***CAN ERİĞİM, BAL KÜPÜM, AY PARÇAM'a ***

Başlatan aydinays, 12 Mart , 2011, 10:43:15

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: aydinays - 08 Eylül , 2011, 11:47:56
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 08 Eylül , 2011, 11:00:31
bede merak ediyorum tatlım benimki kaç kilo oldu acaba dr gideceğim zaman 34+0 oluyorum  :hello2: :nazar:

Maşallah size 34 kiloyken sanırım 2200 falan olur çünkü son gittiğinde kilosu iyiydi.
:opucuk: EVET CANIM DR MASALLAH DEMİŞTİ HATTA MASALLAH 4 GUN ÖNDEN GİDİYO ESİLA  :nazar: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

aydinays

Canım oğlumm çok merak ediyorum seni. Yani kaç kilo olduğun falan değil, doğunca nasıl olacağın, kaşın gözün görüntün ve sağlığın??? İçimde her kıpırtına ölüyorum anneciğim. Bazen seni içimden çıkarasıp sevip tekrar içime sokasım geliyor. Tıpkı çizgi filmelerdeki gibi. Canım oğlumm bal oğlum, Dün diyorum ki babana artık çıksada nasıl bir şey kime benziyor bir görsek diyorum. Bakalım oğluşum nasıl bir bebek olacaksın. Baban ve ben artık seni bekliyoruz sağlıkla tam gününde gel inşallah. :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Bugece oğlum beni saat başı uyandırdın. Soluma dönüyorum paşam senin için. Ama oksijenin fazla gidiyor herhalde öyle bir vuruyorsun ki uyumak nerde. Bende sağıma dönüyorum. O zamanda biraz sakinleşiyorsun. Sonra sırt üstü yatıyoruz, paşam o zaman sakin sakin uyuyorsun. Hahh uyudun sola döneyim oksijenin bol olsun yeterince beslen diyorum bu sefer tekrar başlıyorsun karnımın içinde horon tepmeye. Sabaha kadar sen beni ben seni uyandırdık durduk. Anneciğim sanırım doğunca hiç iyi halimiz yok. Saat başı olmazki annem. Uyudu büyü bal oğlum benim. :love9: :love9: :love9:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

karapnr

Alıntı yapılan: aydinays - 11 Eylül , 2011, 08:35:18
Bugece oğlum beni saat başı uyandırdın. Soluma dönüyorum paşam senin için. Ama oksijenin fazla gidiyor herhalde öyle bir vuruyorsun ki uyumak nerde. Bende sağıma dönüyorum. O zamanda biraz sakinleşiyorsun. Sonra sırt üstü yatıyoruz, paşam o zaman sakin sakin uyuyorsun. Hahh uyudun sola döneyim oksijenin bol olsun yeterince beslen diyorum bu sefer tekrar başlıyorsun karnımın içinde horon tepmeye. Sabaha kadar sen beni ben seni uyandırdık durduk. Anneciğim sanırım doğunca hiç iyi halimiz yok. Saat başı olmazki annem. Uyudu büyü bal oğlum benim. :love9: :love9: :love9:

:nazar: :nazar: maşallah minik paşaya atcak tabi tepikleri annesi , uykusuz gecelere alıştırıyo annesini sanırım  :suclu:  :k06: bizimki de gece atıyomuş eşim hissediyo sarıldığım için ama nasıl uyuyorsam hiç bişe hatırlamıyorum ben  :k06:

aydinays

Alıntı yapılan: karapnr - 11 Eylül , 2011, 11:51:46

:nazar: :nazar: maşallah minik paşaya atcak tabi tepikleri annesi , uykusuz gecelere alıştırıyo annesini sanırım  :suclu:  :k06: bizimki de gece atıyomuş eşim hissediyo sarıldığım için ama nasıl uyuyorsam hiç bişe hatırlamıyorum ben  :k06:

Sen şanslısın canım öncedende hissederdim ama bu kadar canımı yakmazdı. Uyumaya devam ederdim. Şimdi büyüdüğü güçlendiği belli oluyor vallahi :k06: :k06: :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:opucuk: :nazar: :nazar: :nazar: :hello2:

__nil__

oyy kuzucuk yaa büyümüşte annesini tekmeliyor demek.şafak sayarken 35 izmire gelince bizede bekleriz canım  :flowers: :flowers: :flowers:

aydinays

Alıntı yapılan: __nil__ - 12 Eylül , 2011, 23:49:12
oyy kuzucuk yaa büyümüşte annesini tekmeliyor demek.şafak sayarken 35 izmire gelince bizede bekleriz canım  :flowers: :flowers: :flowers:

Ne demek nil teyzesi kordon sefası karşıyaka vapur sefası ohhh ne güzel olur. Ama izmire var çok nil teyzesi. :k06: :k06: :k06:

aydinays

Canım oğlum herşeyimm seni var ya ben ham yaparım ham. O kıpırtıların öldürüyor beni çirkin ördeğim. Yerim seni paşam yerim az kaldı oğlum ya 59 gün var. Gerçi var daha ama olsun anneciğim. 59 gün geçer inşalalh tam gününde gelirsin. Ama sağlıcakla gel rabbimden başka bir isteğim yok. İstediğin zaman istediğin şekilde gel anneciğim zaten evimizde bekleniyorsun canım oğlum  :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

aydinays

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 14 Eylül , 2011, 18:22:38
DÜNÜRÜM AZ KALDIIII  :suclu: :muzz: :nazar: :hello2: :love9:

Efet dünürüm az kaldı. Esilaya kavuşalım sonr abenim paşada gelicek arkasından.  :love9: :love9: :flowers: :flowers:

aydinays

14 Eylül , 2011, 19:56:54 #281 Son düzenlenme: 14 Eylül , 2011, 20:11:09 aydinays
Canım oğlum üç gündür anneannende sana hazırlık telaşı düştü oğlum. Nede kıymetlisin maşallah. Anneanneciğin sana herşeyi aldı annem. Allah ondan razı olsun. Allah başımızdan eksik etmesin. Dünyaya gel annem eminimki anneanneni çok seveceksin.
Anneannesi benim oğluma beşik almış, Uyku setini almış, yorganını, yastığını, nevresim takımalrını, bebek bornozunu, battaniyeni, yatağı almış, anneciğim çoğu eksiğin anneannen sayesinde bitti. Dayında park beşik alacakmış sana yatak odamız için, ohh anneciğim inşallah hep böyle şanslı olursun, herşeyinden fazla fazla oldu oğlum, bereketli olsun yuvan hep, hiçkimseye imrenem özenme inşallah, rabbim seni hayırlı evlat olarak yetiştirebilme şansını bize vermiş olsun canım oğlum, babacığınlada az önce telefonda konuştuk anneciğim baban kapına çok güzel bir tasarım hazırlıcak. Tabiki bordo mavi olacakmış, anneciğim dayın ve baban arasında bir kapışma yaşanacak sanırım  :k06: :k06: :k06: dayın sana fenerbahçe tulumu alacakmış, babanda trabzonspor bakalım anneciğim savaşı kim kazanacak. :dontknow: :dontknow: :dontknow:
Canım oğlum rabbim senin acını göstermesin bana, Bugün derinden derinden vurdun hepp bana, acaba poziyonunumu değiştirdin anlamadım. Ama bu gece ben huzurlu uyudum sanırım o huzur sanada geçti. Gün boyu uyudun böyle sağa sola döner gibi hareketlerin oldu kuzum benim. Maşallah sana canım oğlum :nazar: :nazar: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

aydinays

16 Eylül , 2011, 10:59:12 #283 Son düzenlenme: 17 Eylül , 2011, 20:32:29 aydinays
Canım oğlum bal küpüm paşam seni veren rabbime kurban olurum. Allahım seni bütün kötülüklerden korusun canım oğlum. Çok şükür oğlum o beynindeki yapıda bir büyüme yokmuş. Rabbime binlerce şükürler olsun. Doktorumuz iyice inceledi. Allah ondanda razı olsun canım oğlum. Bugün seni göremedim ama olsun oğlum senin sağlık haberini alayım bu bana yeter artık özel doktora gitmiyoruz anneciğim çok kızdık babanla onlara.
Bugün 32. haftamız bitti. Maşallah anneciğim sana ultrasonda 33 hafta 4 günlüksün. Tansiyonumuzda düşük çıktı. Kilonda 2 kilo 100 grammış. Doktorumuz suyununda kilonunda çok iyi olduğunu söyledi. Rabbime binlerce şükürler olsun canım oğlum. Allahım her isteyene nasip etsin inşallah.

aydinays

Minik minik yaramazım şimdiden başladın yaramazlığa. Ne oluyor anneciğim içeride. Sen neler yapıyorsun orda bakalım, Bugün durmadan hep aynı yere vurdun çok canım acıyor. Hep aynı yere çalışma benim miniğim. Sağ karın boşluğumda sızı yarattın küçük yaramazım.  :k06: :k06: :k06: