3. defa minik kuzumu kaybettim

Başlatan "<<<ZEHRA>>>, 25 Mart , 2011, 13:41:49

« önceki - sonraki »

destina06

Alıntı yapılan: "<<<ZEHRA>>> - 25 Mart , 2011, 13:49:54
Alıntı yapılan: destina06 - 25 Mart , 2011, 13:47:24
Alıntı yapılan: "<<<ZEHRA>>> - 25 Mart , 2011, 13:41:49
bu sefer de olmadı minik kuzumu yine kaybettim ...Rabbim bu sıkıntıları bir daha kimseye yaşatmasın :amin: :amin:

Zehra çok geçmiş olsun Allah sağlıkla sıhhatle daha nice bebişler nasip etsin sana mubarek cumaların yüzü suyu hürmetine...
CANIM ALLAH RAZI OLSUN ŞU AN TEK DİLEĞİM BUNUN NEDENİNİN BULUNMASI YOKSA BİR DAHA CESARET EDEMİCEM HAMİLE KALMAYA

Canım Allah dermansız dert vermesin bulunur inşallah nedeni

HASRET!M S@N@

CANIM COK COK GECMİŞ OLSUN TATLIM YA İNAN COK ÜZÜLDÜM RABBİM BİRDaAHA GÖSTERMESİN SANADA BOL SABIRLAR VERSİN

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: semen - 25 Mart , 2011, 13:52:05
yakın dönemde böyle bir acı yaşamış, biri olarak çok üzüldüm, çok geçmiş olsun... Rabbim bir daha yaşatmasın inşallah :amin: inşallah bundan sonra hayırlı, sağlıklı bir evladın olur, Rabbim kucağına aldığın günleri de gösterir  :amin: :amin: :amin:
SANADA ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ÇOK ZOR BİR DURUM ALLAH KİMSEYE YAŞATMASIN AMİN CANIM

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 25 Mart , 2011, 13:54:08
CANIM COK COK GECMİŞ OLSUN TATLIM YA İNAN COK ÜZÜLDÜM RABBİM BİRDaAHA GÖSTERMESİN SANADA BOL SABIRLAR VERSİN
AMİN CANANIM VALLA ÇOK ZOR BİR DURUM RABBİM KİMSEYE YAŞATMASIN

HASRET!M S@N@

AMİN BİTANEM RABBİM YAR VE YARDIMCIN OLSUN SENİN DURUMUNUN AYNISINI COK AYAKIN BİR ARKADASIMDA YASAMISTI ATLATTI SÜKÜR TEKRAR DENİYORLAR BİTANEM İNŞ SENİNDE OLUR BİR DOKTOR BULDULAR O DÜŞÜKLERE ENGEL OLUYORMUS TEDAVİYE BASLADI ODA BAKALIM RABBİM YAR VE YARDIMCIN OLSUN BİTANEM

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 25 Mart , 2011, 13:57:15
AMİN BİTANEM RABBİM YAR VE YARDIMCIN OLSUN SENİN DURUMUNUN AYNISINI COK AYAKIN BİR ARKADASIMDA YASAMISTI ATLATTI SÜKÜR TEKRAR DENİYORLAR BİTANEM İNŞ SENİNDE OLUR BİR DOKTOR BULDULAR O DÜŞÜKLERE ENGEL OLUYORMUS TEDAVİYE BASLADI ODA BAKALIM RABBİM YAR VE YARDIMCIN OLSUN BİTANEM
AMİN YETERKİ SEBEBİ BULUNSUN BAŞKA HİÇBİRŞEY İSTEMİYORUM İNANKİ...

nokta

Canım cok üzüldüm bende 2 hafta kadar önce kürtaj olmak zorunda kaldım bebeğimin kalbi durmuş::(:( şimdiden 3 ayı doldurmak için gün sayıyorum.. Tekrar hamile kalabilmek için ama tekrar hamile kalırsamda tekrar düşermi diye çok korkacagım buna eminim...Kan pıhtılaşması testi yaptırdınmı canım ??ben gecen hafta yaptırdım onun sonucunu bekliyorum.. Neden olduguyla ilgili hiç bişey söylemedilermi??

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: nokta - 25 Mart , 2011, 14:00:01
Canım cok üzüldüm bende 2 hafta kadar önce kürtaj olmak zorunda kaldım bebeğimin kalbi durmuş::(:( şimdiden 3 ayı doldurmak için gün sayıyorum.. Tekrar hamile kalabilmek için ama tekrar hamile kalırsamda tekrar düşermi diye çok korkacagım buna eminim...Kan pıhtılaşması testi yaptırdınmı canım ??ben gecen hafta yaptırdım onun sonucunu bekliyorum.. Neden olduguyla ilgili hiç bişey söylemedilermi??
CANIM BENİM BU 3.  2.BEBEĞİMDE ARAŞTIRDILAR AMA BİRŞEY BULAMADILAR ÇOK SAĞLIKLISIN DEDİLER ...AMA BU DOKTORUM  YETERLİ ARAŞTIRMALARIN YAPILMADĞINI EKSİK OLDUĞUNU SÖLEDİ DAHA GENİŞ ARAŞTIRCAKLAR  İNŞALLAH SEBEBİ BULUNUR.SANA DA ÇOK GEÇMİŞ OLSUN RABBİM BİR DAHA YAŞATMASIN

nokta

Canım benim çok geçmiş olsun tekrar hamile kalırsında bu sefer sağlıkla dogurursun inşallah.. Rahminde sorun yoksa, troid sorunun yoksa, bazı hastalıklara (kızamık v.s.) karşı bağışıklığın varsa, kan pıhtılaşman yoksa inşallah yokdur bu sefer sağlıkla dogar inşallah.İnsan bebğini kaybedince sürekli bi araştırma içine giriyor.. Ama bence gerçekten bu konularda uzman bi doktor bul kendine hangi ilde yaşıyosun??Bide yeni duydum Bazı kadınların bünyesi bebeği tehdit gibi algılıyormuş ve büyümesine izin vermiyormuş bide bunu araştır istersen. Akıl vermek gibi algılamassın İnşallah bebeğini kaybeden arkadaşları gördükce kendi yaşadıklarım geliyor aklıma hele senin 3 olmuş. Çolk detaylı incelesinler hayatımm.. Hepsi ayrı bir hayal kırıklıgı sonucdaa.. Canımızdan can kopuyor..

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: nokta - 25 Mart , 2011, 14:11:49
Canım benim çok geçmiş olsun tekrar hamile kalırsında bu sefer sağlıkla dogurursun inşallah.. Rahminde sorun yoksa, troid sorunun yoksa, bazı hastalıklara (kızamık v.s.) karşı bağışıklığın varsa, kan pıhtılaşman yoksa inşallah yokdur bu sefer sağlıkla dogar inşallah.İnsan bebğini kaybedince sürekli bi araştırma içine giriyor.. Ama bence gerçekten bu konularda uzman bi doktor bul kendine hangi ilde yaşıyosun??Bide yeni duydum Bazı kadınların bünyesi bebeği tehdit gibi algılıyormuş ve büyümesine izin vermiyormuş bide bunu araştır istersen. Akıl vermek gibi algılamassın İnşallah bebeğini kaybeden arkadaşları gördükce kendi yaşadıklarım geliyor aklıma hele senin 3 olmuş. Çolk detaylı incelesinler hayatımm.. Hepsi ayrı bir hayal kırıklıgı sonucdaa.. Canımızdan can kopuyor..
CANIM ANKARADAYIM ÇOK DEĞERLİ BİR DOKTORUM VAR ŞU AN  ÇOK İLGİLİ İNŞALLAH BU UMUT OLACAK BANA  NASİP TABİ BAZI ŞEYLER RABBİMİN İZNİ İLE HAYIRLISI ARTIK DİYECEK ÇOK BİŞEY YOK.ÖNCEKİ DOKTORUM PROF TU  AMA BU DOKTORUM ARAŞTIRMALARIN EKSİK OLDUĞUNU SÖYLEYİNCE BEYNİMDEN VURULMUŞA DÖNDÜM BİR BİLSEN NE KADAR BASİT BAZI LARI İÇİN İNANAMIYORUM

derbeder

Allah sabir versin, cennetteki yavrunu sana sefaatci kilsin.

kulaga pek hos gelmesede en azindan hamile kalabildigini biliyorsun bu da birsey, birde esinde sorun olmadigi gozukuyor.

elbet bir gun sanada uygun bir tedavi yontemi verecekler, icini ferah tut sen.

Allah hakkinda hayirlisini versin arkadasim.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: ye$iL elma - 25 Mart , 2011, 14:18:33
Allah sabir versin, cennetteki yavrunu sana sefaatci kilsin.

kulaga pek hos gelmesede en azindan hamile kalabildigini biliyorsun bu da birsey, birde esinde sorun olmadigi gozukuyor.

elbet bir gun sanada uygun bir tedavi yontemi verecekler, icini ferah tut sen.

Allah hakkinda hayirlisini versin arkadasim.
AMİN ARKADAŞIM ALLAH RAZI OLSUN

nokta

Anlıyorum canım seni önceki doktorun bay mıydı bayanmıydı??

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: nokta - 25 Mart , 2011, 14:20:39
Anlıyorum canım seni önceki doktorun bay mıydı bayanmıydı??
CANIM ÖNCEKİ İKİSİ DE BAYAN DI BU DOKTORUM BAY ALLAH ONDAN RAZI OLSUN ÇOK İLGİLENDİ İNAN BANA DAHA ANLAYIŞLI OLUYORLAR

nokta

bende doktorumu değiştirip değiştirmemek konusunda kararsızım.. Aslında bi sorun yaşamadım ama tekrar hamile kalırsam aynı doktorda yine aynı sorunu yaşarım diye korkuyorumm. Benim doktorda bayan ama çok hastası var her muayenede ya telefon geliyor ya bişeyy tam konsantre olamıyor diye düşünüyorum. Bi yandanda artık beni rahmimi tahlillerimi biliyor diyorum bi dahaki seferde daha tecrübeli olur benimle ilgili diyorum.. Anlayacağın kafam karışık..