IYIKI DOGDUN EYMEN CAGAN :)

Başlatan °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°, 19 Mart , 2011, 22:47:22

« önceki - sonraki »

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

IYIKI DOGDUN YAKISIKLI PRENS  :k06: HAYIRLI SAGLIKLI NICE YILLAR DILERIM SANA  :k06: ANNENE BABANA HAYIRLI EVLAT OLURSUN INSALLAH  :amin: GULEN YUZUN HIC SOLMASIN ASLAN PARCASI  :nazar: :nazar: :nazar:

:wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

SiRiNe

EYMENNN CAGANNNN KUZUMM YENI YASIN HAYIRLI OLSUNNNN

NICE GUZEL SENELEREEEEE :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:

Demet_dk

:nazar:  DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN EYMEN ÇAĞAN    :nazar:

YENİ YAŞIN SANA VE AİLENE SAĞLIK MUTLULUK VE HUZUR GETİRSİN YAKIŞIKLIM

Lă_Tăhzen!

videonuz çok guzel olmuş çok duygulndırdı beni nerden nereye  zaman nede hızılı gecıyor su misali

eymenin ilk yaşı seninde anneliğinin ilk yılı kutlu olsun Ayşe'cim  nice hayırlı saglıklı uzun yıllara eymenınle ve babasıyla mutluluk saglık huzur hep sizinle olsun insallah  :love9:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

annen ve babanla nice mutlu yıllara

:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

NİCE SENELERE EYMEN ÇAĞAN  :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:
ALLAH SANA UZUN SAGLIKLI BASARILI OMUR VERSIN  :amin:
SEVDIKLERINE BAGIŞLASIN  :amin:
ILK BEBEGIM DOGSAYDI SENINLE AYNI YAŞDA OLACAKTI  :'( NASIP OLMADI ONUN İÇİN SENIN BASKA BIR YERIN VAR BENDE  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

ay videoyu yeni gördüm harika
çok duygulandım valla
rabbim ayırmasın sizi  :amin:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: La√iNYaM - 19 Mart , 2011, 23:47:00
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 19 Mart , 2011, 23:40:48
NİCE SENELERE EYMEN ÇAĞAN  :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:
ALLAH SANA UZUN SAGLIKLI BASARILI OMUR VERSIN  :amin:
SEVDIKLERINE BAGIŞLASIN  :amin:
ILK BEBEGIM DOGSAYDI SENINLE AYNI YAŞDA OLACAKTI  :'( NASIP OLMADI ONUN İÇİN SENIN BASKA BIR YERIN VAR BENDE  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Canım Benim çook  teşekkür ederiz.

Rabbim inşallah sanada nasip eder.

Eminim çok yakında güzel haberlerini alırız .İnan canı gönülden diliyorum.
:opucuk:

:amin: :amin: :amin: :amin: SAGOL CANIM BILIYORUM HER ZAMN DUANI EKSIK ETMEDIN ALLAH RAZI OLSUN  :amin: :opucuk:

Pınar86

Ayşecim tuhaf oldum ya  :sad1: daha dün gibiydi doğduğu onun resimlere bakar bakar inşallah benim oğlumda böyle yakışıklı olur derdim :) hatta masa üstüme kopy eder bazen bakardım  :tongue3:

tabi maşallah hep derdim :nazar: :nazar:

şimdi büyüdüde koca adam oldu he :)

Ömrü uzun olsun hep mutlu sağlıklı olsun inşallah

iyiki doğdun Bebiş :)

Öpüştüğünüz resme bayıldım :)

ya bu arada bu videoları hep merak ederdim nasıl yapıyorsunuz bende bebişime yapmak isterim bir ara özel mesaj atarsan çok sevinirim :)
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

βαlκιz

sarı uşagumm doğum günün kutlu olsunnn iyiki doğmuşun hayatta herzaman herşeye karşı  dimdik durman hep mutlu olman dilegimle nice yaşlara inş.  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :occasion16: :occasion16: :icon_flower: :angel12:   :occasion5: :hello2: :muzz: :hieyt: :flowers: :love9: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

fıstık

AYŞE HANİ HELİKOPTER :k06:

iyikidoğdun yakışıklı prenssssssssss :opucuk:

dilengisk

basarılarla annenin gogsunu kabartıp babanı boburlendirerek, mutlulugunla cevrene ısık sacarak, tatlılıgınla istahları kabartarak, guzel huyunla kendine hayran bırakarak kocaman bir omur yasaman dileklerimle.

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Balböceği

iyiki dogdun eymenn  :muzz: :muzz:

Rabbim sana hayirli uzun omurler nasip etsin nica yaslara insALLAH  :amin:

hüzünden_gelme

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

iyi ki doğdun eymen çağan :nazar: :nazar:
annenle ve babanla nice bir ömürlere inşallah ilk yaş gununu gorduk inşallah askerlık ve evlılık gunlerınıde goruruz :k06:
hayırlı evlat olursun inşallah :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

AککORTįє

İYİKİ DOĞDUN EYMEN ÇAĞANIM

RABBİM ÖMRÜN BOYUNCA

GÜL YÜZLÜ CEMALİNİ HİÇ SOLDURMASIN

VATANINA MİLLETİNE AİLENE HAYIRLI EVLAT OL

ÖMRÜN DE BAHTIN DA AÇIK OLSUN

İYİ Kİ

İYİ Kİ DOĞDUN

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

:occasion16: :occasion16: :occasion16:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: