UMUDUN BİTTİĞİ YERDE M U C İ Z E L E R VAR

Başlatan ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥, 25 Mart , 2011, 10:38:20

« önceki - sonraki »

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

BEBEKLERİMİZİ BEKLERKEN BAŞIMIZA GELEN MUCİZLERİ ANLATALIM BURADA...HAMİLE OLAMAYAN VEYA SORUNLU HAMİLELİKLER YAŞAYANLAR İÇİN VS UMUT OLSUN...HAYATTA OLMAZ DİYE BİRŞEY OLMADIĞINI BİR DAHA FARKEDELİM...

HER YAŞAM BİR MUCİZE...HİÇ UĞRAŞMADAN GELEN BEBEKLER DE ZATEN KENDİ BAŞINA BİR MUCİZE...AMA BİR DE ÇOK FAZLA UĞRAŞ VERENLERİMİZ VAR.BUNUN KARŞILIĞINI ALANLARIMIZ VAR...BURADA PAYLAŞALIM MI?

ne olur bizimle paylaşın bir çok arkadaşımız umut bekliyor mucize bekliyor  :) :) :) :) :) :)

Herşeyden önce Yüce Rabbime Şükürler olsun....
Aslında insan oğlu ne yaparsa kendine yapar ne kadar doğru bir söz ve inancın bittiği yerde yaşam amaçsız kalır.Bende tam bu döneme gelmiştim herşeyi kafama takar artık hiç birşeyden tat alamaz olmuştum nerdeyse herşeye karşı inancımı yitirmiştim ki kızım geldi...
Tam 1,5 yıl kendim korundum ve artık tamam bir bebek sahibi olmanın zamanı geldi dedim ve tamamen iç güdüsel olarak bir şeylerin ters gideceğini sezdim ve doktora gittim.Yumurtalıklarımda folikül kist  olduğunu öğrendim tam 6 ay onla savaştım ama küçülmedi.Sonra eşime test yapalım dediler ve eşiminde sperm haraketliliğinin çok az olduğunu öğrendiğimizde tüm hayallerimiz suya düştü ve hüsrana uğradık günlerce ağladığımı bilirim.Doktorlar kendi kendine bebeğimiz olma şansının yüzde 10 olduğunu söylediler.
Sonunda kist ameliyatı olup aşılama yaptırmaya karar verdik.
İlkaşılama:HÜSRAN
İkinci aşılama :HÜSRAN
Ve tabi bu arada kaç doktor dolaştığımızı ne kadar işlemlerden geçtiğimi uzatmamak için anlatmıyorum.Ama bunca yaşadığım şeye rağmen içimde bir yerlerde birgün birgün rabbim seni görecek sakın inancını yitirme diyordu ve ben hep bu sesi kulak ardı ediyordum okadar yorulmuştumki.Eşimle bir karar aldık ve herşeyi oluruna bırakacaktık,eşim ne gelirse rabbimden amenna derdi ve 1 ay boyunca tedaviye ara verdim bu arada boynumda kireçlenme için tedaviye başladım ve ne kadar ilaç varsa kireçlenme ile ilgili içiyordum.
Son adet tarihime 1 gün kala çok ilginç ama rüyamda beyaz bir kazın bana kuran okuduğunu gördüm ve sigara kullanıyordum ama nasıl içmek bi görseniz
Sürekli bir yanım içme hamilesin diyordu hani malum olurmuş ya inanmazdım.Sonunda evdeki testi yaptım.Çok komikti yaa hala gülüyorum.Testi yapıp masanın üstüne koydum ve çöpleri artmaya gittim döndüğümde çift çizgi vardı yok ya dedim ve soluğu komşuda aldım onada görüp görmediğini sordum,Yazık kadıncağız deflarca baktı evet çift çizgi var dedi.O anda kadına öle sarıldımkiBunun üstüne eşime söledim o da şok tabi inanmıyoruz soluğu ertesi gün bi tıp merkezinde aldık kan tahlilide pozitif diyordu hala inanmıyorduk ve doktorumuz koştuk taki doktorumuz var diyene kadar inanmamıştık.Çok uzadı sanırım.
Ben hergece evlat hasretiyle yanan herkeze dua ediyorum bilirim nedemek olduğunu.Bol bol dua ne olur...Sadece kendimiz için değil herkeze için el açalım (Rabbim sen evlat isteyen tüm kullarına sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip eyle amin...)

alıntıdır
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

HASRET!M S@N@

bende dün bir komusumuzla konustum bu konuyu tam 4 yıl beklediler esinde sperm hareketizliği vardı kendindede pko doktorlar mucizelere kalmıs demişler tüp bebeğe göndermişler oda olursa cok az ihtimal demişler bunlarda o zaman hatırlarım ankarada tüp bebek yaptırdılar ve sonuc hüsran benm babannem istiareye yatmıs bunlara ve rüyasında görmüştü demişti onların bebeği olacak az kaldı ben gördüm diye ve babannemin rüyayı gördüğü ay hamile kaldı hemde kendiliğinden ei hergün sabah ac karnına bıldırcın yumurtaı içiyormus bana dedi asla umudunu yitirme bize süpriz oldu inş allah sanada verir dedi onra aradan 4 yıl gecti ikinci bebekleri odoğdu bir seneye kalmadan birdaha hamile kaldı simdi 3 tane kızı var en cocugu olmadan önce doktor korunmana gerek yok 4 yılda bir oluyor bebeğind emeisne ragmen 3.cüde süpriz oldu simdi 3yle kosturuyor

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 25 Mart , 2011, 10:44:45
bende dün bir komusumuzla konustum bu konuyu tam 4 yıl beklediler esinde sperm hareketizliği vardı kendindede pko doktorlar mucizelere kalmıs demişler tüp bebeğe göndermişler oda olursa cok az ihtimal demişler bunlarda o zaman hatırlarım ankarada tüp bebek yaptırdılar ve sonuc hüsran benm babannem istiareye yatmıs bunlara ve rüyasında görmüştü demişti onların bebeği olacak az kaldı ben gördüm diye ve babannemin rüyayı gördüğü ay hamile kaldı hemde kendiliğinden ei hergün sabah ac karnına bıldırcın yumurtaı içiyormus bana dedi asla umudunu yitirme bize süpriz oldu inş allah sanada verir dedi onra aradan 4 yıl gecti ikinci bebekleri odoğdu bir seneye kalmadan birdaha hamile kaldı simdi 3 tane kızı var en cocugu olmadan önce doktor korunmana gerek yok 4 yılda bir oluyor bebeğind emeisne ragmen 3.cüde süpriz oldu simdi 3yle kosturuyor
bu olay tam eşimle benim hikayem gibi.inşallah bizimkide böyle mutlu sonla biter..

HASRET!M S@N@

inş cnm dün epey konustuk onlada asla umudunu yitirme dedi bana bak bize olmaz cocugunuz demişlerdi dedi simdi 3 tane kızım var dedi

bakın ne güzel bizlere umut kapısı oluyor bir çok kişi var herkesin etrafında kendinde yaşadıkları vardır burada paylaşırsak bizlerin umudu daha çok artar

HASRET!M S@N@

benm etrafımda cok tatlım ya tür sorunlarla ugrasıpta hamile kalna sonra arkasına hemen tekrar olan

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 25 Mart , 2011, 10:51:42
inş cnm dün epey konustuk onlada asla umudunu yitirme dedi bana bak bize olmaz cocugunuz demişlerdi dedi simdi 3 tane kızım var dedi
ohh maşallah.. doktoralar ne bilir allahın işini oldummu oluyor işte :amin:

Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 25 Mart , 2011, 10:54:51
benm etrafımda cok tatlım ya tür sorunlarla ugrasıpta hamile kalna sonra arkasına hemen tekrar olan

yaz tatlım sende umut arayan çok arkadaşımız var cnm

HASRET!M S@N@

canım onların sorunları neydi nasıl tedavi gördüler o konu hakkında bilgim yok bitanem o yüzden yazamadım

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

canlarım rabbim size de bu güzel duyguyu yaşatsın inşllh :amin: inanın kızımın yüzüne her bakıtığımda içim kaynıyo ve hep burdaki arkadaşların ismini sayıp dua ediyorum.Allah'ım onların da kuzucukları olsun diyorum. siz bana isim verin sayamadıklarımı da sayayıminşallah kabul olur  :amin:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

HASRET!M S@N@

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

KasrıCinan

allah razı olsun canım senden beni de dualarına kat insallah.insallah böyle yazan arkadaslarımız umut kapısı olur.bakın hiç olmaz diyenlerin bile  2 3 tane cocugu var benim bi yakınım mebela asla olmaz demisler 2 çoçugu var insallah bi gün biticek bu hasret

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 25 Mart , 2011, 12:40:01
canlarım rabbim size de bu güzel duyguyu yaşatsın inşllh :amin: inanın kızımın yüzüne her bakıtığımda içim kaynıyo ve hep burdaki arkadaşların ismini sayıp dua ediyorum.Allah'ım onların da kuzucukları olsun diyorum. siz bana isim verin sayamadıklarımı da sayayıminşallah kabul olur  :amin:

BENİDE SAY CNM ADIM NAZLI