3. defa minik kuzumu kaybettim

Başlatan "<<<ZEHRA>>>, 25 Mart , 2011, 13:41:49

« önceki - sonraki »

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: nokta - 25 Mart , 2011, 14:27:43
bende doktorumu değiştirip değiştirmemek konusunda kararsızım.. Aslında bi sorun yaşamadım ama tekrar hamile kalırsam aynı doktorda yine aynı sorunu yaşarım diye korkuyorumm. Benim doktorda bayan ama çok hastası var her muayenede ya telefon geliyor ya bişeyy tam konsantre olamıyor diye düşünüyorum. Bi yandanda artık beni rahmimi tahlillerimi biliyor diyorum bi dahaki seferde daha tecrübeli olur benimle ilgili diyorum.. Anlayacağın kafam karışık..
CANIM BENİM KAFANDA EN UFACIK SORU İŞARETİ VARSA DEĞİŞTİR..BİR KERE MUAYNE ESNASINDA TELEFONA BAKMAK TA NE DEMEK SENİNLE İLGİLENMELİ...SENİN BU İLK Mİ OLDU

Pınar86

Çok gecmiş olsun Zehra. Rabbim en yakın zamanda hayırlı saglıklı bir şekilde tekrar nasip eder inşallah :amin:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: Pınar86 - 25 Mart , 2011, 14:35:05
Çok gecmiş olsun Zehra. Rabbim en yakın zamanda hayırlı saglıklı bir şekilde tekrar nasip eder inşallah :amin:
AMİN PINARCIM RABBİM KİMSEYE YAŞATMASIN

kelebegimm

canimm cokk gecmis olsunn rabbm bidaha yasatmasin cok uzuldum ama elden birsey gelmio dua etmekden baska bende yasadim cok zor biliyorum ama derdi veren allah dermeninida verio ins. bidahaki bebegin SIMSIKI tutunur sana

]

nokta

evet ilk bebek ve ilk düşük:(( kan pıhtılaşması testi yaptılar oda negatif çıkarsa inşallah sürekli düşük yapmamı gerektirecek bi durum yok sanırımm..Tabi Allah bilir..Ben 1 aydan fazla yattım 5.ıncı haftamda kahverengi akıntı ve kanamam oldu sonra 9.uncu haftamda kurtaj yaptılar.. Bu yatma zamanında 3 kilo falan aldım.. Şimdi onları verdim bakalım tekrar hamile kalmadan bir 5 kilo daha vereyim diyorum. Hamile kalınca çabuk kiloo alınıyor.. Zaten balık etliyim:((

βαlκιz

çok geçmiş olsun canım
allah birdaha yaşatmasın  :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: nokta - 25 Mart , 2011, 14:37:27
evet ilk bebek ve ilk düşük:(( kan pıhtılaşması testi yaptılar oda negatif çıkarsa inşallah sürekli düşük yapmamı gerektirecek bi durum yok sanırımm..Tabi Allah bilir..Ben 1 aydan fazla yattım 5.ıncı haftamda kahverengi akıntı ve kanamam oldu sonra 9.uncu haftamda kurtaj yaptılar.. Bu yatma zamanında 3 kilo falan aldım.. Şimdi onları verdim bakalım tekrar hamile kalmadan bir 5 kilo daha vereyim diyorum. Hamile kalınca çabuk kiloo alınıyor.. Zaten balık etliyim:((
ANLADIM CANIM BAK YİNE İYİ İLK BEBEKTE ARAŞTIRMIŞLAR GENELDE ARAŞTIRILMIYOR RABBİM YAŞATMASIN TEKRAR

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: kelebegimm - 25 Mart , 2011, 14:37:00
canimm cokk gecmis olsunn rabbm bidaha yasatmasin cok uzuldum ama elden birsey gelmio dua etmekden baska bende yasadim cok zor biliyorum ama derdi veren allah dermeninida verio ins. bidahaki bebegin SIMSIKI tutunur sana
İNŞALLAH KELEBEĞİM ÇOK ZOR HAKKATEN AMA İNSAN ARTIK DÜŞÜK YAPTIĞINA DEĞİLDE NEDENİNİN BULUNMASINA ODAKLANIYOR İNŞALLAH BULUNUR SEBEBİ SEBEPSİZ ÇOK ZOR İNSAN SORUYOR KENDİNE SORUN YOK NEDEN OLUYOR DİYE İNŞALLAH BU DOKTORUM BULACAK

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: βαlκιz - 25 Mart , 2011, 14:41:28
çok geçmiş olsun canım
allah birdaha yaşatmasın  :amin:

AMİN CANIM ALLAH RAZI OLSUN

suzannn

ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ZEHRACIM İNŞALLAH BU SEFER ARAŞTIRMALAR TAM OLARAK YAPILIR BİR DAHA BÖYLE KAYIPLAR YAŞAMAZSIN CANIM İNŞALLAH ALLAH EN KISA ZAMANDA BEBEĞİNİ VERİR KUCAĞINA ALDIĞIN GÜNLERİDE GÖSTERİR ALLAH YARDIMCIN OLSUN CANIM

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: er♥su ヅ - 25 Mart , 2011, 14:44:12
ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ZEHRACIM İNŞALLAH BU SEFER ARAŞTIRMALAR TAM OLARAK YAPILIR BİR DAHA BÖYLE KAYIPLAR YAŞAMAZSIN CANIM İNŞALLAH ALLAH EN KISA ZAMANDA BEBEĞİNİ VERİR KUCAĞINA ALDIĞIN GÜNLERİDE GÖSTERİR ALLAH YARDIMCIN OLSUN CANIM
ALLAH RAZI OLSUN CANIM ARKADAŞIM KİMSEYE YAŞATMASIN RABBİM HER İSTEYENE NASİP EYLESİN SAĞLICAKLA

tulayysl

tatlım cok gecmiş olsun. kıyamam sana. Rabbim sabır versin. inşallah sağlıklı bebişinie kısa zamnda kavuursun.  dualarımız sennle.

asya81

canım çok geçmiş olsun allahım tez zamanda sağlıkla tekrar nasip etsin  :amin: :amin: :amin: :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

cok gecmis olsun canim Allah bidaha gostermesin  :amin:
ben hic dusuk yapmadim ama korkusu bile yetti uzulmeme  :y25: cok zor olmali Allah sabir versin canim  :amin: :amin: :amin: :amin: tez zamanda saglikli bir gebelik yasarsin insallah  :amin: :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: "<<<ZEHRA>>> - 25 Mart , 2011, 13:41:49
bu sefer de olmadı minik kuzumu yine kaybettim ...Rabbim bu sıkıntıları bir daha kimseye yaşatmasın :amin: :amin:
:opucuk: CANIM GECMİŞ OLSUN ALLAH KİMSEYE YASATMASIN  :amin: :'(

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url