***CAN ERİĞİM, BAL KÜPÜM, AY PARÇAM'a ***

Başlatan aydinays, 12 Mart , 2011, 10:43:15

« önceki - sonraki »

aydinays

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 03 Eylül , 2011, 17:14:40
ya bu öyle birşeyki insan baktıkça inanamıyor.. bu gerçekten benimmi diyosun içinden :) en ufak bir zararın ona dokunmasından korkuyosun. onun canı acıdığında senin canının iki katı acıyor.  o anda sana yapılsa okadar canın acımaz ama söz konusu evlatlarımız olunca insan dünyayı yakar  :love7:

Efet inanamıyorum. Karnımın büyüklüğü ve oğluşum kıpırtıları olmasa hamileliğimi hatırlamıcam. Sanki karnım şişi geçecek. Ve ben eski hayatıma geri döenecekmişim gibi. Bazen hayal kuruyorum. Onu hayal ediyorum bakalım nasıl bişi olacak. Herşeyimiz ona bağlı. Her planımız oğlumuzla alakalı.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Canım oğlumm maşallah artık geceleri uyutmamaya başladın. Annem dün gece saat başı wc ye kalktık. Sende sanki benim uyanmamı bekliyorsun. Ben uyandım mı kıpır kıpırsın. Gece 2 de ne sert vurdun öyle. Ben sen beslen diye soluma yatıyorum. Sende bana sağlam sağlam geçiriyorsun. Canım oğlum sen sağlıklı olda annem senin kıpırtına ölürüm ben minik herkülüm benim.

Çirkin ördek yavrum benim. Artık zorlanıyoruz annem. Daha da 65 günümüz var bakalım paşam nasıl geçicek 65 güncük. :dontknow: :dontknow: :dontknow:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

...ŞehzadEfe...

bende geceleri hiç uyumuyorum uyutmuyo paşa sağolsun şimdiden alıştırıyolar bizi uykusuzluğa  :k06:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

aydinays

Alıntı yapılan: nagihannn - 07 Eylül , 2011, 11:56:27
bende geceleri hiç uyumuyorum uyutmuyo paşa sağolsun şimdiden alıştırıyolar bizi uykusuzluğa  :k06:

sabahlar zor oluyor. dediğin gibi şimdiden hazırlıyorlar. Kocaman göbekle dönmekte zor oluyor. Daha da 60 küsür günümüz varr :y25: :y25: :y25:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: aydinays - 07 Eylül , 2011, 12:10:22
Alıntı yapılan: nagihannn - 07 Eylül , 2011, 11:56:27

sabahlar zor oluyor. dediğin gibi şimdiden hazırlıyorlar. Kocaman göbekle dönmekte zor oluyor. Daha da 60 küsür günümüz varr :y25: :y25: :y25:

su gib geçsin vaktimiz inş
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Aytii

oyy yerim ben paşalarınızı  :opucuk: :love9: kızlar bu günlerin tadını çıkarın. ben dün hamilelik kıyafetlerimi katladım koydum bir poşete gözlerim doldu :) ne çabuk geçiyor zaman. oğluşumla bir bedende olduğumuz o zorlu günler geldi aklıma.. ve şimdi yanımda  :love9: :love3:  :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

maşallah ayşecim daha dün gibi hamile olduğun
şimdi son 9 hafta zaman su gibi geçmiş

aydinays

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 07 Eylül , 2011, 12:14:28
oyy yerim ben paşalarınızı  :opucuk: :love9: kızlar bu günlerin tadını çıkarın. ben dün hamilelik kıyafetlerimi katladım koydum bir poşete gözlerim doldu :) ne çabuk geçiyor zaman. oğluşumla bir bedende olduğumuz o zorlu günler geldi aklıma.. ve şimdi yanımda  :love9: :love3:  :amin:

Ahh ayten inşallah bizde göreceğiz o günleri. Ben daha hamileliğimin başındayken 30 lu haftalarda olanlara imrenirdim. şimdi pekde imrenilecek durumlar değilmiş. Ama bir yönü sevindirici. Bebeklerimize kavuşmaya az kaldı.

aydinays

Canım oğlum bal küpüm maşallah sana anneciğim sanırım sen doğunca beni çok koşturacaksın. Dur durağın yok. Artık yemek yiyince hemen hareketleniyorsun. Dün ben çalıştıkça sende kudurdun annem. Dur anneciğim iş yapayım dedikçe sen tekmişledin durdun. Senin her bir yerini yerim ben anneciğim. O bana dokununa ellerini. dün anneciğim senin bir yerini tam olarak hissettim ama nereni bilmiyorum. Resmen dışarıdan tutacaktım seni. Maşallah annem sana güçlendikçe sen hareketlerinde değişti. Kocaman bebek oldun artık annem ya. Çok merak ediyorum kuzum seni. Haftaya görücem seni  :hello2: :hello2: :hello2: Annem haftaya seni gördüğümde tam üstünden 5 hafta geçmiş olacak. Bakalım anneciğim o beş haftada ne kadar büyüdün çok merak ediyorum. İnşallah herşey güzel gelişiyordur anneciğim. Canım oğlum şu son iki haftada kocaman göbişim oldu. Sanırım içeride depar attın.
Hep içimden seni sarısın (yani ten rengi olarak bana benzeyen), kilolu bir bebek olacağın geçiyor. Seni hep öyle doğacaksın diye hayal ediyorum belkide. Bal küpümm canım oğlum dün kırmızı biber turşusu yaptık anneciğim. Doğumda çok misafirimiz gelecek ya hepsine hazırlık yapıyoruz şimdiden. Anneanneler gelincede belki sen o zamana kadar gelmiş olacaksın bütün cicilerinde gelmiş olacak. Ay yerim seni annem. Doğduğunu hayal ediyorum  çok güzel oluyor  :love9: :love9: :love9:
Hayallerimizde inşallah gerçek olacak. Canım oğlum haftaya cuma 32. haftamız dolacak inşallah. Doğum iznine istesem ayrılırım ama her şey senin için oğlum. İnşallah herşey yolunda çıkarda biraz daha çalışabilirim. Çalıştığım o süreleri seninle geçirmek ohhh ne güzel anneciğim.  :love9: :love9: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

masallahh benim pasama damadıma  :nazar: :nazar: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: bizde haftaya dr gidiyoruz kntrole  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

aydinays

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 08 Eylül , 2011, 10:22:55
masallahh benim pasama damadıma  :nazar: :nazar: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: bizde haftaya dr gidiyoruz kntrole  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt:

Bizde haftaya cuma gideceğiz canım.  :love9: :love9: :love9: Çok merak ediyorum bakalım paşam kaç kilo oldu. 2 kiloyu buldu mu bakalım.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: aydinays - 08 Eylül , 2011, 10:47:09

Bizde haftaya cuma gideceğiz canım.  :love9: :love9: :love9: Çok merak ediyorum bakalım paşam kaç kilo oldu. 2 kiloyu buldu mu bakalım.
BİZDE HAFTAYA CUMA 16 EYLÜLDE RANDEVUMUZ CANIM BEBİŞLERİMİZ SAGLIKLIDIR İNŞALAHHHH  :hello2: :nazar: :amin: :amin:

aydinays

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 08 Eylül , 2011, 10:53:35
Alıntı yapılan: aydinays - 08 Eylül , 2011, 10:47:09

BİZDE HAFTAYA CUMA 16 EYLÜLDE RANDEVUMUZ CANIM BEBİŞLERİMİZ SAGLIKLIDIR İNŞALAHHHH  :hello2: :nazar: :amin: :amin:

Aynı gün göreceğiz... Ohhh ne güzel bakalım. Ne kadar büyüdüler. Çok merak ettim..

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

08 Eylül , 2011, 11:00:31 #268 Son düzenlenme: 08 Eylül , 2011, 11:02:10 ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ
bede merak ediyorum tatlım benimki kaç kilo oldu acaba dr gideceğim zaman 34+0 oluyorum  :hello2: :nazar:

aydinays

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 08 Eylül , 2011, 11:00:31
bede merak ediyorum tatlım benimki kaç kilo oldu acaba dr gideceğim zaman 34+0 oluyorum  :hello2: :nazar:

Maşallah size 34 kiloyken sanırım 2200 falan olur çünkü son gittiğinde kilosu iyiydi.