3. defa minik kuzumu kaybettim

Başlatan "<<<ZEHRA>>>, 25 Mart , 2011, 13:41:49

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANIM İNŞ TEZ ZAMANDA TEKRAR HAMİLE KALIRSIN  :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ayysnn

çok geçmiş olsun canım Allah yardımcın olsun inş. sorun neyse bi an önce bulunur çözülür inş.  :amin: :amin:

seda87

canm ya çok geçmiş olsun rabbim bir daha yaşatmaz inş aynu acıları bu son olur inş.herşetin hayırlısı canm en yakın zamanda inş sağlıklı bir hamilelik geçirirsin canm  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

aydinays

Canım benim Allah bri daha yaşatmasın. Canım çok üzüldüm. Ne kadar üzülsemde senin kadar değil. En kısa zamanda düşüklerinin nedeni bulunur ve sağlıcakla bebeğini kucağına alırsın. :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

canim cok gecmis olsun ben bi kere yasadim ama sen 3.kez yasadin acin cok büyüktür eminim ins tekrar gene hamis olursun sagliklan kucana alirsin  :amin: :amin: ama sen herseyi bastan asagi kontrol ettir nedenini ögren
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Balböceği

Gecmis olsun canim insALLAH yine olur  :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: "<<<ZEHRA>>> - 25 Mart , 2011, 13:41:49
bu sefer de olmadı minik kuzumu yine kaybettim ...Rabbim bu sıkıntıları bir daha kimseye yaşatmasın :amin: :amin:
amin arkadaşım
inşallah son olur

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Canım benim geçmişler olsun  :flowers:
Allahım bu acıyı bir daha yaşatmasın tez zamanda sağlıcakla hamilelik haberlerini alırız inşallah  :amin:

elvan&busenur

canım geçmiş olsun allah en kısa zamanda sağlıklı evlat nasip etsin :amin:

rusta

canım benm çok zor çok acı biliyorum bende gecen ay 2.bebegmi kaybetmstm biliyosun. seni çok iyi anlıyorum.ama ne yazık ki elden bişi gelmiyo takdiri ilahi napalım hayrda allahtan şerde bizim kaderimizde bunları görmek yazılıymış.Allahm bidaha nasip etsin ona ömür versin inşallah..ama arastırılma şart canım ne sorun olduğunu bilmeliyiz.bende gecen hafta yaptırdım tahlil sonuçlarını bekliyorum bakalım inş. kötü bişi çıkmaz tedavisi olan bişidir inşallah ikimizinde.çok geçmiş olsun canm birlikte tekrar haberlerimizi paylasırız arkadaslarla hayrlısıyla..allah sabır versinn

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: rusta - 26 Mart , 2011, 17:05:19
canım benm çok zor çok acı biliyorum bende gecen ay 2.bebegmi kaybetmstm biliyosun. seni çok iyi anlıyorum.ama ne yazık ki elden bişi gelmiyo takdiri ilahi napalım hayrda allahtan şerde bizim kaderimizde bunları görmek yazılıymış.Allahm bidaha nasip etsin ona ömür versin inşallah..ama arastırılma şart canım ne sorun olduğunu bilmeliyiz.bende gecen hafta yaptırdım tahlil sonuçlarını bekliyorum bakalım inş. kötü bişi çıkmaz tedavisi olan bişidir inşallah ikimizinde.çok geçmiş olsun canm birlikte tekrar haberlerimizi paylasırız arkadaslarla hayrlısıyla..allah sabır versinn
:amin: :amin: :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

"<<<ZEHRA>>>

CANIM ARKADAŞLARIM DUALARINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN.RABBİM BU SIKINTIYI KİMSEYE YAŞATMASIN ÇOK ZOR ....VALLAHİ BURADAKİ DESTEĞİNİZ BENİ O KADAR GÜÇLENDİRİYOR Kİ....HEPİNİZE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDİYORUM İNŞALLAH BURADA HERKES SAĞLIKLI HAMİLELİK ANILARINI PAYLAŞIR VE DE SAĞLIKLI BEBEKLERİNİ KUCAĞINA ALIR BENDE İÇİNDE İNŞALLAH...ÇOK ZOR BİR DURUM GERÇEKTEN ,ÇOK SIKINTILI ...DUYGULAR  KARMAKARIŞIK ANLATILMAZ TARİFİ YAPILAMAZ...KORKULAR BİR YANDAN UMUTLARIM İSE DİĞER YANDAN BEYNİMİ MEŞGUL EDİYOR..ALLAHTAN TEK DİLEĞİM BUNUN NEDENİNİN BULUNMASI ŞU AN...NEDENİNİN BULUNUP ÇARESİNE BAKILACAĞINI DÜŞÜNMEK BENİM UMUTLARIMI ARTIRIYOR;DİĞER YANDAN DA YA YİNE BİŞEY BULAMAZLARSA DİYE KARAMSARLIĞA DÜŞÜYORUM İNŞALLAH BU DURUMLARIDA ATLATACAĞIM ÖNCE ALLAHIN İZNİ SONRA DA SİZİN DUALARINIZLA ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN İYİKİ VARSINIZ :y25: :y25:

__nil__

çok üzüldüm canım en kısa sürede herşey yoluna girer inşşş :amin: :amin:

aybenim

canım çok çok geçmiş olsun. rabbim bu acıyı bi daha yaşatmasın. en kısa zamanda problem neyse bulunur ve tedavi sonucunda sende sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah....

SABIRTAŞI

ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM ALLAHIM BİRDAHA YAŞATMASIN İNŞALLAH HERŞEY YOLUNA GİRER RABBİM YARDIMCIN OLSUN....