Bekarların Geyik Topiği :)))

Başlatan hüzünden_gelme, 17 Mart , 2011, 21:14:22

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

vayy arkadass herkes evli , bir biz kaldık gözdeyle :k06: :k06:

hadi bizede koca bulun  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

isteklerımı sıralayım :k06:

yuksek gelırlı maaşı olsun
askerlıgını yapmıs olsun ( şimdi 15 ay falan bekleyemem :k06:)
yatları olsun
katları olsun
annesı ölmüş olsun :k06:

böyle bırısıbı bulursanız bana alo demnız yeterli :ehi: :ehi:

gözdemm senın isteklerını alalım :k06: :k06:

Lă_Tăhzen!

bekarken bende derdim mumkunse annesi ölmüş olsun suanda fikirlerim degişti ne saçma bi düşünceymiş ilerde benim oglum olursa onun karısı olacak kişide böyle dusunurse  :icon_pale:

hüzünden_gelme

sende haklısın ama az çok duyuyorum çevremde kaynanasından dert yananları  :k06:

Lă_Tăhzen!

o artık Allahın emri  :k06: o çekişme bile zevk verıyor insana dusunsene kaynana olmadıgını bunlardan mahrum kalcan  :ehi:

hüzünden_gelme

:ehi: :ehi:

ayy aman kalayım valla razıyım :k06: birde cadı bır kaynanam oluyormus :k06:sorarım sana o zaman :k06:

< ESLAL >

özgecim Balıkesirde bir ablam var bekar 40 'a merdiven dayadı artık  :honk:

Aynur ablam her gelen görücüye bir kulup bulurdu yok fakir yok namaz kılmıyor vs. bende nakış kursuna giderdim o zamanlar derdim ona sen nasıl birşey istiyorsan yaz bana ben sana bir koca işlerim makinada  :k06: ama o onuda istemedi istersen sana işleyeyim bir koca  :laughing7:  :ehi:

hmm ayrıca böyle kusursuz bir erkek varsa bende boşim kız kocayı  :k06: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

hüzünden_gelme

:k06: :k06: :k06:

bulursam sanada alo derım o vakıt :k06:

eğer bulamasamda esra erol , zuhal topal ne güne duruyorr :ehi:

βαlκιz

canım hayırlısıyla çıkar inş. öyle biri karşına
yok degil çünkü öyleleri var tabiki neden sende öyle biriyle evlenmeyesinkii
hayırlı zamanda hayırlı biri çıkar inş. karşınaa  :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

hüzünden_gelme

benım gözüm malda mulkde değil :icon_thumright: konu şamata olsun dıye öyle yazdım :k06:

benı sevsın sahıp çıksın yeter  :love9:

sağol gülşahcım inşallah :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANIM İNŞALLAH RABBİM HERKESİN HERSEYİ  GÖNLÜNE GÖRE VERİR   :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

< ESLAL >

:amin: :amin: :amin:

tabiki lafımız latife Rabbim hayırlı insanlarla karşılaştırsın senide diğer bekarlarıda evlatlarımızıda  :amin: :amin:

lakin devir samanlık seyran olur devride değil azcuk parasıda olsun  :suclu: malesef o olmayınca huzurda olmuyor akşam sofraya oturunca sevgini koyup önüne yiyemiyorsun  ;)

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 17 Mart , 2011, 22:34:08
:amin: :amin: :amin:

tabiki lafımız latife Rabbim hayırlı insanlarla karşılaştırsın senide diğer bekarlarıda evlatlarımızıda  :amin: :amin:

lakin devir samanlık seyran olur devride değil azcuk parasıda olsun  :suclu: malesef o olmayınca huzurda olmuyor akşam sofraya oturunca sevgini koyup önüne yiyemiyorsun  ;)

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

fıstık

ÖNCE İNSAN OLSUN ADAM OLSUN CANIM :icon_thumright:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Anammmmmmmmm yeni görüyorum Özgem ne kadar düşüncelisinnnnnnnnnnnn  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Yerlerdeyim koptum kendimi Esra Erolda hissettim bir an  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
O zaman bensiz olmaz zaten Özgemle bana ait bir konu bu ve başlıyorum yazmaya istek değil de gönülden geçirdiklerimi diyeyim  :love9:

*Karakteri sağlam ağır başlı ve olgun insanlığını korumuş olsun
*Yaşanmışlıkları olsun ve dersini edinmiş olsun hatalarından pay biçip yeni hayatında feyz alsın
*Sevgiye ve aşka susamış olsun içindeki masumiyeti korur olsun
*Aklı oynaşa değil ciddiyete çalışsın
*Çocuğum olduğu için onunda olabilir başımın üstüne daha da çok sevinirim üstelik
*İşi gücü yerinde olsun tabii ki..Erkek her zaman kadından 1-2 tık önde olmalı ki ne kendi sıkıntı çeksin ne de çektirsin
*Aile düzenine önem göstersin her akşam beraber oturalım sofraya beraber kalkalım beraberliğimizi sofrada dahi koruyalım
*Sosyal de olsun beraber aktivitelerde bulunalım yürüyelim bisiklete binelim çocuklarla oyunlar oynayalım sinemaya gidelim
*Bana hediye almasın gönlünü sevgisini versin yeter aşkıyla beslesin beni
*Kültür seviyelerimizin eşit olması gerekki anlaşma olasılığımız kat ve kat artsın paylaşımlarda bulunalım
*Beni benden çok sevsin ben onu o zaman daha çok severim
*En önemlisi oğluma örnek teşkil edebilecek nitelikte olması ve ona yaklaşımı benden çok daha önemli kendi evladı gibi sahiplenip benimsemesi ilgisi alakası herşeyden önemli aslında ilk önceliğim bu yaptığım sıralamalar karıştırmasın kafanızı tek önceliğim oğlum canımdan öte tek varlığım çünki..
Şimdilik aklıma gelen kriterler bunlar bayanlar  :love9: Rabbim hayırlı yazılar yazmış olsun hayırlı insanlarla karşılaştırsın cümlemizi  :amin:

fıstık

GAYET AKLI BAŞINDA OLMUŞ GÖZDECİM :icon_thumright:

UMARIM İSTEDİĞİN GİBİ BİR EŞ ARKADAŞ SEVGİLİ BABA

SENİN HERŞEYİN OLABİLEN BİRİNİ RABBİM ÇIKARIR KARŞINA :amin: :amin: :amin: