izmir ve istanbulda tüp bebek merkezi ve doktoru tavsiyeleriniz???

Başlatan __nil__, 24 Mart , 2011, 22:32:46

« önceki - sonraki »

__nil__

izmir ve istanbuldaki merkezlerle ilgili tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim

sibel28

canım biz smrna art da yaptırdık..izmirdeki en güvenilir ve başarı oranı yüksek bir hastane...fakat biz olumsuz sonuç aldık..benimle birlikte 2 hasta daha yaptırmıştı onlarda olumsuz sonuç aldı...erkek probleminde izmirde tavsiye edebileceğim hastane yok...doktorlar çok iyi ama laboratuvar imkanları iyi değil..sana istanbul tüp bebek merkezini tavsiye ederim..burdan 2 arkadaşımız orda hamile kaldı..bende orayı düşünüyorum..dün televizyonda  yaptıkları işlemleri izledim..çok ama çok güzel...

__nil__

Alıntı yapılan: aysun25 - 25 Mart , 2011, 11:52:45
canım biz smrna art da yaptırdık..izmirdeki en güvenilir ve başarı oranı yüksek bir hastane...fakat biz olumsuz sonuç aldık..benimle birlikte 2 hasta daha yaptırmıştı onlarda olumsuz sonuç aldı...erkek probleminde izmirde tavsiye edebileceğim hastane yok...doktorlar çok iyi ama laboratuvar imkanları iyi değil..sana istanbul tüp bebek merkezini tavsiye ederim..burdan 2 arkadaşımız orda hamile kaldı..bende orayı düşünüyorum..dün televizyonda  yaptıkları işlemleri izledim..çok ama çok güzel...

hadi yaaa :-\  eşimin ailesi zaten istanbuldaki en iyi yerlere gidin diyorlar ama eşim başka şehre gitmek istemiyor.istanbulda ben eurofertil tüp bebek merkezini duymuştum adam tvyede çıkıo hep..eşime zaten şart  koştum ilk tüp bebek izmirde olucak.eğer 0lmazsa en iyi neresiyse oraya gidicez diye...

KONYALI

cnm ıst de eurofertıl en methedılenlerden..ben ıstanbul tüp bebek merkezınde yaptırdım..ve transfer gunu senden umıtlıyız demıslerdı..nıtekımde hamileyım..ama aklına en yatan,sana en yakın ve mantıklı gelenı dene..acıbademde cok ıyıymıs tup bebek konusunda..memorıali dusunuyorum demıssın dıger konudada yazdım bazı seyler, eger durumun musaıtse bıraz daha fazla para harcayıp en guvenılır yerde yaptır canım..şimdiden allah yardımcın olsun..kadın ıcın bıraz zorlu bır surec,ama hepsı unutuluyor...

__nil__

yaa valla kafam karışıo aslında internette baktıkça..her merkezi biri övüo biri yerden yere vuruyor...tamam nasip kısmet allahın takdiri sonuçta ama insan da iyi bir yer olsun istiyor..bisürü emek bisürü para veriliyor...parası önemli değil canım ya yeterki iyi bir yer olsun o önemli bizim için...off çorba gibi oldu kafamm :cildir:

KONYALI

Alıntı yapılan: __nil__ - 01 Nisan , 2011, 01:01:41
yaa valla kafam karışıo aslında internette baktıkça..her merkezi biri övüo biri yerden yere vuruyor...tamam nasip kısmet allahın takdiri sonuçta ama insan da iyi bir yer olsun istiyor..bisürü emek bisürü para veriliyor...parası önemli değil canım ya yeterki iyi bir yer olsun o önemli bizim için...off çorba gibi oldu kafamm :cildir:

cnm çok dağılırsın böyle, dusunme hayırlısı neresıyse orası olucak zaten..ne kadar dusunsende bırını secıceksın,önemlı olan senın ıcıne neresı siniyorsa orası olsun..hakkınızda hayırlısı canım..şansınız bol olsun inşallah..ama en önemli şey pozitif düşünce.basından sonuna kadar pozitif olursan basarı oranı ınan bana daha yuksek..doktorum bana hep bunu aşılamıştı...

__nil__

Alıntı yapılan: KONYALI - 01 Nisan , 2011, 18:55:46
Alıntı yapılan: __nil__ - 01 Nisan , 2011, 01:01:41

cnm çok dağılırsın böyle, dusunme hayırlısı neresıyse orası olucak zaten..ne kadar dusunsende bırını secıceksın,önemlı olan senın ıcıne neresı siniyorsa orası olsun..hakkınızda hayırlısı canım..şansınız bol olsun inşallah..ama en önemli şey pozitif düşünce.basından sonuna kadar pozitif olursan basarı oranı ınan bana daha yuksek..doktorum bana hep bunu aşılamıştı...

haklısın canım stres kötü etkiliyordur eminim..inşş bende senin gibi ilk denemede alırım güzel haberi

KONYALI

inşallah canım, allahım emeklerınızı bosa cıkarmasın ınsallah..aşılama tutmadı dıye sakın dusunme acaba bu tutarmı dıye..benımde asılamam tutmamıstı ve cok uzulmustum ardından beklemeden tup yaptık bak sımdık bebişim karnımda..allah buyuk hepımız duysun ınsallah

__nil__

Alıntı yapılan: KONYALI - 02 Nisan , 2011, 12:09:16
inşallah canım, allahım emeklerınızı bosa cıkarmasın ınsallah..aşılama tutmadı dıye sakın dusunme acaba bu tutarmı dıye..benımde asılamam tutmamıstı ve cok uzulmustum ardından beklemeden tup yaptık bak sımdık bebişim karnımda..allah buyuk hepımız duysun ınsallah

canım aşılamadan sonra tüp bebek için ne kadar beklediniz ara verdinizmi? bizim şimdi bidahaki adetimde gidersem 1ay geçmiş olucak yeterlimi ki acaba

Demet_dk

ŞUAN TV DE İSTANBUL TÜP BEBEK MERKEZİYLE İLGİLİ BİLGİ VERİYOLAR STAR TV

__nil__

Alıntı yapılan: Demet_dk - 02 Nisan , 2011, 14:52:01
ŞUAN TV DE İSTANBUL TÜP BEBEK MERKEZİYLE İLGİLİ BİLGİ VERİYOLAR STAR TV

tühh kaçırdım evde değildim..sen baktın mı canım izledin mmi?

Demet_dk

GÖRDÜM HEMEN BURAYA YAZDIM
DİKKATLİ DİNLEMEDİMMALESEF CANIM

xxcansuxx

canım birde doktorları kadar tüp bebek merkezinin embryologları çok önemli doktor sadece yumurta takibini yapıyor ilaç dozlarını ayarlıyor bilgi  veriyor embiryologlarıyla da görüş bilgi al deneyimli mi kaç yıdır aynı merkezde vs... eve canlı bebek götürme oranları var onları sor merkeze... senin bu kararsızlığını çok iyi anlıyorum. aralık ayında başladım ocakda sonucu negatif aldım ama o ay başarısı çok yüksekti merkezin... çoğu pozitif sonuç aldı doktorum bile benim negatif olduğuna inanamadı... herşey çok olumluydu olmadı... her merkez, hastane hakkında iyi diyende çıkar kötü diyende benim negatif olmasına rağmen kötüydü merkez diyemem ama çoğu tutmadı mı kötüler merkezi... rabbim hayırlısını versin iyi düşün sonuçda iyi olsun...

__nil__

dün izmirdeki bir merkezle konuştum oradaki doktor aşılamadan sonra tüp bebeğe geçmek için beklenmiyor dedi.adet olunca ara randevu al dedi..bakalım tam karar vermedik ama hakkımızda hayırlısı artık

lady_nar

valla canım o kadar çok merkez o kadar çok doktor var ki insan kararsızlıklar içinde kalıyor valla, ben de araştırırken ona mı gitsem buna mı gitsem diye çok kararsızdım sonra anladım ki aslında en önemlisi doktor için ısınıyorsa tamamen güveniyorsan herşey biraz daha kolyalaşıyor ben şuan doktorum fert-jin tüp bebek merkezinde seval taşdemir sana da önerebilirim ...