3. defa minik kuzumu kaybettim

Başlatan "<<<ZEHRA>>>, 25 Mart , 2011, 13:41:49

« önceki - sonraki »

suzannn

Alıntı yapılan: "<<<ZEHRA>>> - 26 Mart , 2011, 20:18:59
CANIM ARKADAŞLARIM DUALARINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN.RABBİM BU SIKINTIYI KİMSEYE YAŞATMASIN ÇOK ZOR ....VALLAHİ BURADAKİ DESTEĞİNİZ BENİ O KADAR GÜÇLENDİRİYOR Kİ....HEPİNİZE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDİYORUM İNŞALLAH BURADA HERKES SAĞLIKLI HAMİLELİK ANILARINI PAYLAŞIR VE DE SAĞLIKLI BEBEKLERİNİ KUCAĞINA ALIR BENDE İÇİNDE İNŞALLAH...ÇOK ZOR BİR DURUM GERÇEKTEN ,ÇOK SIKINTILI ...DUYGULAR  KARMAKARIŞIK ANLATILMAZ TARİFİ YAPILAMAZ...KORKULAR BİR YANDAN UMUTLARIM İSE DİĞER YANDAN BEYNİMİ MEŞGUL EDİYOR..ALLAHTAN TEK DİLEĞİM BUNUN NEDENİNİN BULUNMASI ŞU AN...NEDENİNİN BULUNUP ÇARESİNE BAKILACAĞINI DÜŞÜNMEK BENİM UMUTLARIMI ARTIRIYOR;DİĞER YANDAN DA YA YİNE BİŞEY BULAMAZLARSA DİYE KARAMSARLIĞA DÜŞÜYORUM İNŞALLAH BU DURUMLARIDA ATLATACAĞIM ÖNCE ALLAHIN İZNİ SONRA DA SİZİN DUALARINIZLA ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN İYİKİ VARSINIZ :y25: :y25:
aynı durumdayım canım aklım hep meşgul

SeliN59

AYNEN 3 AY  ÖNCE DIŞ GEBELİK GEÇİRDİM BU AY GÜNÜM 2 GÜN GEÇTİ ARADA KAHVERENGİ LEKELENMELERİM OLDU 2 DEFA İDRAR TESTİ YAPTIM POZİTİF ÇIKTI AMA ADET OLDUM ADET OLMAYA BAŞLADIĞIMI ANLAYINCA HASTANEDE KAN TESTİ YAPTIRDIM BETA 4,99 ÇIKTI ACABA BİLMEDEN BAZEN DÜŞÜKMÜ YAPIYORUZ ANLAMADIM HAMİLE KALMAYA KORKUYORUM ALLAH KİMSEYE DÜŞÜK TECRÜBESİ YAŞATMASIN ÇOK ZOR

ruby

çok geçmiş olsun bende 3 ay önce bebeğimi kaybettimm karnımda öldü çok üzüldm kahroldum ama elime bişey geçmedi belki hayrlısı böyleymiş ne yapalım rabbim hepimize nasip etsin:)
****GÖZBEBEĞİM ****

suzannn

Alıntı yapılan: kumsal59 - 30 Mart , 2011, 00:24:24
AYNEN 3 AY  ÖNCE DIŞ GEBELİK GEÇİRDİM BU AY GÜNÜM 2 GÜN GEÇTİ ARADA KAHVERENGİ LEKELENMELERİM OLDU 2 DEFA İDRAR TESTİ YAPTIM POZİTİF ÇIKTI AMA ADET OLDUM ADET OLMAYA BAŞLADIĞIMI ANLAYINCA HASTANEDE KAN TESTİ YAPTIRDIM BETA 4,99 ÇIKTI ACABA BİLMEDEN BAZEN DÜŞÜKMÜ YAPIYORUZ ANLAMADIM HAMİLE KALMAYA KORKUYORUM ALLAH KİMSEYE DÜŞÜK TECRÜBESİ YAŞATMASIN ÇOK ZOR
KİMYASAL GEBELİK OLABİLİR

*•.¸♥gonca♥¸.•*

:y25: çok gecmiş olsun üzücü bir olay allahım kimseye yaşatmasın... :amin:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

KONYALI

çok geçmiş olsun,allah bir daha yasatmasın

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

zehracım daha yenı gordum canım  :'( çok uzuldum  :y25: allah bır daha yaşatmasın ne kadar zor oldunu neler yaşadıgını tahmın edıyorum  :y25: allah sabrını versın  :amin: tez zamnda ınsallah yıne melegın gelır bu sefer annesıne sıkı sıkı tutunur ınsallahhhh  :amin: canım sebebı neymış yukardakı yazıları henuz okumadım belkı acıklamışsındır bende 2 kere dusuk yaptım  :y25: benımkının sebebı yok canım allah yardımcın olsun  :amin: :amin: :amin:

"<<<ZEHRA>>>

16 Temmuz , 2011, 19:41:00 #67 Son düzenlenme: 22 Temmuz , 2011, 10:10:21 g10ca
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 05 Nisan , 2011, 01:01:41
zehracım daha yenı gordum canım  :'( çok uzuldum  :y25: allah bır daha yaşatmasın ne kadar zor oldunu neler yaşadıgını tahmın edıyorum  :y25: allah sabrını versın  :amin: tez zamnda ınsallah yıne melegın gelır bu sefer annesıne sıkı sıkı tutunur ınsallahhhh  :amin: canım sebebı neymış yukardakı yazıları henuz okumadım belkı acıklamışsındır bende 2 kere dusuk yaptım  :y25: benımkının sebebı yok canım allah yardımcın olsun  :amin: :amin: :amin:

]ARKADAŞIM BENİMKİNİN DE SEBEBİ YOK DEDİLER FAKAT BAŞKA BİR DOKTORA GİTTİM RAHİM ŞEKLİM BENİM T İMİŞ...VE BUNUN SONUCUNDA 4 GÜN ÖNCE AMELİYAT OLDUM rABBİM UMARIM BİRDAHA YAŞATMAZ İLGİ VE  ALAKALARINIZDAN DOLA YI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM HEPİNİZİ ÇOK ÖPÜYORUM