27 Nisan , 2024, 09:24:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

aranızda fal bakan veya baktıran var mı?

Başlatan **yeliz**, 22 Mart , 2011, 07:21:58

« önceki - sonraki »

**yeliz**

arkadaşlar var mı böle fal bakan veya baktıran , ölesine akşam eşime baktım bir kaç şey söledim her defasında aynı oluyorum içime bi sıkıntı düşüyor, dediklerim  doğru çıkabiliyor sölediklerime eşim onu nerden bildin bunu nerden bildin die cvp verio ama dediğim gibi bi tuhaf oluyorum neden acaba ?

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Fala inanma falsızda kalma  :icon_thumright:
Bazı insanların 6.hissi kuvvetli olabiliyor buna bende dahilim  :k06: Ve fincanda içimizde geçenleri gördüklerimizi söylüyoruz ve bunun neticesinde bir sebep yüzünden bunalıyoruz daralıyoruz ve sıkılıyoruz. :icon_thumright: İsmi lazım değiller..
Bende genç kızken filan her gelene bakardım aaa diyip durulardı ama sonradan ben fenalaşırdım.Şimdilerde ise ayda yılda bir kere kıramayacağım insanlara çok nadir bakıyorum ve yine kötüleşiyorum ardından başlıyorum dualar etmeye ne biliyorsam felak nas fatiha hepsini..Okuyunca sıkıntı uzaklaşıyor devamlı oku sende  :icon_thumright:

**yeliz**

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 22 Mart , 2011, 07:30:25
Bazı insanların 6.hissi kuvvetli olabiliyor buna bende dahilim  :k06: Ve fincanda içimizde geçenleri gördüklerimizi söylüyoruz ve bunun neticesinde bir sebep yüzünden bunalıyoruz daralıyoruz ve sıkılıyoruz. :icon_thumright: İsmi lazım değiller..
Bende genç kızken filan her gelene bakardım aaa diyip durulardı ama sonradan ben fenalaşırdım.Şimdilerde ise ayda yılda bir kere kıramayacağım insanlara çok nadir bakıyorum ve yine kötüleşiyorum ardından başlıyorum dualar etmeye ne biliyorsam felak nas fatiha hepsini..Okuyunca sıkıntı uzaklaşıyor devamlı oku sende  :icon_thumright:

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: aaa demek sadece bana olmuyor bn belki vardır bi 3 sene felan akşam bakimmi dedim eşime ,tamam dedi aynen sölediklern gibi oldum yine , değişmez bi durum galiba

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Aman musallat etme kendine canikom  :icon_thumright: En iyisi bakmamak ama bazen kırılmıyorlar sonra vebali bize kalıyor  :sad1:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

ay kızlar bakmayın fala lütfeeenn  :amin:
dinimiz kesinlikle emretmiş yasak diye

ben de hayatımda sadece 1kez baktırdım kadın hayatımı okudu bana
o ilk ve sondu
ama okadınında başına çok kötü şeyler geldi zamanla
çocuklarından çıktı hep
hasta oldular Allah korusun

eğlenmek için baktığınızı biliyorum ama geleceği Allah-ü tealadan başka kimsenin bilemeyeceği çin dinimiz yasaklamış

şimdi o kadın da bıraktı fal bakmayı
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

**yeliz**

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 22 Mart , 2011, 12:43:02
ay kızlar bakmayın fala lütfeeenn  :amin:
dinimiz kesinlikle emretmiş yasak diye

ben de hayatımda sadece 1kez baktırdım kadın hayatımı okudu bana
o ilk ve sondu
ama okadınında başına çok kötü şeyler geldi zamanla
çocuklarından çıktı hep
hasta oldular Allah korusun

eğlenmek için baktığınızı biliyorum ama geleceği Allah-ü tealadan başka kimsenin bilemeyeceği çin dinimiz yasaklamış

şimdi o kadın da bıraktı fal bakmayı

:icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: tırstım .....

Angel

ben hic baktirmadim bakmamda   gunah oldugunu bildigim icin   ::)

derbeder

fal bakan ve baktiran peygamberimiz tarafindan lanetlenmistir diye biliyorum ben. kesinlikle cok kotu birsey, Rabbim uzak etsin. gaybi Allah'tan baskasi bilemez.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

yelizcim tırsma canım  :k06:
ama gerçek bunlar  :icon_thumright:

ben günaha girme diye söyledim  :icon_thumright:

**yeliz**

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 22 Mart , 2011, 13:02:25
yelizcim tırsma canım  :k06:
ama gerçek bunlar  :icon_thumright:

ben günaha girme diye söyledim  :icon_thumright:
canım sağolasın çok ii yaptın ...

Aytii

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 22 Mart , 2011, 07:30:25

geçen sene bende bu özelliğimi farkettim ve insanlara kahve pişirip içirmeden bir çok şey derdim ve dediğin gibi ağızları açık kalırdı sen birine mi sordunda biliyosun diye. 6. hissim çok kuvvetli o bir gerçek. Allah tarafından diye düşünüyorum. insan sarrafıyımdır birine bakarım ve anında kişiliğini tek tek ortaya sayarım. bunu birçok kişiye yaptım tanımadığım kişilere örn. burçlarınıda bildim öyle hayret ettiler. ben fala inanmam baktırırsamda öylesine baktırırım 5 dk sonra o kişinin bana dediklerini unuturum kafama takmam asla. Allahtan başkası geleceği bilemez sonuçta. ama benim sinir olduğum şey günah olduğunu bile bile baktırıpta kendini kaptıranlar yokmu? kıl oluyorum abi. günlerce falın etkisinde kalıyolar  :-\

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

haklısın aytencim
ama demekki nefsleri izin vermiyo  :icon_pale:
hem günah diyolar hem de kahve görür görmez atlıyolar  :k06:
benim etrafımda da vr böyle kişiler

**yeliz**

ya kızlar aslında bakmaktan yana diilde baktırmak daha  çekici gelior  merak işte ,ne olcak nasıl olabilir vs vs ... bilmediğimz bişiyi aklımızca sonuçlandrmak en çok hoşumuza gidendr belkide...

Aytii

Alıntı yapılan: **yeliz** - 22 Mart , 2011, 13:46:29
ya kızlar aslında bakmaktan yana diilde baktırmak daha  çekici gelior  merak işte ,ne olcak nasıl olabilir vs vs ... bilmediğimz bişiyi aklımızca sonuçlandrmak en çok hoşumuza gidendr belkide...

bunu sen bilinçli bir insan olarak bilirsin değilmi? Allahtan başkasının geleceği bilemiceni. sana örnek vereyim: bana kaç falcı senin kızın olacak dedi daha hamile değildim mesela. ama sonuç? oğlum olacak Allah izin verirse. bu sadece bir örnek. ben fala ne gözle bakarım? nasıl derdimi birine paylaşırken rahatlıyosam bana fal bakan kişide kendince güzel şeyler söyleyip beni rahatlatıyodur. ama günlerce etkisinde kalmam daha o saat içinde unutmuş oluyorum. o anlık bir rahatlama ve gerçekten iyi geliyor yoksa o kişinin dedikleri zaten gerçek olamaz :)

βαlκιz

burda bi komşumuz var o bakıyo bir iki kere bakt eşime ve bana çıkmıştı dediklerii lisede arkadasımda göz falına bakardı ne dese çıkardı ama baktıgı günün gecesi burnu kanarmış ailesi fal bakma diye kızarmış
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: