bende göz var diyenler :(

Başlatan **yeliz**, 22 Mart , 2011, 11:38:11

« önceki - sonraki »

**yeliz**

arkadaşlar malisef ki böle şeylere pek inanmıyordum,bebeklere nazar değer bilirim ama büyükler aklıma gelmezdi :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:bu aralar  kendime gelemiyorum sanki her yaptığım iş ters gidiyo  :( :( :( :( alaha şükür ama, 2 gün önce arabayla kaza yaptım , kaçıncı kez hep aynı şey bardak kırmak , aksilikler desen almış başını gidiyo bebeklere cevşen takılır ama büyük olarak üzerinde taşıyan varmı? bn takıcam....

Aytii

nazara inanırım ve çoğu kişi nazardan ölür. ayetlerde bile geçtiğini görmüştüm. cevşen ben kullandım bir zaman ama yine nazar olurdum neyazıkki ve halada çok olurum bazı insanların yıldızları düşük olur derler  :-\ neyazıkki benimkide öyle :sad1: Allahım hepimizi korusun  :amin: :nazar:

HASRET!M S@N@

canım bol bol felak ve nas oku tatlım ayrıca ayetel kürsi nazara cok iyi geliyor ben inanrım nazara valla bizim bir tanıdık vardı acayip nazarı değerdi rahmetlinin birgün kardesime dediki nasıl canı tez dedi lafını bitrdi kız anında yere düştü aslında herkesde nazar varmıs yani herkesin nazarı değermiş bunun için her zaman birsey söylediğimizde yada birini övdüğümüzde masallah demeliyiz ben kimin cocugu olura olsun her bebeği kucagıma aldıgımda okurum ve yüzbinkere masallah derim

**yeliz**

kızlar beni anladığınızı düşünüyorum sağolun etrafımdaki arkadaşlarıma sölüyorum gülüp geçiyorlar  :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Aytii

Alıntı yapılan: **yeliz** - 22 Mart , 2011, 11:44:41
kızlar beni anladığınızı düşünüyorum sağolun etrafımdaki arkadaşlarıma sölüyorum gülüp geçiyorlar  :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

dini inançları zayıf sanırım  :icon_scratch:

HASRET!M S@N@

canı neden gülüyorlarki bu nas suresinde acıkca belirtilmiş zaten olasa ayette yazarmıydı onların bence inancı zayıftır hatta bir söz daha varda aklıma gelmiyor bende cok cabuk nazarı alan biriyim ve cok sey yasadım bu yüzden allah bir daha yasatmasın

FeHi

Ay bende nazara inanırım ve çok korkarım nazardan, ne olursa olsun ağzımdan maşallah kelimesini düşürmem  :nazar:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Yelizcim küçük bebeklerde en çok nazarı uykuda alırlar  :nazar: :amin:
Ama Aytenin dediği gibi bazılarının yıldızları düşüktür şekil a ben  :sad1: Biri desin ki makyajın güzel saçın güzel anında perişan oluyorum başıma şiddetli bir ağrı giriyor başım dönüyor  :sad1: Akabinde bende felak ve nas surelerini okumaya başlıyorum o zaman düzeliyorum  :amin:
Yani çok yaşanan durumlar bunlar fesat insanlardan korusun rabbim cümlemizi  :amin:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

evet cnm anlıyoruz seni
ben hamile kaldığımdan beri annem bi cevşen yazdırdı (ayeti hırz)
o günden beri ve hala çıkarmadım üzerimden

çünkü brden bire işlerim yolunda gitmeye başladı
önce 5yıldır beklediğim atamam oldu sözleşmeli
sonra kadroya geçtim 3ay içinde
bi de üzerine hamile kalınca çok korktum nazardan  :nazar:

sen ihmal etme cnm taşı üzerinde
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Demet_dk

GEÇMİŞ OLSUN

BELKİ EVDE KURAN OKUTMAK İYİ GELEBİLİR
KAZAYA BELAYA KARŞI
ALLAH ŞİFA VERSİN

**yeliz**

kızlar evden çıkmakta gelmiyor içimden varsa dışarda işim hemen halledip geliyorum kimseye uğramıyorum vala açıkcası biraz küstüm , sesimi çıkarmıyorum ama onların bir gün günü gelecek o zamn konuşurum sıra banada gelcek..biraz böle evde kafa dinleyeyim ....

**yeliz**

hepinizden alah razı olsun arkadaşlar tavsiyelerinizi dikkate alıcam.... :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

°o.O євяυ O.o°

bende düğünde felaket nazar olmuştum çok halsizdim

üstüne hamile kaldım eşimle herkesin dilindeydik

bnm annmde cevşen yazdrdı hep kolyemdedr takarım ;)

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Kızlar bir de doğal taşlar var netten araştırabilirsiniz burç dağılımına göre o taşlar sayesinde takılan yüzükler , ilk görüşte tüm bakışları yüzüğe topluyor enerjiyi emiyor nazardan fesatlıktan koruyor  :icon_thumright: Ahmet Maranki nin ellerinde dolu yüzük var o söylemişti bende aldım ve gerçekten o zamandan bu zamana daha iyiyim  :icon_thumright: Her zaman gizli bir yerimde de nazarlığım vardır  :icon_thumright:

Demet_dk

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 22 Mart , 2011, 12:12:22
Kızlar bir de doğal taşlar var netten araştırabilirsiniz burç dağılımına göre o taşlar sayesinde takılan yüzükler , ilk görüşte tüm bakışları yüzüğe topluyor enerjiyi emiyor nazardan fesatlıktan koruyor  :icon_thumright: Ahmet Maranki nin ellerinde dolu yüzük var o söylemişti bende aldım ve gerçekten o zamandan bu zamana daha iyiyim  :icon_thumright: Her zaman gizli bir yerimde de nazarlığım vardır  :icon_thumright:

BANADA YOLLA Bİ KAÇTANE YAAA

NERDEN ALDIN
ŞİMDİ HERYER DOĞAL TAŞ SATIYO
HANGİ Sİ DOAL GÜVENEMİYORUM Kİ
BİR MİLYONCULARDA BİLE VAR  :toothy10: :toothy10: