla oynuyo surunme cabalarida basladi yavas yavas onune oyuncaklar koyuuyorum uzanip almak icin baya bi caba gosteriyo yakindir gibime geliyo surunmesi seninki nler yapiyo basladimi surunmeye falan

daha öner canım, seninki benimkinden biraz küçük... benimki biraz aceleci çıktı, odanın bir ucundan diğer ucuna yuvarlanıyor artık
maşallah... emekleme çalışmalrı da devam ediyor, bakalım 6 aylık olduğunda emekler galiba...

doğangüneş

Alıntı yapılan: medine - 13 Ağustos , 2011, 16:29:45
sagol canim benimmm istersen senin oglana veriyim kizimii yakisirlarda  :ehi: :ehi: :ehi:
yok cnm onun oğlunun başı bağlı kızmı vereyim dedim yüzümüze bile bakmadılar  :ehi:  :ehi: :ehi:
gel sen bu fıstığı benim oğlana ver  :love9: :flowers: :k06:

medine

Alıntı yapılan: doğangüneş - 13 Ağustos , 2011, 16:37:32
çok güzel  yaa bayıldım bayıldım ömrü uzun bahtı açık olsun inş. bir ömür kolay bir evlat olsun..
darısıda bana olsun  inş.  :amin:  :k06:ayy kıyafetinede bayıldım ayrıca sığmasın içine inşallah  :k06: :k06:  bende dün kızıma biraz alışveriş yaptım kız alıverişi çok zevkliymiş yaa
bende kendi oğlumun bebekliğine benzettim ayy ben çok özlemişim böyle yumuk yumuk bebişleri..
amiiiin canim alllah razi olsunn cumlemizinkini rabbim kotuluklerden korusun :opucuk:istedigin elbise olsun teyzessi sanada yolllayalil hemen aynisindan  :)kiz alisverisi zevkli olmaz olurmuu insanin aldikc alasi geliyoo anladigim kadariyla hamilesin sag salim kucagina alirsin insalllah kizinii  :amin:

medine

Alıntı yapılan: doğangüneş - 13 Ağustos , 2011, 16:38:48
yok cnm onun oğlunun başı bağlı kızmı vereyim dedim yüzümüze bile bakmadılar  :ehi:  :ehi: :ehi:
haaa oylemiii neyse saglik olsun napalimm nasip deilmis demekkii :ehi :ehi:ayy bilmemmkii simdi biraz dusunmem lazimm kiz evi naz evidir diye bosuna dememisler biz biraz dusunelimm :ehi: :ehi:

doğangüneş

Alıntı yapılan: medine - 13 Ağustos , 2011, 16:41:00
amiiiin canim alllah razi olsunn cumlemizinkini rabbim kotuluklerden korusun :opucuk:istedigin elbise olsun teyzessi sanada yolllayalil hemen aynisindan  :)kiz alisverisi zevkli olmaz olurmuu insanin aldikc alasi geliyoo anladigim kadariyla hamilesin sag salim kucagina alirsin insalllah kizinii  :amin:
[/quote

yollayın yollayın hiç yok dermiyim siz sığmayın bize yollayın  :k06: :k06:  evt cnm hamileyim 2 oğluşun üzerine bi kızm olacak inş.  :hello2:
hemde sürpriz bi şekilde girdi hayatımıza  :love9: ilk günler nasıl üzülüyorudum hamileyim diye şimdi de zaman geçmiyor diye üzülüyorum  :k06: :k06:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

tatlım doğangüneşinde dediği gibi başı bağlı kuzumun
aybüke dünürüm
inşallah ikinci bebişlere
seninki erkek benimki kız olur o zaman dünür olalım :muzz:

doğangüneş

Alıntı yapılan: medine - 13 Ağustos , 2011, 16:43:04
Alıntı yapılan: doğangüneş - 13 Ağustos , 2011, 16:38:48

haaa oylemiii neyse saglik olsun napalimm nasip deilmis demekkii :ehi :ehi:ayy bilmemmkii simdi biraz dusunmem lazimm kiz evi naz evidir diye bosuna dememisler biz biraz dusunelimm :ehi: :ehi:

oğluşumun resmini mi koyayım illa bak aşık olursunuz ona göre  :k06: :k06:

medine

Alıntı yapılan: doğangüneş - 13 Ağustos , 2011, 16:44:34
Alıntı yapılan: medine - 13 Ağustos , 2011, 16:41:00
[/quote

yollayın yollayın hiç yok dermiyim siz sığmayın bize yollayın  :k06: :k06:  evt cnm hamileyim 2 oğluşun üzerine bi kızm olacak inş.  :hello2:
hemde sürpriz bi şekilde girdi hayatımıza  :love9: ilk günler nasıl üzülüyorudum hamileyim diye şimdi de zaman geçmiyor diye üzülüyorum  :k06: :k06:
tamam canimm yollayalimm  :k06:alllah bagidlasin canimm ne guzel iste 3 tane melegin var 2 oglani ustune bir kiz super olmuss tadindan yenmez simdii rabbim acilarini gostermesinn.bende rabbim izin verirse 3 tane istiyorum bakalim hayirlisi :suclu:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

koy  koy hadi resmini :muzz:
ben ellerimle bulurum canım ona kız hiç merak etme sen

medine

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 13 Ağustos , 2011, 16:44:49
tatlım doğangüneşinde dediği gibi başı bağlı kuzumun
aybüke dünürüm
inşallah ikinci bebişlere
seninki erkek benimki kız olur o zaman dünür olalım :muzz:
haha alllah seni napamsin emiii tamam insalllahh senden iyisinimi bulcamm :k06: :k06:

medine

koy koy bkalimm bir ona gore dusunuruzz bizdee :ehi: :ehi:

doğangüneş

Medine inşallah cnm rabbim dileyen herkeslere nasip etsin.. :amin:
evt yaa çok heyecanlıyız evimize bir prenses grecek inş. :muzz:
sağlık huzur bereket katsın inş.hayatımıza.. tabi cümelmizin kuzucukları  :amin:

doğangüneş

resim koymayı unutmuşum ben  :dontknow:  siz anlatın bende gidip flashı getireyim  :ehi: :ehi: