vee işte ben geldim pcm düzeldi:)))

Başlatan ♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥, 07 Mart , 2011, 22:15:02

« önceki - sonraki »

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

beni özledınız mı ben sizi çoook özledım :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ♥♥EfLiN'iN Annİşi NuRay♥♥ - 07 Mart , 2011, 22:15:02
beni özledınız mı ben sizi çoook özledım :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Nuray nerelerdeydın tatlım yaa ozlenmez olur musun daha bugun demet lafını ettııı bir gitti pir gitti diye temız kalplim benım  :k06:
Hoşgeldin hayatım nasılsın hayat nasıl gidiyor?  :opucuk: :flowers: :love9:

Lă_Tăhzen!

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

nickin degısık ama ikiz annesı duygusun galiba eger oysan hosbulduk bıtanem ıyııym allaha şükür en sonunda düzeldi pcm demek dedmet lafımı ettı içine doğmus demek ;) ;)hepinizi özledıö bebekler kocaman olmus yeni bebekler doğmus oh oh masallah epey degısıklık var  :hieyt: :hieyt:

Demet_dk

HOŞGELDİN NURAYCIM YAA
NİHAYET YANİ EFLİN NASIL SEN NASILSIN

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ♥♥EfLiN'iN Annİşi NuRay♥♥ - 07 Mart , 2011, 22:20:37
nickin degısık ama ikiz annesı duygusun galiba eger oysan hosbulduk bıtanem ıyııym allaha şükür en sonunda düzeldi pcm demek dedmet lafımı ettı içine doğmus demek ;) ;)hepinizi özledıö bebekler kocaman olmus yeni bebekler doğmus oh oh masallah epey degısıklık var  :hieyt: :hieyt:

yok canım nur ben aselin annesi  :k06:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

hos bulduk demetçim iyiyiym canım sen nasılsın doruk pasama nasıl eflin de ıyı şükür bu sıralar
nurcum hos bulduk tanıyamadım valla nickler degısık the prınce kim :dontknow:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ♥♥EfLiN'iN Annİşi NuRay♥♥ - 07 Mart , 2011, 22:31:58
hos bulduk demetçim iyiyiym canım sen nasılsın doruk pasama nasıl eflin de ıyı şükür bu sıralar
nurcum hos bulduk tanıyamadım valla nickler degısık the prınce kim :dontknow:

Benim gözde nurişşş rüzgarın annesiiiiiii nasıl tanımassssınnnnn  :ehi: :ehi: :ehi:

Demet_dk

BİZDE İYİYİZ CANIM AYNEN BIRAKTIĞIN GİBİ
THE PRİNCE GÖZDE RÜZGARIN ANNESİ

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

:ehi: :ehi: :ehi:demek sensin gözde he :ehi: :ehi:niye degıstırıyosunuz ya kimseyı tanıyamıyorum :k06: :k06:hosbulduk canım rüzgar nasıl büyüdümü paşa
ebrucum hosbulduk masallah ne kadannnn büyümüş kızın en son yeni doğum yaptığında görmustum küçücük bebekti :nazar: :nazar: :nazar:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Büyüdü valla nuray teyzesi abi oldu artık 10 aylık olmamıza 1 hafta var  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
İlk doğum günümüz için şafak sayıyoruz :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Eflini özledimm yeni resim istiyorummmm  :hello2:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

ohh masallah yirim ben onu yaaa :nazar: :nazar:eflinde büyüdü artık abla oldu 20 aylık oldu 2.yasına 4 ay kaldı burda bebek safakları vardı noldu du bi bulim ne kadar kalmıs göreyim :-*
resimleri pc atım eklerim

°o.O євяυ O.o°

evet nuraycım kuzum kocaman oldu  :hieyt:

eflinde büyümştr resim ekleynce görürüz inş fıstığı :opucuk:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ♥♥EfLiN'iN Annİşi NuRay♥♥ - 07 Mart , 2011, 22:47:13
ohh masallah yirim ben onu yaaa :nazar: :nazar:eflinde büyüdü artık abla oldu 20 aylık oldu 2.yasına 4 ay kaldı burda bebek safakları vardı noldu du bi bulim ne kadar kalmıs göreyim :-*
resimleri pc atım eklerim

http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,14113.1140.html

Al hayatım istediğin şafak listesi olsun ahanda linki  :ehi: