27 Nisan , 2024, 10:44:17

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

1945 Fransızların Uyguladığı Cezayir Katliyamı.!!

Başlatan Nezo, 21 Mart , 2011, 13:58:45

« önceki - sonraki »

Nezo

Lütfen İzleyin Ben Yorum Yapamadım İzlerken Dondum Kaldım. Umarım Bağlantıyı Doğru Aktarabilmişimdir.

http://www.facebook.com/video/video.php?v=147908118606053&oid=184376751585449&comments

Aytii

biraz anlatırmısın? ben video izleyemiyorumda. Fransızları sevmiyorum. orada doğup büyüsemde. iğrenç insanlar. tam olarak ne yapıylar videoda  :icon_scratch:

Nezo

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 21 Mart , 2011, 14:01:43
biraz anlatırmısın? ben video izleyemiyorumda. Fransızları sevmiyorum. orada doğup büyüsemde. iğrenç insanlar. tam olarak ne yapıylar videoda  :icon_scratch:
Cezayirli Kadınlara Tecavüz Etmişler Bi Genç Kızı Soyup Ellerinden tutup Bide Foto Çektirmişler. Önlerine Gelen Cezayirli Müslümanları Kurşuna Dizmişler. Kanım Dondu Ayti Öyle Böyle Değil.

Aytii

doğrudur. onlardan beklenir. onlar kadar pis bir millet bir Almanlarda birde İngilizlerde var eee Amerikalılarıda unutmamak lazım ;) ben bunların ağız payını okulda çok iyi vermiştim. Türkleri yerden yere vuruyodular tarih dersinde. herşeyi döktüm ortaya. sonundada tarihin %80'i Türklerden oluşuyo onlar olmazsa tarih diye bişey olmazdı dedim. hepsi sustu  8)

Nezo

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 21 Mart , 2011, 14:07:01
doğrudur. onlardan beklenir. onlar kadar pis bir millet bir Almanlarda birde İngilizlerde var eee Amerikalılarıda unutmamak lazım ;) ben bunların ağız payını okulda çok iyi vermiştim. Türkleri yerden yere vuruyodular tarih dersinde. herşeyi döktüm ortaya. sonundada tarihin %80'i Türklerden oluşuyo onlar olmazsa tarih diye bişey olmazdı dedim. hepsi sustu  8)
Ah Bide Sahip Çıkabilsek Tarihimize.